Sensiz Olmaz 29. Bölüm 16 Ekimde Çalan Şarkı

Kalan 7 ekranlarında heyecanla izlene Sensiz Olmaz adlı dizinin 29. Bölümünde çok duygusal anlar yaşanmış, Bu anlara ise çok güzel duygusal iki adet müzik eşlik etmiştir. Bizlerde bu müzikleri sizler için araştırdık. Çalan Şarkı ile alakalı detaylar yazının devamındadır.

Ah Kalbim (Kumkum Bhagya) 1. Bölüm Özeti İçin TIKLAYINIZ

Sensiz Olmaz 29. Bölüm 18 Ekimde Çalan Şarkılar

Sensiz Olmaz 29. Bölümde Neler Olduğunu Buraya TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Sensiz olmaz 29. Bölümde Pervati Rudra’dan ayrılmış Rudra  ve Pervati birbilerine karşı tam manası ile aşklarını itiraf edemeden ayrılma noktasına gelmiş. Durum böyle iken ekranlara çok güzel sesi ile kulağımızın pasını silen ve bizi alıp derinliklere götüren ilk müzik söylemeye başlar. Bu müziğin adı Galliyyan (Unplugged) dir.

Galliyyan (Unplugged)

Ankit Tiwari & Siddharth Malhotra & Shraddha Kapoor

 

Daha sonra Rudra ve Pervat’ye  neden gitmek istediğini bildiğini söyler ve aynı annesi gibi habersiz çekip gitmesine kızar ve Rudra Pervati’nin yanından çekip gider. Rudra ve Pervati birbirinden ayrılır ancak her iki aşık birbirleri ile yaşadıkları o güzel anıları hatırlarlar. Tam bu sırada ise ikinci duygusal şarkı ile bizi mest eder. Bu ikinci şarkının adı ise Banjaara dır.

Banjaara

Mithoon & Siddhartth Malhotra & Shraddha Kapoor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın