Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 30. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 30. Episode Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 30. Bölümde Rudra Pervati’nin yemini için ayrılmasına dayanamayıp kendini tren rayına atıp herkesin içinde intahar etmek ister. Rudra Pervati’nin yeminini bozmaz ise tren rayından çıkmayacağını söyler.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 30. Bölüm Resmi 12

Sensiz Olmaz 30. Bölüm Özeti (Rangrasiya 30. Episode Summary)

Pervati Rabbine verdiği sözü tutmak ister ama Rudra’nın ölmesini de istemez Pervati herkesin içinde söz verir. Bir daha asla Rudra’yı terk etmeyeceğini haykırır Rudra da tren rayından son anda çıkıp kurtulur. İki aşık garın ortasında birbirlerini öyle bir sarılırlar ki sanki yıllardır birbirlerini görmüyorlar. Bu arada Laila bayan Mala’yı Raca Takur’un elinden kurtarır. Garın çıkışında Denveer amca BSD askerleri ile güzel bir karşılama yaparlar. Mala ise Rudra’nın annesini kurtardığı için kendisine minnettar okur. Bu durum Laila’ya yeterli gelmez Rudra da Laila’ya minnettar olmasını ve bu sayede Rudra’yı elde etme planı yapar.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 30. Bölüm Resmi 13

Mohini ise Dilsher’in yardım etmesini kabullenemediği için mahallenin kadınlarını çağırıp Samrat’ın satış yapmasını ister ama gelen kadınlar Maitri’nin kaynanasının önünde rahat konuşmasına ve torun vermemesini laf edince Mohini hıncını Maitri ve Samrat’ı çıkarmak ister ancak o pısırık gibi gözüken Maitri misafirlerin içinde kendisine ve eşi Samrat’a hakaret etmesini müsade etmeyeceğini gelen misafirlerini önünde söyler. Misafirler Mohini ile gelini arasında kalmamak için geldikleri gibi giderler. Bu sırada Denveer amca ile aşık çiftler içeri girerler. Mohini’nin yapması gereken karşılamayı Maitri yapar ve bu aşıklar için kapıda karşılayıp adak adar.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 30. Bölüm Resmi

Rudra ise Pervati’ye düğün hediyesi olarak gerdanlık almak ister bunun için maitriden yardım ister ve beraber Rudra içi gerdanlık alırlar. Ayrıca Rudra Maitri’ye bir yolunu bulup saat 5 te Pervati’yi BSD getirmesini ister. Pervati Rudra BSD’ye çağırınca merakla ve heyecanla gider. Rudra burada en baştan nasıl değiştiğini ve nasıl aşık olduğunu bir bir anlatıp, hayatında istediğini söyler ve Pervati’ye evlenme teklifi eder. Ancak Rudra utandığı için ses geçirmez renkli canım arkasından söylemiştir yani Rudra’nın bu söylediklerini duymamıştır. Güvenini toplayıp Pervati’nin karşısına geçer biraz kekelese de aşkını itiraf edecekken odaya Mala yani Rudra’nın annesi girer.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 30. Bölüm Resmi 10

Rudra 15 yıldır görmediği annesi karşısındadır. Dokunmak ister ama bir an düşünüp 15 yıl önce terkettiği için kızgınlığından annesi ile bir kelam etmeden oradan ayrılıp eve gelip babası Dilsher’e karısının geri geldiğini söyleyince Dilsher olduğu yere yığılır. Rudra tekrar geri annesinin yanına içkili bir halde gider ve ağzına geleni söyler. 15 yılın acısını çıkarır ve son olarak geldiği yere geri gitmesini ister Rudra. Pervati Rudra ile Mala arasını yapmak ister ama Rudra çok öfkelidir.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 30. Bölüm Resmi 8

Bu arada ev halkı düğünden gelir iki kardeşin sıkıntılı ve düşündeli olduğunu görünce sebebini sorar ancak iki kardeş Denveer ve Dilsher lafı geçiştirirler. Mohini olanlardan habersizdir. İşi güçü Maitri’dir. Sunehri’nin telefonunu alıp Samrat’ın fotoğrafını çekip oğluna kız bulup Maitri’yi saf dışı bırakmaya çalışacak.

Sensiz Olmaz 30. Bölüm Resimleri (Rangrasiya 30. Episode Pictures)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu