Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 31 Ekim Fragmanı 34. Bölüm Özeti – Pervati Ölümden Döner

Kanal 7 ekranlarında yeniden yayınlanan Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 34. Bölümü ile 31 Ekimde ekran karşısında olacak. Bu bölümde Pervati ölümden dönecek. İşte ayrıntılar…(Dizinin Özetlerini orjinal dilinde izlenerek yazılmıştır Translated By MR. “C”) 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 34. Bölüm Resimleri

Sensiz Olmaz 34. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 34. Bölümde Rudra, annesi ile alakalı bildiği her şeyin aslında babası Dilsher’in gazı ile nefret ettirmişti. Gerçekte Mala Rudra’yı terk etmek istemediğini ama Dilsher oğlu Rudra’yı yanında götürmemesine müsaade etmediğini öğrenir. Konağın ortasına yapılan Rudra’nın anıları ile alakalı dolap Rudra’yı geçmişe götürür. Rudra anıları ile yüzleşmekten ve bir daha kendini toparlayamamaktan çok korkar. Pervati Rudra’nın uyarısından sonra artık Mala’ya karşı biraz daha farklı davranmaya başlar. Rudra için Mala annenin yemek bile yapmasına müsaade etmez. Rudra annesi ile daha fazla diyalog kurmasın siye yemekleri bile odasına götürmeye başlar. Pervati Rudra’dan annesi konusunda baskı yaptığı için özür diler.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 34. Bölüm Resimleri3

Hatta Rudra’nın küçüklüğünden kalan anılarını sergiledikleri anı dolabını dahi kaldırır. Mohini Suhenrinden depodan kırmızı sargılı kutuyu ister. Sunehri yüksekte olduğu için alamaz. Mala Sunehrine yardım edeyim derken yere düşüp ayağını incitir. Ev halkı başına toplanır. Pervati herkezin içerisinde Mala sanki Rudra gibi fırça atınca millet şaşırıp kalır. Bu duruma Rudra bile şaşırıp niçin böyle davrandığını sorar. Mohini oğlu Samrat’a kız bulur bunu da Maitri’den gizli yapmak için Maitri’yi ailesini ziyaret etmesi gerektiğini söyler. Maitri ise Samratla gideceğini söyleyince Mohini’nin planı suya düşer. Pervati dışarıda çamaşırları toplarken yanına annesi Mala gelir. Pervati kötü davranmasının nedeni Rudra’nın dikkatini çekmek için yaptığını söyler. Rudra ise gelin kaynana konuşmasını neredeyse yakalamak üzeredir. Ama Mala’nın dikkati Pervati’nin uyanıklığı sayesinde Rudra’ya yakalanmazlar.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 34. Bölüm Resimleri8

Pervati’nin Mala’ya karşı yaptığı yalancıktan sinirli gibi davrandığını konak dışına Maitri ile birlikte pazara gidince anlatır. Pazar yerinde motosikletli yüzü maskeli bir Pervati’nin yüzüne doğru kezzap atar. Rudra duyar duymaz BSD karargahından rüzgar gibi çıkar. Eve geldiğinde Pervati sadece ayağından yaralandığını ve ölümden döndüğünü anlar. Aman Raca Takur’un bu konu ile alakalı olmadığını söyler. Mohini’de fırsattan istifade işi Mala’nın üzerine yıkmaya çalışır. Rudra yaptığı araştırmada Pervatiye yapılanlar ile Raca Takur’un alakasının olmadığını anlar ama genede işin peşini bırakmaz.

 

Sensiz Olmaz Rangrasiya 34. Bölüm Resimleri10

Pervati ise ayağı sarılı olduğu için Rudra bütün isteklerini kendisi yapmak ister. Pervati de bu durumu eğlenceye çevirir. Pazardaki gizemli kişi eve girip Pervati’nin bebeğini kolunu kırmış bir de not bırakmış. Gizemli kişi ise Rudra’yı telefonla arayarak tehdit eder. Mohini Samrat için gelin adayını eve getiremeyince Samrat’ı iş bahanesi ile dışarı götürür. Samrat durumu anlayınca hemen orayı terk eder. Bu arada Aman Rudra’yı arayıp sınırda hareketlilik olduğu haberini verince Rudra bayram kutlamasına kalmadan BSD karargahına gider.  Translated By MR. “C”

Sensiz Olmaz 34. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz Rangrasiya 34. Bölüm Resimleri13

Kanal7 Sensiz Olmaz adlı dizinin fragmanlarını yayınlamadığı için sitemizde bazı bölümlerin fragmanlarını yayınlayamıyoruz. Ancak Hindistan’da 4 bölüm bir araya gelince Türkiyede 1 bölüm yaptığı için Sensiz olmaz 34. Bölümde neler olacağını merak edenlerin video şeklinde izlemek isteyenler youtube arama bölümüne “Rangrasiya 129. Episode Fragment” şeklinde yazdıklarında ilk çıkan Türkiye’de yayınlanacak olan 34. Bölümün 1. partıdır. İyi seyirler. 

 

Sensiz Olmaz 34. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu