Sensiz Olmaz 30 Ekim Çarşamba Özeti 33. Bölüm Fragmanı – Rudra Gerçekleri Öğrenir

Sensiz Olmaz 30 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olana 33. Bölümde Rudra Pervati’yi Terasa çıkarır ve aşkını itiraf etmek için çok güzel bir ortama hazırlar. Rudra daha önce Pervati kendisine kızdığını düşündüğü bir çok olaylardan bahsedip aslında kızmadığını özellikle de sabah kendisini öpmesine de kızmadığını söyler.

Sensiz Olmaz 30 Ekim 33. Bölüm Özeti

Rudra kaba bir adam olabilir ama Aşkını itiraf etmede bir kedi gibi. Rudra düğün hediyesini Pervati’ye hediye eder. Rudra Pervati’yi öpmek ister ancak Pervati engel olur ve özel bir şey yapmasını siter. Rudra ne yapacağını bilemez ve Pervati’ye ne yapmasını istediğini sorar. Pervati kar yağdırmasını isteyince Rudra yastığı alıp havaya atar sanki kar yağıyormuş gibi olur. Rudra Pervati’yi yüzünden öper. Rudra daha da yakınlaşmak ister ama Pervati kaçmaya çalışınca Rudra Pervati’ye küser. Pervati ise Rudra’nın gönlünü almak için ne isterse yapacağını söyleyince Rudra sarılıp uyumak ister. Sabah Pervati kalktığında Rudra yatakta yoktur ve mektup bırakıp işe gider. Yazdığı mektupta dün geceki yakınlaşma isteğini Pervati araya sınır koymak istemişti.

 

Rudra bu engeli yıkacağını söyler. Sunehri Rudra’nın telefondaki duvar kağıdı resmini Pervati’nin sahil kenarında çektiği resmi olduğunu görürü. Pervati de hatırlamanın en iyi yolu onunda resimlerini yanında taşımak olduğunu düşünür. Annesi Mala’yı da yanına alıp baba Dilsher’in yanına gidip hem Rudra’nın resimlerine bakmak hemde Dislher ile Mala’nın eski resimlerine bakarak yeniden birbirlerini sevmelerini sağlamak istedi. Mohini ise Dilsher ile Mala’nın arasını Pervati’nin yapmasına öfkelenir ve Pervati’nin yaptığını Rudra’ya anlatıp engel olmasını ister. Rudra Mohini’ye ağzının payını verip babsının odasına gider. Odada gerçekten kahka sesleri ve mutlu bir aile tablosu vardır. Rudra odada Pervati’nin de olduğunu görünce anne ve babasının yakınlaşmasına kızar.

 

Rudra 4 saat sonra uçak bileti aldığını ve balayına gitmek istediğini söyler.Pervati bu gün gitmek istemediğini söylediğinde Rudra çok kızar. Mala için gitmek istemediğini düşünüp çok kızar. Pervati’yi kolundan tuttuğu gibi Mala’nın yanına götürür. Mala’ya ne zaman evden kaçıp gideceğini sorar. Annesine ağza alınmayacak hakaret edince Dilsher Rudra’ya tokat atar. Rudra hışımla evden çıkar. Ev halkı avluya toplanır. Dilsher ise bütün suçun Mala’da olmadığını kendisinin de suçlu olduğunu söyler. Pervati Rudra’nın yanına gidip annesine kötü kadın dediği için kendisin de aynı şekilde başından olay geçtiğini söyler.

 

Sahte de olsa kacası olduğunu ama Pervati Rudra’ya kendisi ile evlendiğini o yüzden kendisinde aynı annesi gibi kötü bir kadın mı? olduğunu söyleyerek Rudra’nın annesine karşı söylediği lafın yanlış olduğunu anlatmak istedi. Gidip annesinin ayaklarına kapanması gerektiğini söyledi. Mala nenden evi terk ettiğini Pervati’ye tüm ayrıntıları ile anlatır. Rudra da bu sırada konuşulanları duyar. Rudra annesi Mala’nın doğru söylediğine inanmaz. Gidip babasına sorar. Babası da Mala’nın evden gitmesi konusunda kendisini de payı olduğunu söyleyince bildiği her şey yalan olduğunu anlar. Pervati Rudra’nın çocukluğunun güzel anlarını hatırlatan anı dolabı yapar.

Sensiz Olmaz 30 Ekim 33. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı

Sensiz Olmaz Rudra’nın Pervati’yi ile Duygu Dolu Anları

Pervati her ne kadar Rudra’yı öpse de Rudra Pervati’ye karşı daha çekimserdi. Ancak Sensiz Olmaz 33. Bölümde Pervati’ye karşı olan duygularını açıklar. Pervati ise Rudra’nın da kendisene karşı Bir şeyler Hissettiğini bildiğini ve hisleri kendisini yanıltmadığı için çok mutlu olur. Ancak Bu seferde Pervati araya anlamsız bir mesafe koyar. Neyse işte o güzel anların resimlerini sizler ile paylaşıyoruz.

************************************************************************************

Sensiz Olmaz 30 Ekim 33. Bölüm Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sensiz Olmaz 30 Ekim Çarşamba Özeti 33. Bölüm Fragmanı – Rudra Gerçekleri Öğrenir (9 Yorum)

  1. Emeğinize sağlık. Özetler güzel olmuş. Yani tam dizi bölümünü anlatmışsınız. ALLAH razı olsun

  2. Hoşgeldiniz Sema Hanım site isimleri olduğu zaman sitemiz otomatik olarak yorumu onay için bekletiyor. Biz reklam amacı gütmeyen siteyiz Sadece amacımız karşıya doğru bilgi aktarmaktır. Süslü cümleler ile vatandaşı oyalamak ne kadar doğru sizce ? burada açtığımız konu ile başlığımız alakasız olmaz. NE başlık açarsak altında onunla alakalı bilgi bulursunuz. Diziyi yazmaya başlayınca bölüm atlayarak sitemizi takip edenleri salak yerine koymayız. yazdığımız dizilerin en başından en sonuna kadar takipçisiyiz. Buraya gelen herkes sadece bizlerden aradığını bularak ayrılır. saygılarımla cihan

    • Sema hanım site adresi yasaktır. bahsettiğiniz site rakibimiz bizim tek farkımız biz para için değil bizim gibi düşünen insanların sağlıklı bilgi almasını amaçlayan bir ekibiz. o yüzden yorumuznuz otomatik engel almış.

    • arkadaşlar biz 4 kişilik bir ekibiz dizileri türkçeye çeviren gönüllü bir ekibimiz var. Burası sizin yeriniz. Bizim amacımızda reklam yok tatmen kendi imkanlarımız ile kurduk. Ah kalbim’i çevirmen arkadaşlarımız hintçe izler Türkçeye uyarlarlama yaparlar daha sonra sizlere özet şeklinde sunarız.

  3. Özetlerinizi okuyunca diziyi izlemeye bile gerek kalmıyor ama yine de izliyorum emeğinize teşekkür ederim diğer siteler sizin gibi ayrıntılı yazamıyor