Sensiz Olmaz 44. Bölüm Detaylı Özeti #Mayra Gerçekleri Öğrenir

Sensiz Olmaz 44. Bölümde Neler Olacak? Sensiz Olmaz 44. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 44. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 44. Bölümde Mayra ile Rudra çok yakınlaşmış Rudra Mayra ile Pervati’yi karıştırıp Mayra’yı öperken Maitri görmüştür. Mayra olayın şoku ile bayılır. Rudra Mayra’yı yatağa yatırıp, Maitri’nin yanına gider. Gördüklerinin yanlış anladığını söyler. Maitri aslında Mayra’yı değil Pervati’yi sevdiğini sırf Mayra bu Pervati’ye benzediği için ilgi ve alaka duyduğunu düşünür. Mayra sabah kalktığında akşam bayıldığı için ilk başta bir şey hatırlayamaz.

Daha sonra Rudra ile birbirlerini öptüğünü hatırlar. Mayra akşam olanları hatırladığında Rudra’nın da kendisini öptüğü aklına gelir ve Rudra kendisini sevdiğini söyler. Mayra Rudra ile fazla ilgili olmaya başlar Ama Rudra Mayra’ya akşam ki gibi ilgi ve alaka göstermez. Maitri bu olaya bir son vermek için bu olaya son vermesi gerektiğini söyler. Çünkü bir başka adam ile nişanlı olduğunu söyler. Mohini Mayra’nın servetine konmak için Rudra ile Mayra’nın evlenmesi gerektiğin söyler.

Denveer Mohini’ye bu konuya karışmaması söylese de bu Mohini hele ki para meselesinde kafasına koyduğunu yapar. Mayra Rudra ile konuşmak için Rudra’nın odasına gider. Ancak odada Rudra yoktur. Rudra’nın odasında bir resim bulur. Resim kendisine benzemektedir am aslen Pervati’nin resmidir. Mayra bunu bilmediği için Rudra kendisinin tablosunu yaptırdığını zannedip Rudra da kendisini sevdiği için bu tabloyu yapar. Mayra, Rudra’nın tabloda ki gibi giyinmesini istediği düşünür.

Mayra aynı resimlerdeki gibi giyinir. Mayra, Resimden sonra Rohit’e görüntülü mesaj gönderip ayrılmak istediğini daha doğrusu evlenmek istemediğini söyler. Mayra evde tek başına olduğu için resimdeki gibi giyinmeye başlar bu sırada arka planda “Ye Ishq Hai (From Jab we Met) şarkısı çalmaktadır. Rudra evde Mayra’nın yalnız kaldığını görünce koruması olduğu için geri hemen eve gider. Odaya girdiğinde aynı Pervati gibi giyinmiştir. Rudra şok olur. Rudra sinirlerine hakim olamaz ve Pervati ile alakalı gerçeği açıklar.

Mayra gördükleri ve duydukları karşısında şok olur. Mayra artık evde durmanın manası olmadığını düşünüp Ranavat konağından ayrılır. Ancak Duruw Mayra’nın gittiğini duyunca yataklara düşünce Rudra Mayra’nın gitmesine engel olup eve geri getirir.

Sensiz Olmaz 44. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın