Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Detaylı Özeti # FİNAL

Sensiz Olmaz 48. Bölüm de Neler Olacak? Sensiz Olmaz Final de Neler Olacak? Sensiz Olmaz Nasıl Bitecek? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 48. bölümde (FİNAL BÖLÜMÜ) Maitri Rohit ile evlenme kararını bir kez daha düşünmesini ister. Mayra kararını mantık çerçevesinde verdiğini söyler. Maitri, Rudra’nın da kendisine karşı boş olmadığı söyleyince Mayra heyecan yapar.

Heyecan yapsa da çaktırmaz. Hazırlanan kutlamalara Rohit katılmaz ama Mayra katılır. Mohini dua töreninde Rudra ile Mayra’nın birbirlerine kaçamak olarak baktıklarını fark eder. Kutlama için Mayra’dan Hindistan cevizini kırmasını ister. Mayra, Hindistan cevizini kırarken kafasına parça gelerek kafasının kanamasına sebep olur. Rudra hemen panikle elini kafasına bastırıp kanı durdurur.

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Final Resmi5
Rudra ile Mayra’nın bir birlerine yakın olduğu resim

Bu arada Rohit işleri erken bitirip eve gelir. Mayra’nın kafasında sindur olduğunu görünce şaşırır. Çünkü sindur evlenirken sürülen bir şey olduğu için hemen merakla sorar. Rohit gerçeği öğrenince Rudra’nın tedavi etmesini istemez ve kendisi tedavi eder. Mayra odasında mektupla okları takip etmesini ister.

Birden karşısına okları takip edince Rudra çıkar. Rudra Mayra’ya hiç cevap vermez. Arkadan Rohit gelir ve bu sürprizi kendisi hazırladığını söyler. Rohit evlenme teklifi eder. Mayra teklife hiç cevap vermese de Rohit aldığı yüzüğü Mayra’nın parmağına takar. Rudra acısından kendisini içkiye vermiştir. Rudra içkili olduğu için saçmalamaya başlar. Ne konuştuğunu bilemez.

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Final Resmi6

Mayra Rohit’in ynında Rudra kimi sevdiğini söylemek üzere iken araya girip yatağa gitmesini istese de Rohit kimi sevdiğini söylemesini ister. Rudra hayatı seviyorum deyince Rohit’in istediği cevap değildir. Rudra daha da ileri gidip Dans müziği açar. Rogit ile Mayra dans etmeye başlar. Arka plan da “Kuchh Na Kaho” şarkısı çalar.

https://www.youtube.com/watch?v=3A1LgFkIPfA

Rohit’in telefonu çalınca Rudra, Rohit’den izin isteyip nişanlı Mayra ile dans etmesi için izin ister. Rohit konuşmak için dışarı çıkınca Rudra içini Mayra’ya karşı döker. Rohit konuşmasını bitirip geldiğinde Mayra öfke ile orayı terk ettiğini görür. Rudra’ya, Mayra’ya ne dedin de böyle sinirlenip gitti diye söyler. Rudra cevap veremeden sızar kalır.

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Final Resmi8

Rohit, Mayra’ya Rudra ile aralarında ne olduğunu sorar. Mayra bir şey olmadığını söyler. Sabah kalktığında Mayra Rudra’nın yanına gelir ve yine Mayra’ya sevdiğini söyler. Rudra, Mayra kendisi ile evlenmesini ister. Mayra Rohit’e söz vermiş biri olduğunu ve artık çok geç olduğunu Rohit’in güvenini boşa çıkarmak istemediğini söyler.

Maitri ikilinin konuşmasına şahit olur. Maitri, Mayra’nın yanına gidip Rohit ile gerçekten istiyor musun? diye sorar. Maitri Mayra’ya akıl verir ve Kalbini dinlemesini ister. Rohit düğün tarihini erken alır. Düğüne artık 24 saatten daha az bir zaman vardır. Rudra sevdiği kızın evlenecek olmasına çok bozulur. Odasına gider.

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Final Resmi12

Rohit de Rudra’nın odasına gidip Mayra’yı sevdiğini bildiğini söyler ama Mayra kendisi seçtiğini söyleyince Rudra Rohit’i tebrik edip kaybettiğini söyler. Konak da Düğün hazırlıkları başlar. Rudra da hazırlıklara katılır. Rudra’nın başına avizenin düşeceğini fark eden Mayra hemen koşup Rudra’yı kurtarır. ikisi birlik de yere düşerler.

Mayra Rudra’ya iyi olup olmadığını sorar ve bu sırada sarılır. Rohit Rudra’ya sarılmasına kızar. Rudra, Mayra ile Rohit’in evlenmesine dayanamayacağını anlatan bir mektup bırakıp evden ayrılır. Mohini evde düğün değil sanki cenaze mi çıkıyor diye Maitri’ye karşı serzenişte bulunur. Şatapti de Mayra’nın aslında Rudra’yı sevdiğini ama Rohit ile evlenmeye çalıştığı için Maitri ablanın yüzünün aşık olduğunu söyler.

Sensiz Olmaz 48. Bölüm Final Resmi13

Şatapti, Mohini’nin kafasını her zaman kötülüğe çalıştığını bu sefer de iyilik için çalışması gerektiğini söyler. Mohini’nin kafasında kırk tilki dolaşmaya başlar. Mohini, Mayra ile konuşup gelinim olmak istersen bir dediğin iki edilmeyecek dese de Mayra evlenmeye karar verdiğini söyler. Bu sırada arka plan da “Kabira” adlı şarkı çalar.

Mayra zerdeçal töreninden sonra odasına gidip duş aldıktan sonra Rudra’nın mektubu görür. Mektubu okuyunca gözleri yaşlar içinde kalır. Rohit evdeki Pervati’nin resimlerini görür. Mayra’nın gönderdiği maili de görünce şok olur. Mayra Rohit’in yanına gidip evlenemeyeceğini söyler. Rohit kimi seviyorsan ona gitmesini söyler. Mayra koşarak dışarı çıkar karşısında Rudra vardır önce kavga edip sonra sarılırlar. Böylece Bir serüvenin sonuna gelinmiş olur. Bu özetleri yazan biri olarak şunu söyleyebilirim, Pervati’nin öldüğünde ağladım. Teşekkür ederim Kalan 7 böyle kaliteli bir dizi ile bizleri tanıştırdığın için dizicenter.net

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

19 Yorum

 1. Evettt iğrenç bir finalll ama dinazor mohinin de yüreği olduğunu da gördükk. Muhteşem bir senaryo muhteşem oyunculuk. Fakat mahvolmuş bir finalle veda ettilerr defalarca izleyebileceğim bir dizi tabiki patvatinin ölümüne kadar gerisi saçmalıkk ????

 2. Bence Mayralı bölümlerde en az Parolu bölümler kadar güzeldi, hatta daha heyecanlıydı

 3. canım hemen senin yorumunu siliyim kimse görmesin… bu arada burak kim? tam adını söyler misin…. pazartesi akşam 11 gibi ana sayfaya koyalım hayatım

 4. FİLİZİMMM ??????? CANIM İÇİSİN BİRTANEM SİZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  ??????????????

 5. Şu diziyi yayınlasalardı tekrar tozunu attırsaydık yaa çok beğeniyorum bu diziyi oyunculukları

 6. Filizim gülüm şarzım bitti kusura bakma

  ???

  Evet ya sensiz olmaz güzel bölümü azdı paro öldükten sonra özenle saçmalardan seçmeler izledik ama olsun yinede güzel diziydi ❤️❤️?

 7. Allah rahatlık versinn gültanem Filizimm ❤️❤️❤️ Yordum hakkını helal et. Hayırlı geceler ????????????

 8. GAMZELİMM elimden gelen başka bişey olsaydı keşke ama çok kıymetli bir insansın gerçekten annem baban anlan kardeşin çok şanslılar senin gibi bir değere sahiplerr

  ❤️❤️❤️

  ???

  Filizim bu msj kalsın diğerlerini sil ???

 9. FİLİZİMM bir ton yaZdım spama düştü ?? onu yayınlarmısın birde sayfayı temizle

 10. nurdanım spamdakileri onayladım diğerlerini de defnem ve senin için sildim canım başka silmemi istediğiniz olursa burdayım ;)

 11. Teşekkür ederim FİLİZİM YinE yanlış yazmışım ama ?? olsun iyiki varsın Filizimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu