Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 25 Ekim Çarşamba Özeti 32. Bölüm Fragmanı – Pervati Rudra’yı Öper

Sensiz Olmaz 32. Bölüm bir aksilik olmaz ise  25 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Mala Mohini’nin kurduğu baskı nedeni ile 15 yıl önceki yaptığı bir mektup ile evi yeniden terk etmek üzeredir.

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Resimleri

Sensiz Olmaz 32. Bölüm 25 Ekim Özeti

Sensiz Olmaz 32. Bölüm 25 Ekimde Mala Pervati’ye hitaben bir mektup yazar. Rudra ve Pervati evin çıkışında salonda yerde yatmaktadır. Mala son kez evladı Rudra’nın saçlarını okşayıp gitmek ister ancak Rudra anne şefkatinden mahrum kalmıştır. Annesi saçlarını okşayınca hemen anne diye sayıklamaya başlar. Mala Rudra uyanıyor diye hemen saklanır ama derin uykusunda annesini sayıklamaktadır. Mala bütün bunlara rağmen evi terk eder. Rudra sabah kalkınca annesinin yazdığı mektubu bulur. Bütün suçun Pervati’de olduğunu ve eve kendisinin getirdiğini ve sonucunun bu şekilde olacağını bilmesi gerektiğini söyler.

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Resimleri 3

Mohini ise tükürdüğünü yalamak istemediği için sabah kalkar kalkmaz valizlerini toplayıp gitmek ister ama Pervati Mohini’nin önüne geçer ve Mala’nın gittiğini ve evi terk etmesine bir nedeni olmadığını söyler. Mohininin bülöfü işe yarar ve Mala evi terk eder ayrıca evin gözünde konumunu bir kere  daha kazanır. Pervati ise Mala’yı aramasını konusunda Rudra’dan yardım ister ama Rudra yardım etmeyeceğini söyler. Pervati kendi imkanları ile sokaklarda aramaya başlar. Ancak Rudra Pervati2nin gerçeklerden kaçtığı sözü üzerine Annesi Mala’yı aramaya talimatı verir ve askerler Mala’yı bulur.

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Resimleri 7

Rudra Pervati’yi sokakta Mala’yı ararken bulur ve manevi annesinin kaldığı yere getirir. Mala Laila’nın evine gelmiştir. Rudra Mala’yı bulduğunu ama eve geri getirmek istediğinde geri kaçacağını Pervati’ye söyler. Pervati Son kez Mala ile konuşur ve Mala’yı eve geri gelme noktasında ikna eder. Düşünceli Pervati hemen arka koltuğa geçip Mala ile Rudra’yı yan yana oturtur. Mala gözünden yaşlar dökülürken 15 önce bırakıp giderken kendisini de götürmek istediğinden bahsederken Rudra Mala’nın konuşmasını yarıda keser ve çocukluğu ile alakalı birşeyler duymak istemediğini söyler. 

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Resimleri 10

Eve Pervati annesi Mala ile geri döner Dilsher ve Denveer buna çok sevinirken Mohini ablasının geri geldiğini görünce resmen şok olur. Mala Mohini’den özür dileyerek bir şans vermesini ister. Mohini anne ve babasının hatırına evden ayrılmayacağını ama ablası Mala’yı affetmediğini söyler. Evde herkes kendi ailesi ile ilgileneceğini söyleyerek kılıçları çektiğini belli eder. PErvati bu aileyi bir araya getireceğini bunun için de elinden ne geliyorsa yapacağını kayınbabası ve amcasına söyleyerek güven verir. Mala oğlu için sütlaç yapar. Ama Rudra’ya söylemezler ve yapılan sütlaçı Rudra da tadına bakar Mohini ise hemen bu sütlacı Mala yaptığını duyurarak Rudra’nın yemesini istemez ama Rudra hepsini yer ve Mohini ise sinirden delirir. Rudra Pervati’ye düğün kolyesini vermek için terasta çok güzel romantik bir yer hazırlar.

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Resimleri 19

Sensiz Olmaz 32. Bölüm 25 Ekim Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı

Sensiz Olmaz 32. Bölüm 25 Ekim Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu