Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Özeti 8 Kasım Fragmanı #Sunehri Kaçar

Kana7 ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan Sensiz Olmaz adlı dizinin 8 Kasımda yaınlanacak olan 38. Bölümünde neler olacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 38. Bölüm DETAYLI Özeti

Sensiz Olmaz 38. Bölümde Sümer istemediği bir kız ile yaptıklarının cezasını çekercesine Sisodi’nin kızı ile zorla evlendirilmiştir. Mohini olanları kabullenmez ve polisi arayacağını söyler. Sisodi ise evli bir adama kızını kuma olarak istediği ve bunu haber vermediği için Mohini’ye bunu hak ettiğini söyler. Maitri ise Mohini’nin arkasından kuruduğu oyunların tüm detaylarını öğrenir. Sisodi para konusunu da istedikleri gibi ödeyeceğini söylerken kızına en ufak yapılan hakaret zulüm v.b işlerde Ranawat ailesine elinden ne gelirse yapacağı tehditi de yapıp oradan uzaklaşır. Samrat başına gelenlerin sebebi öğrenince ağzına geleni Mohini’ye söyler. Yüzbaşı Şantanu Kumar ailenin gözünde değeri yükselir. Mohini oğlu Sümer’e gelini hırpalamasını söyler. Sümer karşısında hiç tahmin etmediği bir kız görür. Satapti Mohini’ye Maitri gibi olamayacağını söyler. Denweer eve gelince eve gelince olanları duyar ve Mohini ve Sümer’i fırçalar.

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Resmi

Pervati kızgınlığı sakinleştirmek için Şatapti iyi bir kız olduğunu söyleyip kabullenmesi gerektiğini söyledi. Şatapti Mohini’nin sandığından daha akıllı biridir. Rudra işten gelince olanları Pervati’den duyar ve Hemen Yüzbaşı Şantanu Kumar’ın yanına gidip teşekkür eder. Samrat Şatapti’nin evden kovulmasını ister ama Pervati bu olanlardan Şatapti’nin suçu olmadığını söyleyip bir şans vermesini ister. Şatapti sabah kahvaltısında tatlı yapıp getirir ama Mohini ve Sümer tatlıyı kabul etmezken Pervati hem kendisine alır hemde Maitri’nin tatlıyı alması noktasında ısrarcı olur. Şatapti kurduğu tuzağa Sunehri’ni dahil etmek için sanki seviyormuş gibi Sunehri’ne ilanı aşk adip evlenmek istediğini söyler.

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Resmi4

Şantanu gizlice evlenmek istediğini aksi takdirde bu evliliği onamayacağını söyleyip kandırmaya çalışır ama Sunehri ailesinin rızası olmasını isteyince Şantanu’nun planı şimdilik suya düşer. Şantanu kendisini vurduğu kurşunun duvardaki panoda kaldığını bulunması halinde foyasının ortaya çıkacağından korktuğu için gizlice gidip kurşunu saplandığı yerinden çıkarmaya çalışırken Pervati’ye yakalanır. Şantanu çerçevenin yamuk durduğunu düzeltmek için geldiğini söyler. Pervati de tabloya bakmak isterken kurşun yerinden çıkıp önüne düşer. Pervati olanları yeniden hatırlamaya başlar. Bu sırada içeri Rudra gelip kurşunu o da görür. Şantanu Rudra’nın kurşunu aldığını görünce yeni bir plan yapıp Rudra’dan o kurşunu almanın yollarını arar.

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Resmi8

Rudra geçen gün aldığı benzer sare’yi aynı renkte bir daha alır ve Pervati’ye romantik bir şekilde hediye eder. Rudra eline aldığı ıstaka ile müzik çalar. Pervati ıstaka ile değil sesi ile şarkıyı söylemesini ister. Rudra şarkıyı söyler ama Pervati’den de aynı şarkıyı söylemesini ister. İkili yağmur altında uyuya kalırlar. Sümer akşamki yaşananların öcünü banyo suyuna Sümer kaşındı tozu döker. Şatapti gelen misafirlerin önüne kıpkırmızı vücudu ile çıkmasın diye Pervati sandal ağacı kremi sürer. Gelen misafirler Mohinini Gelini Şatapti’yi beğenir.

 

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Resmi5

Bu arada Yüzbaşı Kumar Sunehri ile dışarıda konuştuğunu görür. Sunehri Yüzbaşını sevdiğini söyler. Kumar Pervati’den Sunehri’nin ailesi için kunuşmasını ister. Pervati artık Kumar’dan şüphelenmeye başlıyor. Rudra kurşunun kime ait olduğunu öğrenir. Duvardaki kurşunun BSD’ye ait silahtan çıktığını öğrenince soluğu yüzbaşı kumar’ın yanında alır. Kumar silahı kendisi ateşlediğini söyler. Bu arada Sunehri annesini altınlarını da alıp Yüzbaşı Şantanu ile kaçar.

Sensiz Olmaz 38. bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=o_UwNxSuOoA

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Yok bacımm bu bölümde binbaşı bed sesiyle şarkı söyleyip yıldızların altında romantik dakikalar geçireceklerr ona dedimm ??sunehrininki gerçek salaklık

  2. Ooooffffff yine icimi karartan bolumler.menim neyime lazimdi satapti falan bana rudra ve parolu sahneleri gosterin bol bol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu