Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 47. Bölüm Detaylı Özeti #Mohini’nin Büyük Değişimi

Sensiz Olmaz 47. bölümde Neler Olacak? Sensiz Olmaz 28 Kasımda Neler Oldu? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 47. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 47. Bölümde Maitri ve Samrat’a Şatapti ve Sümer telefonla aramalarına rağmen bir türlü ulaşamaz. Rudra , Rohit’in yanında kızmasının üzüntüsü ile Mayra köşede ağlamaya başlar. Rudra dayanamayıp Mayra’nın yanına gelir ve kendisine ait bir mendil verir ve gözlerinin yaşını silmesini ister. Şatapti ise Maitri’nin gidişinin acısını çekmesi için evde yemekleri yapmaz. Şatapti sadece kendisi ve çocuğu için yemek yapacağını söyler. Mohini, evde yemek yapmanın bir gelinin asli görevi olduğunu söylese de Şatapti Mohini’yi hiç sallamaz. Rohit Mayra’nın moralinin bozuk olduğunu görünce dışarıya yemeğe çıkarmak ister.

Sensiz Olmaz 47. bölüm Resmi2

Mayra Rudra’nın da geleceğini söyleyince dışarıya çıkmaya razı olur. Rudra Duruw’a yemek yedirmeye çalışırken Mayra gelir ve dışarı çıkacaklarını söyler. bu sırada Duruw , Rudra’nın yemeklerini beğenmez. Mayra hemen mutfağa gidip peynirli makarna hazırlamaya gider. Rohit de yardım eder. Duruw evde yalnız kalmak istemediğini söyleyince Rohit canının makarna yemek istediğini söyler. Herkes oturup evde makarna yer. Sabah kalktıklarında Mayra’yı evde bulamazlar çok telaşlanırlar. Ancak Mayra Samrat ve Maitri’yi almaya gitmiştir. Mayra ayrıca Rudra’nın ev için borcunu da kapatmıştır.

Sensiz Olmaz 47. bölüm Resmi3

Rudra ev sahibi olarak evin yarısını Samrat’ın üzerine yaptığını söyleyince Mohini sinirden çılgına döner. Rudra, Samrat ve Maitri’den özür dilemesini ister ama Mohini bu özür diler mi hiç? Mohini evdeki hakimiyetin Maitri’ye geçmesine çok kızıp buna müsaade etmeyeceğini söyler. Bu arada Rohit, Rudra ile Mayra’nın konuşmalarını duyar. İkilinin Rohit’in uyuduğu sırada akşam evde konuştuklarını Rohit’e anlatırlar. Rohit konuşmaları daha fazla dinlemek istemediği için yanlarından ayrılır. Rohit’in yanına gidip neden konuşma bitmeden ayrıldığını sorar. Rohit artık kendisinden uzaklaştığını ve buna müdahale edemediğini söyler. Mohini ise evde yemek ve turşuları yapması için Maitri’ye fırça üstüne fırça atınca Mayra müdahale eder ve artık Maitri sizin söylediklerini yapmayacağını söyler.

Sensiz Olmaz 47. bölüm Resmi6

Hatta daha da ileri gidip memnun değilseniz kapı orada diyerek resmen kovmadan beter eder. Yemek de Şatapti ve Maitri yemek servislerini yapmaya çalıştığını görür. Mayra artık servisleri herkes istediğini almalı diyerek evin kurallarını değiştirir. Bu durum tabi ki Mohini’nin zoruna gider. Mayra Mohini’yi daha da çıldırtmak için Allah size yardım etmiş Maitri gibi gelini karakterli bir oğlu Samrat’ın olduğunu söyler. Mohini sinirle sofradan kalkar. Maitri, Mayra ile annesi Mohini hakkında konuşur. Bu konuşmayı da gizlice Mohini de dinler. Maitri annesi Mohini’nin de haklı yanları olduğunu bunu kabullendiğini söyler. Maitri’nin bu konuşmasın Mohini dinlerken gözleri dolar ve ağlamaklı şekilde oradan uzaklaşır. Gece evin yeni üyesi ağlayınca evin tüm bireylerini ayağa kaldırır.

Sensiz Olmaz 47. bölüm Resmi7

Mohini kendisinden hiç beklenmeyecek bir şey yapıp Maitri’nin bebeğini kucağına alıp yeni giysiler giydirir. Bu benim torunum diyerek evdeki herkesin gözleri ağlamalı olur. çok ama çok ağlamalı olurlar. Mohini bir adım daha ileri gidip Maitri’den affetmesini ister. Bunca zaman sonra Mohini’nin böyle davranması bana rol yapıyormuş gibi gelir. Yalancı çobanın koyununu kurt yemiş kimse inanmamış hesabı bende Mohini’ye hiç inanmadım. Ama gerçekten de Mohini doğru söylüyormuş. Rudra, Mayra ile yakınlaştığı bir sırada Maitri görür. Maitiri gidip Rudra ile konuşur. Maitri artık Mayra’yı Pervati olarak değil Mayra olarak kabullendiğini ve sevmeye başladığını söyler. Maitri Mayra’nın gitmesine müsaade etme diyerek yanından ayrılır. Rudra Rüyasında Pervati’yi görüp Mayra’yı sevmesini söyler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Ayy ya nefret ediyorum bu dizinin finalindenn bütün zorluğu paro çektii kaymağinı mayra yedii ????senaristlerr gözünüz kör kulağınız sağır olsunn vede hayal gücünüz sönsün inşaAllah haydarrlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu