Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 11. Bölüm 28 Eylül Özeti ve Fragmanı

Sümer; Pervati hakkında bilgi almak için evden çıkar arkadaşları ile bir yerde konudan bahsederken bir taraftan zil zurna sarhoş olur. Konuşmaları Pervati’yi aramaya gelen Raca Takur’un adamı Pervati’nin resmini gösterir. Sümer her ne kadar sarhoş olsa da Raca Takur’un adamlarına oyun yapar ve tanımadığını söyleyip ellerindeki fotoğrafları çalar. 

 

Sensiz Olmaz 11. Bölüm Özeti

Rudra güzel kadınlar her zaman aldatır düşüncesi bilin altına yerleştiği için Pervati’nin bir an evvel masadaki ifade tutanaklarını imzalayıp, Raca Takur’un silah ve para kaçırdığını kanıtlaması gerekiyor. Aksi takdirde Rudra yaptığı bülöf kandisine dönecek olması Rudra’yı endişelendiriyor. Pervati ise görmediği bir şey için yalan söylemek istemiyor. Pervati’nin tercihi ne olacak? Yalan söyleyip tutanaklara imza atarsa köyündeki bir çok kişi hapse girecek, eğer tutanağı imzalamaz ise bundan sonraki hayatı canavar olarak nitelendirdiği Rudra ile bir ömür geçirmek zorunda kalacak. Bu sırada her şeyin sahte olduğunu düşünen Mohini ise Pervati’yi sıkıştırıp gerçeği ortaya çıkarmak istiyor. Pervati dua ettikten sonra Mohini’nin konuşması halinde yardım edeceği teklifini reddetti. Böylelikle Pervati ömür boyu Rudra ile eziyetli bir hayatı tercih etmiş oldu.

Raca Takur ise Pervati’nin hayatta olduğu konusunda emin. Bu sebeple emrindeki adamlarını bir kez daha uyarıp ev ev kapı kapı dolaşıp Pervati’yi bulmadan Birpur’a dönmemeleri konusunda kati talimat verir. Sümer ise sarhoş halde Raca Takur’un adamlarının gösterdiği resimi tanıyamamış, hatta ellerindeki gösterdikleri resmide çalmıştı. Sümer bütün bunları sarhoş bir halde yaptığı için uyandığında hiç bir şeyi hatırlamaz. Sümer eve boş gelince Mohini fırçalar ve itelerken cebindeki Pervati’nin resmi yere düşer ve kimse resmin yere düştüğünü kimse fark etmez. Rudra ise Pervati’nin düğün olayı konusunda inandırıcı olmak için bütün düğün ile alakalı ritüellerin yapılmasını ister. Böylelikle Pervati’nin direncini kırmak ister.

Rudra’nın amcası Danveer ise Rudra’nın annesi ile gizli bir yerde buluşur ve oğlu Rudra’nın evlenmek üzere olduğunu Eşi Dilsher ise eşine ait takıları sakladığını ve Rudranını Nişanlısına düğün ritülleri sırasında taktığını söyler. Denveer  Rudra’nın annesi ile konuşurken kim olduğu da ortaya çıkar. Rudra’nın annesi Raca Takur’un eşi Thakurain Mala’dır. Mala müstakbel gelininin kim olduğu bilmeden kolundaki bileziği Danveer’e verip gelinine vermesini söyleyip evin yolunu tutar. Yolda BSD askeri ve bunların başında Rudra yol kontrolü yapmaktadır. Aldıkları istihbarat Raca Takur Panayırı bahane edip yine silah kaçırabileceği bilgisini almışlardı. Uygulama noktasına Raca Takur’un makam arabası girince hemen durdurup aracı ararlar ancak Rudra aradığını bulamaz ama anne-oğul birbirlerinden haberleri olmasa da tanışmış oldular.  

Sensiz Olmaz 11. Bölüm Fragmanı

 

Sensiz Olmaz 11. Bölüm Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın