Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 26. Bölüm 13 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 26. Episode Summary And Fragment )

Sensiz olmaz 26. Bölüm 13 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Laila Pervati’nin sevincini yarıda bırakmak için boya kovasının içerisine kırmızı toz biberi doldurup kovayı kargaşada Maitriye verir. Matitri daha elinde ne olduğunu bilmeden Laila Pervati’nin üzerine itekler. Pervati’nin gözleri göremez ve acı içerisinde kıvranır bir haldedir. Hemen eve doktor gelir. Gözlerindeki acının 2 güne kadar geçeceğini söyleyince Laila Pervati’nin gözlerinin kör olmadığını çok üzülür. Hatta Rudra daha fazla Pervati ile ilgilenmesi hem Mohini’yi hem de Laila’yı çılgına çevirir.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 1. Bölüm Özeti İçin [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Sensiz Olmaz Rangrasiya 26. Bölüm 13 Ekim Resmi

Sensiz Olmaz 26. Bölüm 13 Ekim Özeti (Rangrasiya 26. Episode Summary)

Bu arada Rudra Aman’ın yaptığı araştırmada Raca Takur’un adamları köylü bir adamın devesini çaldığını, Deve başında kimse olmadan kendi halinde sınırı geçip karşı taraftan yükleri üzerine yükleyince tekrar geri gelebilen değerli deve olduğunu duyunca Rudra Laila’ya haksızlık yaptığını söyleyerek durumu anlatır. Laila ise uydurduğu yalanı destekler bir doğru ortaya çıkınca Laila buna çok sevinir ve evde kalma süresi daha da uzamış olur. Rudra Pervati’nin gözlerine gelen olaydan sonra Rudra Pervati’ye karşı daha hassas ve daha da ilgili davranır. Akşam yemeğine aç olmadığı ve gelmeyeceğini söyleyince Rudra yemek masasına tek gelince Laila’nın gözleri parlar çok mutlu olur Ama Rudra yemek masasından eline bir tepsi alıp soluğu Pervati’nin yanında alınca Laila sinirden çıldırır.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 26. Bölüm 13 Ekim Resmi 5

Rudra elinde yemek tepsisi ile odaya geldiğini duyan Pervati içten içten çok mutlu olur. Mohini ise eve Laila’yı getirmenin iyi bir plan olmadığını düşünmeye başlar. Mohini Laila’ya Rudra bir daha evden kovarsa karşı durmayacağını söyleyince Laila hemen şantaj yapmaya başlar. Eve Mohini getirdiğini Rudra’ya söylemek ile tehdit eder. Pervati kocası Rudra için patates püresi yapar gözleri görmediği bir halde. Laila ise yemeği daha sonra gidip yakar. Rudra yemeğin yanık olduğunu görünce Pervati’ye çaktırmaz ve yemeğe devam eder. Pervati yaptığı yemekten kendisi de yiğince öksürükten kendini alamaz.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 26. Bölüm 13 Ekim Resmi 10

 

Pervati nasıl böyle yemeğin yandığını düşünürken kapıda hazır kuvvet gibi duran Laila odaya dalıp su verme bahanesi ile lafa girip Rudra ile 8 yıldır birlikte olduğunu ve yemekleri yanmış sevdiğini bildiği için sonradan yemeği yaktığını söyler. Rudra ise Laila’yı avluya götürüp kendisine güvenmediğini söyler. Laila tehlikeli bir kadın. Laila Pervati’ye ilişkisinin hangi aşamasını anlattığını sorar. Bütün detaylarını anlattığını söyledin mi? diyerek aba altından Resmen Rudra gibi bir adamı tehdit eder. Rudra ise Pervati’yi alıp gece vakti çocukluğunda devamlı geldiği bir yere getirir ve Laila ile yaşadığı gerçeği tam manası ile anlatır.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 26. Bölüm 13 Ekim Resmi 13

Pervati Rudra’nın anlattıkları karşısında çok üzülür ve yalnız kalmak köşeye çekilip ağlar. Gittikleri yerden konağa dönerler. Pervati Rudra^ya hiç konuşmaz. Rudra ise kendisini avluda oturur ve orda uyuya kalır. Laila Rudra’nın yanına gelip saçlarını okşar. Rudra ise Pervati geldiğini zanneder. Ama gözlerini açtığında karşısında Laila vardır. Rudra laila’ya çok kızsa da Laila yapışkan gibi Rudra’ya sarılır. Bu sırada Pervati Rudra ve Laila’nın birbirlerine sarıldığını zanneder

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 26. Bölüm 13 Ekim Resmi 17

Sensiz Olmaz 26. Bölüm 13 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 26. Episode Fragment)

 

https://www.youtube.com/watch?v=pSlUqu9ZIgI

 

Sensiz Olmaz 26. Bölüm 13 Ekim Resimleri (Rangrasiya 26. Episode Pictures)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu