Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Detaylı Özeti #Rohit Gelir

Sensiz Olmaz 45. Bölümde Neler Olacak? Sensiz Olmaz 45. Bölüm Fragmanı Çıktı Mı? Sensiz Olmaz 27 Kasımda Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz 

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 45. Bölümde Mohini, Rudra ile Mayra’nın arasını yapmak için Mayra’nın valizleri şoförün çaldığını söyleyip Pervati’nin giysilerinden verirler. Rudra Mayra’nın elinde Pervati’ye ait giysileri görünce çılgına dönüp Mayra’ya hakaret etmeye başlar. Mayra gerçekleri söyleyince Rudra’nın yüzü kızarır ama özür dilemez. Şatapti A planı başarısız olduğunu görünce B planı olarak buraların yemeklerini öğretmek istese de Mayra kabul etmeyince B planı da işlemez bu sırada gerçekleri öğrenen Rudra, Mohini ve Sümer’in bulunduğu odaya gider. Odada Mayra’ya ait valizi görünce ağzına gelen lafları söyler.

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Resmi

Rudra hayatına karışmamalarını sert bir dille ikaz eder. Rudra Mayra’nın valizlerini de alıp tekrar Mayra’nın odasına gelir. Valizleri verdikten sonra özür dilemek istese de Mayra buna müsaade etmez. Maitri evlilik yıl dönümünü unuttuğu için Samrat çok kızar. Mayra, Samrat ile Maitri’nin arasını düzeltmek için Maitri’ye makyaj yapar. Mohini Koyal’den Maitri ile Samrat’ın yıldönüm kutlamasını duyar. Mohini yıl dönüm kutlamasını zehir etmek için plan yapar. Mohini turşu hazırlamadığı için baş başa yemeklerini basıp zehir eder. Mayra da Mohini ikilinin yemeklerini mahvetmesine müsade etmez. Mohini ile Mayra karşı karşıya gelir.

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Resmi3

Mohini Mayra’nın kendisine söylediği laflara sinir olur ve tokat atmak isterken Rudra Mohini’nin elini tutar. Bir daha bunu denememesi söyler. Mayra ikiliyi dışarı da yemeğe gönderir. Samrat sabah olunca annesi Mohini ile konuşur. Bebek konusunda morallerini bozmasını istemediğini söyler. Bu arada Mayra Maitri’ye çocuk edinmelerini düşünmeleri gerektiğini söyler. Mayra Rudra’yı affetmesi için Pervati ‘ye ait olmayan sadece kendisi yani Mayra’ya ait olan özellikleri saymasını ister.

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Resmi4

Rudra Mayra’ya ait 5 özelliği sayar. Bu arada Mayra’ya daha dikkatli bakıp inceler. Rudra artık mayra’yı Pervati olarak değil Mayra olarak sevmeye başlar. Bu arada Rohit, Ranavat konağına gelir. Rohit Mayra’nın son mesajını almamış süpriz yapmak için gelmiştir. Rudra Marya’nın nişanlısının eve gelmesine çok bozulur.

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Resmi1

Mayra Rudra’nın söylediklerini gece boyu düşünür. Hiç bir zaman Rudra kendisini asla sevmeyecegini bir tek Pervati’yi seveceğini düşünüp Rohit ile evlenmenin en doğru secim olduğunu düşünür. Mayra herkesten gizli Maitri ve Samrat adına çocuk edindirme bürosuna başvurur. Mayra aklının karışmaması için 10 gün içinde evlenmesi gerektiğini yemekte söyleyince Rudra elindeki çayı yere düşürür

Sensiz Olmaz 45. Bölüm Fragmanı 

https://www.youtube.com/watch?v=p-5lEiX7EfM

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu