Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 21 Eylül 4. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Kanal7 ekranlarında yeniden yayına giren “Sensiz Olmaz” adlı dizi her gün saat 21:30 da izleyici karşısına çıkıyor. Sensiz Olmaz 21 Eylül’de yayınlanacak 4.  Bölümünde neler yaşanacak? Rudro Pervati’yi de öldürecek mi? Pervati Gördükleri karşısında ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızın davamında mevcuttur.

Sensiz Olmaz 21 Eylül Perşembe 4. Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz adlı dizide heyecan dorukta. Son bölümde yani 3. bölümde Rudro Pervati’nin kocasını öldürmüştü. Sensiz Olmaz 4. Bölümde ise Pervati Kocasını kanlar içerisinde yere yığıldığını görünce şoka girer. Kocası Veron’un üzerine kapansa da artık ölmüştür. Rudro ise tüm askerlerini öldüren Pervati’nin dünürlerini öldürmüş kendisi de yaralanmıştır. Bütün bu planın içerisinde Pervati’nin de olduğunu düşünen Rudro Pervati’ye de silah doğrultur.

Ancak uzun uzun düşündükten sonra Pervati’yi öldürmek yerine karakola getirir. Bu sırada olan bütün her şeyi Raca Takur öğrenir ve çok sinirlenir. Nezarette Pervati çocukluğundan beri korktuğu olay ile karşı karşıya kalmış ve neredeyse aklını yitirme aşamasına gelmiştir. Bu sırada ölen askerlerden bir tanesi gelerek ölen oğlunu ister ancak otopsi yapılmadan verilemeyeceğini söyleyen oğlunun silah arkadaşları, bu durumu uzaktan gören Subay Rudro anneyi teselli etmek isterken tokat yer. Bu tokadın nedenini ilk başta anlayamaz. Acılı anne “bir daha anneni göreme” gibi beddua eder. Rudro annenin sözlerinden geçmişe gider. Annesinin kendilerini terk etmesini ve çocukluğunu düşünür.

Rudro Pervati’nin yanına gelip sorgulama ister. Öldürmemesinin tek nedeni olarak bir şeyler hatta çok şey bildiğini düşündüğü için olduğunu söyler. Ancak Pervati travma geçirdiği ve olayın şokundan dolayı hiç bir şey konuşamaz. Rudro’nun amiri ise ortalıktaki cesetlerin ve ölen askerlerin hesabını sorar. Ele geçirdiği para ve  silahın hiç bir anlam ifade etmediğini komşu ülke buları BSD’nin yaptığı kurmaca olduğunu söylediğini bu sebeple bu olayı temizlemesi adına nezaretteki Pervati’nin serbest bırakmasını söyler.

Rudro her ne kadar içinden gelmese de Nezaretteki tutsak olan Pervati’yi serbest bırakıp köyü binpur’a götürür. Ancak bütün olanları anlatan sanki Pervari yazmış gibi ifade kağıdını imzalamasını söyler.Bu sırada Raca Takur milleti BSD aleyhine kışkırtmaya başlamıştır bile. Pervati Teyzesinin kollarına koşup sarılır. Rudro elindeki kağıdı imzalaması karşısında Pervati’nin serbest kalabileceğini bu sebeple teyzesine Pervati’yi ikna etmesini söyler. Teyze ise Raca Takur’un planı ile karşısındaki kızı tanımadığını söyleyince hem Rudro hem de Pervati şok olurlar.

Köyün ortasında  tartışma sürerken olay yerine gelen Raca Takur  gelir. Binbaşı Rudro bütün olanları itiraf etmesini istese de Raca Takur hiç bir suçlamayı kabul etmez. Hatta Pervati’yi tanımadığını söyleyip çekip gideceği sırada Albay Rudro Birpur kralına silah doğrultunca Raca Takur’un adamları da saklandıkları yerden çıkar ve Raca takur’un adamlarına silah doğrultur. Raca Takur ve Birpur halkı Pervati’yi tanımadığını söylediğinden Albay Rudro PErvati’yi de yanına alıp gider.

 

Sensiz Olmaz 21 Eylül Perşembe 4. Bölüm Fragmanı

 

 

Sensiz Olmaz 21 Eylül Perşembe 4. Bölüm Çok Özel Resimleri

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın