Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz 7 Kasım Salı 37. Bölüm Özeti 7 Kasım Fragmanı #Zoraki Evlilik

Sensiz Olmaz 7 Kasımda yayınlanacak olan 37. Bölümde Yüzbaşı Şantanu Kumar’ın gerçek yüzünü Rudra ortaya çıkarabilecek mi? Yüzbaşı Şantanu Kumar amacına ulaşılabilecek mi? işte bu soruların cevabı

Sensiz Olmaz 37. Bölüm DETAYLI Özeti

Sensiz Olmaz 37. Bölümünde;Pervati eve kendilerini korumak amacı ile geldiğini sanan BSD askerini Rudraya karşı korumaya alır. Rudra ise Yüzbaşı Şantanu Kumar’da normal olmayan bir şeyler hissettiğini söylese de Pervati inanmaz. Hatta Yüzbaşı Şantanu Kumar’ın yüzünden Rudra’ya surat yapmaya başlar.SensizOlmaz 7 Kasım Resimleri Yüzbaşı Şantanu Kumar ise evdeki en saf olan Sunehrinden Rudra ile alakalı bilgileri öğrenmeye başlar. Annesi Raca Takur’a kaçtığını daha sonra geri geldiğinden bahsedince bu olar yüzbaşının dikkatini çeker. Rudra ise Pervati’yi Yüzbaşı Şantanu’dan kıskanır. O sebeple Pervayi’nin dikkatini çekmeye çalışsa da Pervati olaylar yüzünden surat yapmaya devam eder. Rudra Pervati’nin surat yapmasından dolayı evden kahvaltı yapmadan çıkar gider.

SensizOlmaz 7 Kasım Resimleri6

Pervati Rudra’dan daha inatçı olduğu için yemekleri BSD karargahına gönderir. Rudra teşekkür etmek için telefon ile evi arar ama Pervati telefona gelmez onun yerine Maitri telefona cevap verir.

Maitri Pervati’nin gönlünü almak için hediye almayı tavsiye eder. Rudra içeri girdiği sırada Yüzbaşı kumar kızların el falına bakar. Sıra Pervati’ye geldiğinde hep kötü şeylerden bahseder. Rudra gelince kumar el falına bakmayı bırakır. Rudra Kumar’dan odasına izinsiz girdiği için özür diler.

Rudra aldığı sari hediyesini Pervatiye verir. Pervati hediyeyi açtığında içerisinde dul kadınlara verilen giysiyi bulunca moralman çöker. Rudra aldığı hediyeden emin olduğu için içerisindekileri Kumar’ın değiştirdiğini düşünüp konağın avlusunda yakalar ve darp etmeye başlar. Bu sırada Sümer koltukta bulunan cep telefonunun çaldığını görünce açar. Ses gizemli kişinin sesidir.

SensizOlmaz 7 Kasım Resimleri14

Gizemli kişi hırsını yanlış insanlardan çıkardığını söyleyerek Yüzbaşı Kumar’ı aklamış olur. Bu sırada Mohini Samrat’ın ikinci kez evlendirme konusunda vazgeçmediği için Şatapti’nin babası sisodi ile konuşmaya Sümer ile birlikte gider. Mohini Sisodi’ye 4 gün sonra oğlu Samrat’ı kaçırıp zorla kızı ile evlendirmesini ister.

Rudra komutan Sing’ten Yüzbaşı Santanu’yu darp ettiği için fırça yer. Komutan sing sinirlerinin bozuk olduğunu ve doğru dürüst bir doktora gidip tedavi olmasını ister. Doktor’un sağlam raporu verene kadar her olaydan el çektirdiğini söyler.

Rudra bunları duyunca sinir krizi geçirirken Yüzbaşı Kumar ilk hedefini başarı ile tamamladığını ikinci hedefi olan Pervati’yi öldürmek olduğunu söyler. Şantanu kumar evdeki herkesi bir şekilde dışarı gönderip Pervati ile Rudra’nın yalnız kalmasını sağlar. Rudra pencerenin açık olduğunu çivi ile kapatmak ister. Pervati engel olmaya çalışırken ortaya çok romantik anlar çıkar. Bu sırada “Sawaar Loon” adlı şarkı eşlik eder.

Rudra Pervati’nin gözlerini bağlayıp yatak oadasına götürdüğü sırada Şantanu Kumar’da ikilinin huzurunu bozmak için harekete geçer. Rudra evde biri olduğunu anlayınca Pervatinin elleri bağlı gözleride kapalı bir vaziyette bırakıp adamın peşine düşer evde kısa bir kovalamaca dan sonra Şantanu yanlışlıkla PErvati’nin kaldığı odaya girer.

Şantanu Pervati’nin gözlerinin bağlı olduğunu görünce kendince bir mizansen yapıp kendi silahı ile kendisini vurup şüpheyi üzerinden kaldırır. Rudra artık Santanu’ya güvenmeye başlar. Mohini Samrat’ı eski kalenin yakınındaki yere gönderip Sisodi’ye haber edip Samrat’ı kaçırmasını söyler. Samrat evden çıkarken dışarıda Maitri ile karşılaşır. Maitri’ye birlikte gitmeyi teklif eder.

SensizOlmaz 7 Kasım Resimleri16

 

Maitri ilk başta Mohini’nin kızmasından korksa da sonra kabul edip SAmrat ile birlikte yola çıkarlar. Gittikleri yer ıssızdır. Samrat gelen adamlar tarafından kaçırılır. Her şey Maitri’nin gözlerinin önünde olur. Santanu ailenin güvenini kazanmak için Pervati ile aramaya çıkarlar.

Şantanu ve Pervati Samratın bir düğün etkinliği olan evde izini bulurlar. Şantanu SAmratı kurtarıp oradan kaçarken Sisodi Samrat’ın evli olduğunu duyunca Kızını Sümer ile zorla evlendirirler. Eve Sümer gelin ile gelince Mohini yüzü kapalı olanı SAmrat zanneder ve Maitri’ye her şeyi anlatır. Damat’ın yüzünü açınca Samrat değilde karşısında Sümer’i görünce Mohini şoka girer.

Sensiz Olmaz 7 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=2q6gbM9WR4s&t=8s

 

Sensiz Olmaz 37. Bölüm Albümü

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Öfff yaa mükemmel bir diziii mükemmel bir aşk fakat iğrenç bir final gözünüz çıksın senaristler sizi hee. Haketti bu çift senaryo icabı bile olsa mutlu olmayıı

  2. Admin alt yazılı hangi siteden izleyebilirim birde holi bayramını kutlamışlat hangi blümde o nerden izleyebilirim cvp verirseniz sevinirim

    1. kanal7’nin sitesi türkçe veriyor diye biliyorum ama ben orjinal dilinde izliyorum o dediğiniz bayramı hatırlayamadım ;(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu