Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 3. Bölüm 20 Eylül Özeti ve Fragmanı

Pervati’nin en yakın arkadaşı Bindi gördüğü silahları Raca Takur’a haber vererek hayatının hatasını yaparlar. Takur yalanları ile Bindi’yi  gözden uzak  ırmak kenarına getirip gerçekleri apaçık anlatır. Bindi duydukları karşısında şoke olur. Takur daha sonra Bindi’yi  yaklaşan büyük timsahın önüne yem eder.

Sensiz Olmaz 3. Bölüm Resmi

Sensiz Olmaz 20 Eylül 3. Bölüm Özeti

Takur silahları daha fazla kişi görmemesi adına yarın gerçekleşmesi gereken düğünü hemen 2 saat içerisinde yapılmasını ister. Pervati ve halası düğünü iki saatin içerisinde yetiştiremeyeceklerini söylese de kral Takur düğün hazırlıkları alelacele yapılmasını söyler. Kesari’nin ortalıktan kaybolması Takur’un düğün gününü erkene almasına neden olur. Rudro ise merkeze haber verip özel izin ile sarayı basmak konusunda izin istese de izin ise de merkez izin vermeyince Takur’un elinin nerelere kadar uzandığını yavaş yavaş anlar. Rudro silahları bulup el koymaya kararlıdır.

Sensiz Olmaz 3. Bölüm Resmi 2

Rudro ve askeri merkezden onay gelmeyince kendileri sahte özel izin belgesi düzenlerler. Askerleri saray kapısında karşılarlar. Arama izinlerinin de olduğunu duyan Takur bir yolunu bulup yemin töreni gerçekleştirip damat heyeti ile beraber silahları da aradan kaçırma çabasındadır. Bu sırada Pervati en yakın arkadaşı Bindi’nin düğünde olmadığını görünce bulunması ister. Takur Bindi’nin akıbetini bildiği halde adamlarına yalandan aramalarını söyler. Artık düğün bitmek üzere iken halen Bindi’nin bulunmaması Pervati’nin morali bozulur. Takur’a neden halen bulunmadığını sorar. Takur hain planını devreye sokar ve Bindi’yi muhtemelen BSD askerlerinin kaçırdığını söyler.

Sensiz Olmaz 3. Bölüm Resmi 3

Pervat’i Bindi olmadan gitmek istemese de kral Raca Takur sert çıkıp gitmesi gerektiğini söyler. Daha sonra kapıya dayanan BSD askerlerinin yanına gelen Raca Takur izin belgesine bakar bakmaz sahte olduğunu anlar ve askerlerin içeriyi aramasına izin vermeyerek kapıdan kovar. Raca Takur gelin heyetini sarayın arka kapısından çıkarıp gönderir. BSD subayı Rudra ise emrindeki sınır güvenliğinden sorumlu askerlere gelin heyetinin sınırı geçmesine müsade etmemesine emreder.

 

Rudro ve 7-8 askeri düğün heyetini uzaktan takip eder. Sınır kontrol noktasına geldiğinde sınır kapatılması emrini veren Rudro düğün alayını durdurup tüm sandıkları arasa da ilk başta bulamazlar. Tek bakılmayan sandık geline ait olan çeyizleridir. Damadın amcası Rudro ve askerlerine yalvarsa da Rudro sandıklara bakmak için askerine emir verirler. Asker sandıktaki parayı bulur. Damadın amcası ise emrindeki akrabalarına ve adamlarına BSD askerlerine silah sıkma emri vererek ortalık kan gölüne döner.

Sensiz Olmaz 3. Bölüm Resmi 5

çıkan çatışmada Rudro’nun bir çok askeri ölü bir çok askeri de yaralanır. Kendisi de çeşitli yerlerinden bıçak darbesi alıp yere baygın halde yığılır. Sınırı çıkmadan Hindistan bayrağı ile ayağını silmeye kalkan damadın amcası, emrindeki adamına bayrağı yanına getirmesini söyler. Adamı bayrağı almaya giderken Rudro ayaklarını tutup fırlatıp atar. Rudro resmen küllerinden doğar. Önüne geleni yere serer. Damat ve Pervat dışında herkesi öldürür. Damat Varon ve PErvati olaylar ilk başladığında bayılmışlardı. Veron uyandığında Pevati’nin baygın olduğunu Rudro ise gelin alayının hepsini öldürdüğünü görür. Eşi PErvat’yi baygın halde deveye koyup sınırı geçmek istese de Rudro buna izin vermez. Ancak masum yüzlü damat silahını çıkarıp baygın halde bulunan eşinin kafasına silahı doğrultup aksi taktirde eşini öldüreceğini söyler. Rudro geri adım atmaz ve damadı ateş eder. silah sesine kendine gelen Pervati kocası alnından kanlar gelmekte karşısında ise BSD askeri elinde silahla durmaktadır. Pervati bütün olanları yanlış anlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu