Sensiz Olmaz 28. Bölüm 15 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 28. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 28. Bölüm 17 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Laila evden kovulur. Laila Evden giderken bir daha geri geleceğini bu sefer Mohini’yi ile Pervati’ye karşı ölüm oyunu oynayacağını söyleyerek ayrılır. Rudra Pervati’nin Laila’nın evden gitmesinde neden karşı çıkmadığını merak edip sorar.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 1. Bölüm Özeti İçin TIKLAYINIZ

Sensiz Olmaz 28. Bölüm 17 Ekim Özeti (Rangrasiya 28. Episode Summary)

Pervati doktorun iyi olduğunu söylemesi ve Aman’ın çok iyi bir asker olduğunu bildiğini o yüzden gitmesine karşı çıkmadığını söyler. Pervati Rudra’nın verdiği kararlara güvendiğini Rudra’ya hissettirir. Rudra ise bu durumdan çok memnun olur. Aman Laila’yı güvenli bir eve yerleştirip kapıya da asker bırakıp geçeleri kendisini koruyacağını söyler. Pervati Dilsher babası ile gözleri için muayeneye giderler. Rudra ise işe gelemeyeceğini ve Pevati’yi doktora götüreceğini söylemek için Aman’ı arayıp bilgilendirir. Bu sırada konuşmaları Laila duyar ve Rudra’nın Pervati’yi doktora götürmesine çok kıskanır ve mutluluklarını bozmak için Laila bir plan yapar.

Rudra doktordan snra karnının acıktığını söyleyince Pervati evde yemek olduğunu söyleyince tüm romantizmin baltalar. Rudra Pervati’yi yemeğe çıkarmak istemiş ama utandığı için söyleyememişti. Pervati’nin duygusuzluğu işi batırdı. Pervati eve gelince durumu Sunehrine anlatır. Sunehri Rudra abisinin seni yemeğe çıkarmak istediğini ama sen anlamamışsın. Ayrıca Rudra abisi artık Pervati’den hoşlanmaya başladığınında bir göstergesi olduğunu söyleyince Pervati Rudrayı ilk defa görmüş gibi heyecanlanır, Adeta kalbi yerinden çıkacak gibi olur. Rudra Pervati kumaş katlamasına yardım ederken düşüp boya kovasına yüzüne gelir. her ikisi de yere düşünce 15 yıldır gülmeyen Rudra birden gülmeye başlayınca ev halkı hemen başlarına toplanırlar.

Baba Dilsher ilk defa oğlunun 15 yıl aradan sonra güldüğünü bunu da Pervati’nin yaptığı için Pervati’ye hediye almak istediğini ve çok teşekkür eder. Rudra Caypur’a Pervati’nin düşürmüş olduğu küpesini bu zamana kadar saklandığı söyler. Bu durum Pervati’nin çok hoşuna gider. Laila ise ise Sümer’i kafalayarak konağa geri girme planları yapar. Samrat ise amcasınıın verdiği para ile annesinin müsade etmediği kumaş işine girmiş ve herkese hediye almıştır. Mohini yeni işin finansörü Dilşher’in olduğu duyunca şok olur. Maitri ise Rudra ve Pervatti’nin dışarıda vakit geçirmesi için evde kabak bittiğini Rudra ile gidip alması gerektiğini söylerek çifti pazara gönderir. Pervati pazarcı ile sıkı pazarlık etmesi Rudra’yı çok şaşırtır.

Rudra’nın 40 Rupi ile anlaştığı kabağı 20 Rupi’ye tekrar geri anlaşması tam parayı verecekken pazarcının ufak çocuğunun olduğunu görünce 30 Rupi vermesi Rudra’nın merak etmesine neden olur. Rudra sebebini sorunca pazarcının bebeğinin olduğu için 30 rupi verdiğini söyleyince Rudra’nın bir kez daha Pervati’den gurur duymasına sebep olur. Laila ise Raca Takur’un adamları tarafından kaçırılır. Rudra bu haberi Pervati ile Pazar yerinde alır ve hemen Rudra ve Pervati BSD karargahına gider. Laila’nın kendi kaçtığını görünce Rudra Pervati’ye boşuna güvendin diyerek çıkıştı.

Pervati ise Rudra’nın Laila hakkında ilk günden beri haklı olduğunu bu yüzden Rudra’ya karşı durduğunu ve bu yüzden çok pişman olduğu için BSD karargahından yalnız başına döner. Rudra ise eşi Pervati’yi karargahta bulamayınca görevli askerden Nerede olduğunu sorup eve gittiğini öğrenince hemen peşine düşer ama Pervati çoktan eve gelmiştir. Rudra eve gelince Pervati’ye asla armıza Laila giremez deyip güven vermek isterken başka bir şeyi de itiraf eder. Rudra Pervati ile ilişkisini itiraf eder. Raca Takur ise iş anlaşması için Rudra’ya teklif yapması konusunda Laila’ya aracı olmasını ister.

Sensiz Olmaz 28. Bölüm 17 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 28. Episode Fragment)

 

Sensiz Olmaz 28. Bölüm 17 Ekim Resimleri (Rangrasiya 28. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 28. Bölüm 15 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 28. Episode Summary And Fragment ) (2 Yorum)