Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 6 Kasım Fragmanı 36. Bölüm Özeti #Gizemli Kişi Ortaya Çıkar

Sensiz Olmaz 6 Kasımda yayınlanacak olan 36. Bölümünde gizemli kişi nasıl ortaya çıktığını ve nasıl Rudra’nın konağına yüzbaşı olarak girdiğini yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sensiz Olmaz 6 Kasım 36. Bölüm Resmi16

Sensiz Olmaz 36. Bölüm Detaylı Özeti

Sensiz Olmaz 36. Bölümde Komutan Sing’in eşi balayı için ayarladığı tatil için mutlu çiftler yola koyulur. Yolda Pervati radyo’dan güzel ve duygusal bir müzik çalar. Yolda karşılarına balyoz ile bir adam durdurup aracı balyoz ile dövmeye başlar. Rudra hemen çıkıp yakalar ama karşısındaki daha genç ve kıvrak olduğu için Rudra’nın elinden sıyrılıp kaçar. Rudra arkasından 1 el ateş eder ama adamı vurmaz. Bu arada Mohini Samrat’a bulduğu kızın babası kızının yaşının geçkin olduğunu o yüzden bu düğünün gerçekleşmesi için her yaş için 1000 rupi vereceğini söyler. Mohini teklifi kabul eder. Bu arada Rudra ve Pervati Komutan sing’in yanına gider.

Sensiz Olmaz 6 Kasım 36. Bölüm Resmi7

 

Durumu haber ederler. Komutan Sing kimsenin bulamayacağı bir yere gitmesini tavsiye eder. Rudra kaçmanın kendisine göre olmadığı söylese de emir demiri keser. O yüzden Sing’in emrine uyar. Samrat eşi Maitri’ye eşinden başka bir gül koklamayacağı konusunda söz verir. Rudra evden başka bir yere güvenli bir mekana gitmek istediklerini söylese de Mohini kabul etmez. Rudra ile gitmeyi kabul edenlerle birlikte başka konağa giderler. Gizemli kişi terk edilen konağa elindeki bıçakla gelir ama kapı kilitlidir. Dışarıdaki çöplerden Rudra ve ailesini nereye götürdüğünü anlamaya çalışır.

Sensiz Olmaz 6 Kasım 36. Bölüm Resmi8

 

Mohini de Samrat’ı evlendirmek için Rudra ile birlikte giderler. Komutan Sing gizemli kişiyi alt etmek için çevre illerden en iyi askarleri BSD’ye çağırır. Gizemli kişi Pervati ve Rudra’nın kaldığı yeri öğrenmek için Sunehrini takip eder. Sunehri yolda yağmura yakalanınca evine bırakma bahanesi ile arabaya bindirir. Biner binmez de Sunehri’nin telefonunu kapatır ama Sunehri bumu fark etmez. Ev halkı Sunehri eve gelmeyince herkes merak edip her yerde Sunehri’ni aramaya başlarlar. Rudra ve Samrat Sunehri’ne tanımadığı bir kişinin arabasına bindiği için çok kızarlar. Gizemli kişi gece geç bir vakitte eve hırsız gibi girer. Rudra ile karşılaşır. Gizemli Kişinin üzerinde BSD üniforması olduğunu görür. Gizemli kişi isminin Yüzbaşı Şantanu Kumar olduğunu ve Komutan Sing’in daveti ile geldiğini söyler.

 

Sensiz Olmaz 6 Kasım 36. Bölüm Resmi11

Yüzbaşı Şantanu Kumar önce Rudra ve ailesine yakın olmaya çalışıp hayatını adım adım karartmak ister. Mala eve koruma olarak gelen Yüzbaşı Şantanu Kumar’ı daha önce bir yerde gördüğünü ama çıkaramadığını söyler. Yüzbaşı Şantanu Kumar evde yemek bile yaparak ev halkının gözüne girmeye çalışır. Bu arada Denveer Yüzbaşı Şantanu Kumar’ın eşyaları arasında gitar bulur ve çalmasını söyler. Yüzbaşı Şantanu Kumar “Ek Ajnabi” adlı şarkıyı söyler. Sunehri hayalindeki asker kocayı bulduğunu düşünüp Yüzbaşı Şantanu Kumar ile arkadaş olmak için bileklik takar.

Sensiz Olmaz 6 Kasım Fragmanı

Sensiz Olmaz 6 Kasım 36. Bölüm Fragman Resmi

Kanal7 Sensiz Olmaz adlı dizinin fragmanlarını yayınlamadığı için sitemizde bazı bölümlerin fragmanlarını yayınlayamıyoruz. Ancak Hindistan’da 4 bölüm bir araya gelince Türkiyede 1 bölüm yaptığı için Sensiz olmaz 36. Bölümde neler olacağını merak edenlerin video şeklinde izlemek isteyenler youtube arama bölümüne “Rangrasiya 134. Episode Fragment” şeklinde yazdıklarında ilk çıkan Türkiye’de yayınlanacak olan 36. Bölümün 1. partıdır. İyi seyirler. 

 

 

Sensiz Olmaz 36. bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu