Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 27. Bölüm 14 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 27. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 27. Bölüm 16 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Pervati Rudra ile sarılır gibi görmüş ve her şeyi yanlış anlamıştır. Rudra ise kendisine sarılan Laila’ya karşı Pervati’nin yanında tepkisiz kalmıştı. Pervati gördüğü her şeyin rüya olduğunu fark eder. Hemen kalkıp Rudra’nın nerede olduğunu bakmaya gider.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 1. Bölüm Özeti İçin [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Sensiz Olmaz Rangrasiya 27. Bölüm 14 Ekim Resmi

Sensiz Olmaz 27. Bölüm 16 Ekim Özeti (Rangrasiya 27. Episode Summary)

Rudra salıncakta uyur halde olduğunu Laila’nın onun elini tuttuğunu görür. Pervati hiç bir cevap vermeden yanlarından ayrılır. Rudra hemen Laila’ya kızıp Pervati’yi yanına çağırsa da Pervati bunu dinlemez. Pervati Rudra’ya karşı soğuk davranmaya başlar. Dilsher Rudra’yı yanına çağırıp Pervati ile arasını düzeltmek için son fırsatı olduğunu aksi takdirde sonsuza dek Pervati’yi kaybetmekle karşı karşıya olduğunu söyler. Rudra hemen Pervati’nin yanına gider bu sırada Laila ile Pervati konuşurken denk gelir. Rudra, Laila’yı hemen evden göndermek istede de Pervati buna karşı çıkar ve Rudra’ya neden göndermek istediğini yoksa hala ona karşı bir şeyler mi hissediyorsun yada hissetmekten mi? korkuyorsun der. Rudra ile Pervati’nin arası git gide açılmaya başlar.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 27. Bölüm 14 Ekim Resmi 1

 

Evdeki tek sırdaşı Maitri’ye durumu anlatır. Maitri Pervati’ye hemen bir yolunu bulup Laila’yı evden göndermesi gerektiğini söyler ama Pervati Laila’nın hayatı tehlikede olduğu ve dışarı atmayı kendisine yakışmadığını söyler. Sunehri kukla gösterisi olduğunu ve iki yengesini götürmek istediğini söyler. Pervati morali bozuk olduğu için kukla gösterisine gitmeye karar verirler. Bu arada Mohini ile Laila birlikte dışarı çıkarlar. Laila Sümer ile pazar yerinde çarpışırlar. Sümer lailayı görünce çok beğenir ama mohini tanışmalarına bile tam olarak müsaade etmez Sümer ise lailayya resmen hasta olur. Kukla gösterisi için Tejpura gitmek için çıkma üzere iken Rudra Raca takur’un tejpur yakınlarında olduğunu söyleyip evin kadınlarının gitmesini istemez. Sunehri, Aman ve abisi Rudra’nın da yanlarında gelmesi halinda Raca Takur bir şey yapamayacağını söylese de, Rudra kabul etmez. Sunehri bütün bu hazırlıkların Pervati abla için yaptığını morali bozuk olduğu için gitmek istedikleri için söyleyince Rudra hemen kukla gösterisini yapanları eve getirip ev halkına güzel bir sürpriz yapar.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 27. Bölüm 14 Ekim Resmi 3

Laila ise hemen Pervati’nin moralini bozmam için Rudra’nın gösteriyi izlemeye gelmeyeceğini müzikten nefret ettiğini söyler ama Rudra üniformasını çıkarıp gösteriyi izlemeye gelir ve Pervatiyi çok mutlu eder. Ama gösteride kraliçe ölür peri kralın kalbini çalınca Rudra oyuna müdahale eder çünkü hem gösterinin aslı bu şekilde değildir hem de  durumu kendi durumlarına benzetmiştir. Pervati de aynı şekilde kukla gösterisini kendi hayatından bir kesit gibi benzetmiştir. Pervati ve Rudra  oyun üzerinde konuşuyormuş gibi dursa da Rudra ve Pervati aslında kendi durumlarını birbirleri ile tartışırlar. Akşam olduğu için yemek sofrası hazırlanır. Maitri Sunehri’nin Aman’a nasıl baktığını görünce, Maitri’nin Rudra’ya akşam yemeğinde Aman’ında katılmasını ister. Aman yemeğe kalır ve Sunehri’nin bakışları arasında ezilir. Pervati ise  mutfakta yemek yaparken fırsattan istifade Rudra’nın çayını doldurmak için mutfağa gider mutfakta iş yapan Maitri ve Pervati’ye gerile gerile Rudra’ya çay doldurmaya geldiğini söyler.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 27. Bölüm 14 Ekim Resmi 4

 

Maitri ise olaya müdahale edip çayı Pervati hazırladığı kocası Rudra’ya ikramı ancak hanımı Pervati’nin yapabileceğini söyler. Pervati çayı götürünce Laila da hemen arkasından gelip Herkesin içerisinde Rudra ikinci bardağı tam bitirmediğini ve geriye kalanın çöpe gideceğini söyleyerek Rudra’yı Pervati’den daha fazla tanıdığını ve Rudra üzerinde hak iddia etmeye çalışır. Rudra kukla gösterisini yapan adamları kendi bırakır. Kukla gösterisinin bu şekilde olmadığını niçin değiştirdiğini sorunca evden yeşil kıyafetli kadının rüşvet verdiğini o yüzden değiştirdiğini söyleyince hemen Rudra eve gider ve Pervati ile Laila’yı dışarı çıkığını öğrenir ve hemen peşlerine düşer ve Perveti’yi bulup adasına çay getirmesini ister.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 27. Bölüm 14 Ekim Resmi 5

 

Rudra ise Pervati’ye artık Laila’yı bu evden göndereceğini söyler kapıyı dinleyen Mohini’yi hemen Laila’ya durumu yetiştirir. Laila hemen mohiniden Rudra ve Pervati yazan şala adını yazmasını ister. Sabah şalı alıp hemen Pervati’ye verip evden kovulmasına ve Rudra’ya karşı durmasını düşünürken Rudra eve doktor getirip Laila’yı muayene edip bir kaç güne kadar iyileşeceğini herkes doktorun ağzından duyar. Rudra bsd askerleri sizi daha güvenli bir yere götürüp daha güvende olacağını söyler. Laila hemen Pervati’ye duygu sömürüsü yapar.evden gitmemek için elinden geleni yapmaya devam eder. Pervati kalması yönünde herhangi bir çaba göstermez. Bu duruma içten içe Laila çok kızar.

Sensiz Olmaz 27. Bölüm 16 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 27. Episode Fragment)

https://www.youtube.com/watch?v=LiuWJmd01kg

 

Sensiz Olmaz 27. Bölüm 16 Ekim Resimleri (Rangrasiya 27. Episode Pictures)

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

    1. BEN BU DİZİYE HASTA OLDUM ŞU ANA KADAR İZLEDİĞİM EN GÜZEL HİNT DİZİSİ BANA GÖRE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu