Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Özeti # Mayra Kaçırılır

Sensiz Olmaz 43. bölümde Bizleri neler bekliyor? Sensiz Olmaz 21 Kasımda Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 43. Bölümde; Rudra Mayra ile artık kavga etmeme kararı alırlar. Mayra arkadaş olduklarına çok sevinir. Rudra, Mayra’ya karşı dürüst bir arkadaş olup aslında bir Hintli olmadığı Amerikalı bir hava olduğunu söyler. Mayra, Rudra’nın bu lafına çok kızar ve Rudra’ya bu söyledikleri konusunda pişman etmek için Hintli yemekleri yapma karar verir. Mayra ev halkına kahvaltı hazırlamak için Mutfağa gider. Mitali ve Şatapti’ye yemekleri kendisi hazırlamasına müsaade etmesini ister.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Resmi

Şatapti zaten kaytaracak yer arıyor. Hemen kabul eder. Ev halkı açlıktan karınları guruldamaya başlar ama ortada bir yemek yoktur. Uzun bir aradan sonra Mayra yanık ekmek ve sosu getirir. Evde sadece Rudra beğenmiş gibi yapar. Çünkü kavgasızlık anlaşması yaptığı için böyle davranır. Maitali, Rudra’nın Pervati’yi unutması için bir kızla tanıştırmak ister. Rudra’ya bakmaya gelen kız evin şaşalı olmasını ve Rudra’yı beğenir. Ancak Rudra olaydan sora haberi olur ve Evlenmek istemediğini söyler.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Resmi1

Mayra Rudra’nın eski eşini 7 yıl gibi bir süre de unutmaması ve üstüne hiç evlenmemesi aşkın ne kadar büyük olduğunun göstergesi olduğunu düşünür. Mohini ise gene ticari zekasını kullanır. Eve Sarileri tanıtmaya gelen pazarlamacıyı içeri alır. Mayra’nı Sarileri dikkatle inceler. Mohini ise pazarlamacının kazandığı paradan komisyon almaya çalışır. Ancak Rudra, Pazarlamacı Mayra’nın çantasını çalmaya çalışırken yakalar. Adamları evden kovar. Mohi’nin komisyon hayali de suya düşer. Duruw okuldan üstü başı kir içinde gelir.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Resmi2

Rudra Duruw’un kavga ettiğini anlayınca sebebebini sorar. Koyal haftaya veli toplantısı olduğunu söyleyince duruw da annem de babam da gelecek deyince arkadaşları Duruw’a güldüğünü, Duruw’da çocuklar ile kavga ettiğini söyler. Mayra da bu konuşmaya şahit olur. Mayra Rudra’nın müsait olduğu zamanda yanına gidip Duruw’un anne istediğini o yüzden evlenmeyi düşünmesi gerektiğini söylese de Rudra asla evlenmeyeceğini söyler. Rudra ayrıca evden habersiz çıkmamasını söylede de kötü niyetli pazarlamacılar eve gizlice gelip Mayra’ya seslenir.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Resmi4

Mayra’ya dışarıda sailerinin olduğunu söyleyip dışarıya çağırır. Mayra kendisini yönetmek isteyen Rudra’ya karşı inadına dışarı çıkar. Adamlar dışarıda Mayra’yı kaçırır ve bakan olan amcasını arayıp 20.000 Rupi istediğini duyunca hemen Rudra’yı arayıp fırçalar. Mayra kendisini kaçıranların amcasının kim olduğunu bilmediğini duyunca amcasının bakan olduğunu söyler. Adamlar amcanın bakan çıkmasından dolayı çok korkar.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Resmi9

Rudra ise lastik izlerinden saklandıkları yeri bulur. Ancak ordan ayrılmışlardır. Mayra Rudra’ya yeni yerin konumunu gönderir. rudra saklandıkları yeri bulur. Adamlar Mayra’nın boynuna bıçak dayamış bir halde bulur. Hemen silahını çeker. Rudra adamları etkisiz hale getirir. Rudra Mayra’yı eve getirir. Kolundaki ufak kesik için doktor çağırır. Mayra Nişanlısı Rohit’i arar. Rohit anlaşması olduğunu ve yanına gelemeyeceğini söyler. Rudra ise Rohit’in gelmemesini kızar. Seven insan her yerden ne olursa olsun gelebileceğini söyler.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu