Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Özeti #Maitri’nin Bebeği

Sensiz Olmaz 46. Bölümde Neler Olacak? Sensiz Olmaz 28 Kasımda Neler Olacak? Sensiz Olmaz 46. Bölüm Fragmanı Çıktı Mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 46. Bölümde; Duruw, Mayra’nın nişanlısının gelmesi ile annesi olma hayali suya düşer. Yatak odasında oturup ağlar. Mayra gelir ve Duruw’u kendisi sakinleştireceğini söyler. Mayra odadaki herkesi çıkarıp duruw ile konuşur ve anlaşır. Mohini turşu yarışmasında Şatapti’nin birinci gelmemesi için turşu yazan dergiyi evden çalarken yakalar. Rudra bu arada Mayra’nın yanına gidip intikam almak için bunu yaptığı aldığı kararın yanlış olduğunu söyler.

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Resmi

Bu arada Rudra elini kestirmiştir. Mayra panikle Rudra’nın elini bezle sarar. Çok duygusal anlar yaşlanırlar. Maitri Samrat i tembihleyip yanına götürmesini ister. Rudra iki haftalık iş için Puşkar’a gitmeyeceğini söyler. Mayra evlat edindirme belgelerini imzalamasını ister. Maitri bu konu Pervati hayatta iken konuşulduğunu ve bir daha açılmamak üzere kapandığını söyler. Mayra Samrat’in can evinden vurur. Samrat Mayra’nın zorlaması ile evlat edindirme kağıtlarına imza atar.

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Resmi1

Geriye kalan bütün işleri Mayra halledeceği sözünü verir. Rohit düğün için davetiye göndermeyecekleri için video kayıt ile evin bütün odalarını gezer ve düğün için davet ederler. Bu sırada Rudra ikiliyi görür. Rohit kamerayı Rudra’ya verip çekim yapmasını ister. Rudra açıklayamasa da hoşlandığı kız gözünün önünde evlenecek olması çok moralini bozar. Samrat ise paraya sıkıştığı için annesi Mohini den para ister. Mohini Şatapti’nin özel tursu tarifini getirmesi karşılığında para vereceğini söyler.

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Resmi3

Sümer Şatapti’nin ağzını yoklayıp tarif kitabını nerede sakladığını öğrenir. Bu arada Mayra ile Rohit birlikte düğün alış verişi yapmak için dışarı çıkarken Rudra buna müsaade etmez. Rudra ile Rohit neredeyse kavga edecek seviyeye gelirler. Mayra araya girip ikiliyi ayırır. Rudra düğün alış verişi için sarı satıcısını eve çağırır aradaki gerginliği de azaltmış olur sümer bir yolunu bulup şatapti’nin turşu tarif dergisini almayı başarır. Hemen götürüp annesi Mohini’ye para karşılığında kitabı satar. Şatapti, Samrat ve Mohini turşu yarışmasına gider. Bu arada Maitri evlat edindirmek istemediğini söyler.

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Resmi4

Mayra ve Samrat ne kadar dil dökse de Maitri Mohini’nin tavırlarından dolayı evlat edinmekten vazgeçtiğini söyler. Mayra tam çocuk edindirme bürosunu aradığı anda  evlat edinecekleri bebek çoktan Ranavat konağına gelmiştir. Mohini Rudra’nın da desteği ile Mohini bebeği kabul eder. Turşu yarışmasını takibi ki Şatapti kazanır. Yarışma dönüşü Mohini Maitri’nin bebek edinmesine karşı çıkar. Mohini ağzına gelen bütün hakaretleri bir bir sayar. Samrat çocuğuna ve eşine saygı duyulmayan bir yerde kalamayacaklarını söyler. Samrat ve Maitri evi terk ederler. Rohit 20 yıldır tanıdığı Mayra’nin çok farklı birisi olduğunu düşünür ve Rudra ile konuşmaya gider.

Sensiz Olmaz 46. Bölüm Resmi5

Rohit Rudra’ya Mayra’ya dan hoşlanıp hoşlanmadığını sorar Rudra kaçamak cevap verir. Bu sırada Mayra ile salonda çarpışınca Rohit’in aklında şüphe kalmasın diye Mayra’ya kızar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Oooo binbaşı yine sarhoş olmuşşş be adam ne vefasızzın öyle ???? sen ölseydinn paro adla evlenmezdi ?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu