Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 31. Bölüm 20 Ekim Özeti ve Fragmanı (Rangrasiya 31. Episode 20 October Summary And Fragment )

Sensiz Olmaz 31. Bölüm 20 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Denveer abisi Dilsher’e Mala ile görüştüğünü söyleyince abi Dilsher Denveer’e küser. Dilsher ise yıllardır nereye gittiğini yaşıyor mu öldü mü diye merak ederken kardeşi Denveer eşi Thakurain Mala ile görüp kendisine haber vermediği için çok kırılmıştır. Rudra annesinin döndüğünü kabullenemez.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 31. Bölüm Resmi

Sensiz Olmaz 31. Bölüm 24 Ekim Özeti(Rangrasiya 31. Episode Summary)

Dilsher ise Mala’nın Pervati’yi büyüttüğünü ve eşinin Raca Takur’un hanımı olduğunu öğrenir. Pervati Mala annesinin yaralarının kötü olduğunu onun için bu gece yanında Mala’nın yanında kalmak istediğini söyler. Baba Dilsher Pervati’ye gidebileceğini konusunda izin verir. Pervati Rudra’ya söylemesi gerekip-gerekmediğini sorar. Dilsher Rudra’nın bu konuşmaya şu an uygun psikolojide olmadığını söyler. Mohini ise Maitri’yi bertaraf etmek için Samrat’tan habersiz yapar. Pervati eve Mala’yı alıp getirir. Mala’yı ilk gören kardeşi Mohini ardından Rudra olur. Herkes üyük bir şok yaşar. Mala’nın eve gelmesini Dilsher istediğini söyleyince Rudra bir şok daha yaşar.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 31. Bölüm Resmi 2

Rudra babası Dilsher’e karısı kendisini Raca Takur için terk ettiğini söylese de Dilsher Mala’nın geri eve gelmesini sadece kendisi tasarrufunda olduğunu duyunca Rudra daha beter çıldırır. Denveer evlatlarını ve gelinini Mala ile tanıştırır. Mala’ya karşı herkes saygı ile karşılarlar. Mohini ise ablasının gelmesine çok kızar. Mohini 15 yıl evvel gitmesini nasıl kışkırttı ise yine aynı yolu deneyeceğini ve böylelikle kurtulacağını söyler. Rudra akşam yemeğine gelmeyince Pervati tepsiyi alıp Rudra’ya götürür. Rudra yemeği yemek istemez ve kalkıp gitmek isterken Pervati’ye aldığı düğün kolyesi yere düşer.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 31. Bölüm Resmi 10

Pervati kolyeyi kime aldığını sorar. Rudra kendisine aldığını söylese de kolyeyi elinden alınca şaşırır. Kendisine aldığını söylediği kolyeyi geri elinden almasına şaşırır ve nedenini sorar. Rudra kolyeyi kendisine aldığını ama Mala’ya karşı duyduğu ilgiden dolayı almaktan vazgeçtiğini söyler. Bu arada Mohini Sümer’i alır eve getirir. Mala’nın eve gelmesine karşı koz olarak kullanır. Rudra Mohini’nin yaptıklarına karşı tepkisiz kalır ve işe gider.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 31. Bölüm Resmi 13

Mala kardeşine neden bu kadar kin dolu olduğunu sorar. Mohini ise bu soruyu 28 yıl evvel sorması gerektiğini söyleseydi bir anlamı olurdu. Peki 28 yıl evvel ne olmuştu da Mohini bu kadar öfke dolu olmuştu. Dilsher 28 yıl evvel Mohini’ye evlenmek isterken Mala ile evlendiğinden dolayı küçük düştüğünü söyler. Denveer ile evlenmesini de Mala’nın oyunu olduğu söyler. Mohini ağzına geleni söyleyip evden ayrılacağını söyler. Aslında Mohini kocasına bülöf yaparken Mala’nın geldiği gibi gitmesini amaçlar. Mala kardeşi Mohini’nin gitmesini ve Rudra’nın mutsuz olması kendisinin yüzünden olduğunu düşünüp geldiği gibi gitmeye karar verir.

Sensiz Olmaz Rangrasiya 31. Bölüm Resmi 18

Sensiz Olmaz 31. Bölüm 24 Ekim Fragmanı (Rangrasiya 31. Episode Fragment )

https://www.youtube.com/watch?v=HI_vy_1qGTc

Sensiz Olmaz 31. Bölüm 24 Ekim Resimleri (Rangrasiya 31. Episode Pictures)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu