Sensiz Olmaz 29. Bölüm 16 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 29. Episode Summary And Fragment )

Sensiz olmaz 29. Bölüm 18 Ekimde Yayınlanacak olan bölümde Laila Raca Takur’un tanıştırdığı kadının Rudra’nın annesi ile tanışır. Laila Raca Takur ile anlaşması karşılığında çıkarını sorar. Raca Takur Pervati’yi teslim aldığında Rudra’nın kendisine kalacağını o yüzden iş birliği yapması gerektiğini söyler. Laila bu teklifi seve seve kabul eder.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 1. Bölüm Özeti İçin TIKLAYINIZ

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 2. Bölüm Özeti İçin TIKLAYINIZ

Sensiz Olmaz 29. Bölüm 18 Ekim Özeti (Rangrasiya 29. Episode Summary)

Rudra ise terasta Pervati’ye annesinin söylediği şarkıyı söylemesini ister. Pervati ise o güzel sesi ile konağını inletir. Rudra annesi ile gerçekleri Pervati ile paylaşır. Annesi Raca Takur’un eşi olduğunu söyleyince Pervati şaşırıp kalır. Rudra annesi hakkında ne kadar öfke varsa Pervati’ye karşı kusmaya başlar. Rudra annesi yüzünden tüm iyi şeylere karşı olduğunu ve tek sorumlu annesi Thakurain Mala’dır. Diyerek öfkesini haykırmaktadır. Pervati Rudra’nın tepkisine karşı bir şey demez hatta hareket etmeyen eli için masaj yapmaya devam eder. Rudra ne kadar kızsa da Pervati yılmadan usanmadan iyileşmesi konusunda elinden geleni yapması Rudra’nın dikkatinden kaçmaz.

Sabah mabette yapılan duada Denveer amca Rudra için Mambai’de ünlü doktordan randevu aldığını hatta biletlerini bile aldığını söyleyerek ev halkını müjdelese de Pervati, Rudra’nın ölümle pençeleşirken yaptığı duada hayatından çıkma sözü vermişti. Bu durumu Maitri ablasına da anlatır. Pervati doktorun çok maharetli olduğunu duyunca evdeki son günlerini geçirdiğini düşünerek çok duygusal anlar yaşar. Valizine bundan sonra ayrı bir yerde yaşayacak kadar eşyasını almaya çalışır. Pervati, Rudra’dan yola çıkmadan tüm vaktini kendisine harcamasını ister. Çünkü Pervati Rudra’ya söyleyemese de evde son günü olduğunu düşünür.

Pervati evden çıkmadan evvel Rudra’ya onu çok sevdiğini hatta kendinden ve ruhundan bile çok sevdiğini yüzüne söyler. Rudra’nın da karşılığında cevap vermesini istemez. Rudra Mumbai de gittikleri doktorda şifasını bulur hatta bir gün de daha kalıp oraların keyfini çıkaran ikili artık dönüş yolundadır. Rudra artık tamamen iyileştiği için gelecekten çok mutlu huzurlu iken Pervati Rabbine verdiği sözü tutmak zorunda olduğu için ağlamaklı bir haldedir. Rudra eve 2 saatlik mesafede tren durmuş Pervati ilk fırsatta Rudra’nın hayatından çıkmıştır. Rudra her yerin altını üstüne getirse de Pervati yoktur. Bu sırada Maitri arayıp her şeyin yolunda olduğunu sormak ister ama Rudra Pervati’nin olmadığını söyleyince Maitri her şeyi anlatır.

Pervati’nin yeminini yerine getirmek için hayatından çıktığını söyleyince Rudra oracıkta yere çöker kalır. Rudra hemen toparlanıp bir daha garın altını üstüne getirip Pervati’yi bulur. Rudra annesininde aynen böyle terkettği için annesine karşı duyduğu öfke Pervati’ye döner. Rudra ağzına geleni söyleyip Pervat’yi terkeder. Bu sırada Laila Thakurain Mala’yı tutulduğu yerden de kurtarmak için Mala ile kıyafetini değiştirip Mala’nın dışarı çıkmasını sağlar. Laila ise kafasını masaya vurup başını kanatır. Raca Takur geldiğinde yerde yaralı gibi gözükürek Raca Takur’un Mala’nın peşine gittiği sırada Laila’da hemen oradan kaçıp Mala’nın yanına gelir.

Sensiz Olmaz 29. Bölüm 18 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 29. Episode Fragment)

 

 

Sensiz Olmaz 29. Bölüm 18 Ekim Resimleri (Rangrasiya 29. Episode Pictures)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 29. Bölüm 16 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 29. Episode Summary And Fragment ) (15 Yorum)

  1. Bu bölümde çalan uski nazar usi pe ruk gayi şarkısının tam versiyonunu nerden bulabilirim, linkini biliyorsanız ata bilirmisiniz.

  2. Bu bölümde çalan uski nazar usi pe ruk gayi şarkısının tam versiyonunu nerden bulabilirim, linkini biliyorsanız ata bilirmisiniz.

  3. Bu bölümde çalan uski nazar usi pe ruk gayi şarkısının tam versiyonunu nerden bulabilirim, linkini biliyorsanız ata bilirmisiniz.

  4. Bu bölümde çalan uski nazar usi pe ruk gayi şarkısının tam versiyonunu nerden bulabilirim, linkini biliyorsanız ata bilirmisiniz.

  5. bu bölümde çalan uski nazar usi pe ruk gayi şarkısının tam versiyonunu nerden bulabilirim. linkini biliyorsanız atarmısınız

  6. kanal7 di den ricam hər gün Sənsiz olmaz dizisini yayinlasinlar çünki ailecek çok bəyənərək izliyoruz bu diziyi )))))

  7. Sensiz olmaz dizisi bu gün intibahı ilə acaba saat kaç da yayinlanacak? lütfən bir bilgi verə bilirmisiniz?