Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 22 Eylül 5. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Nezarethaneye gelen görevli Pervati’ye ne yapacak? Rudra Pervati’yi kurtarabilecek mi? Raca Takur silah ve paranın tek tanığı olan Pervati’yi öldürmek için ne gibi planlar yapacak hepsi ve daha fazlası yazımızın devamındadır. 

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 22 Eylül 5. Bölüm Özeti 

Pervati Nezarethanede psikolojik olarak yaşadıklarının etkisi ile kendinden geçmiş bir sekil de yerde yatar. Raca Takur ise silahların ve paraların tek şahidi Pervati olması nedeni ile Pervati’yi öldürüp ortada hiç bir şahit bırakmaz istemez. O yüzden BSD askerlerinin arasından birini satın alıp kızı öldürme emri verir. Gözünü karartmış asker odaya girer. Bu sırada yaralı binbaşı Rudra karakola gelir ve Pervati’nin yanında bir BSD askeri olduğunu duyunca koşarak nezarethaneye koşar. Odaya girdiğinde yerde Pervati yerde yatmaktadır. Ölmüş olabileceğinden korkuştur. Bu sırada Vücudundaki bıçak darbeleri nedeniyle tansiyonu düşüp yere bayılır. Pervati ise önüne düşen BSD askeri Albay Rudra’nın silahını alıp vurmak istese de vicdanı buna el vermez. Bu sefer silahı kendi başına doğrultur. Çevreden gelen askerlerin telkinleri ile kendini de vurmaktan vazgeçen Pervati silahı askere verir. Rudra ve Pervati hastaneye kaldırılır.

Rudra hastanede yaraları sarılır ve doktor üç gün yataktan çıkmamasını söylese de Rudra bunu dinlemez. Çünkü Pervati’nin canı tehlikede olduğunu düşünüyordur. O sebeple kendi odasına yerleştirir. Beraber aynı oda da kalmaya başlarlar. Raca Takur ise emellerinden vazgeçmiş değildir. Bu sefer de hastane doktorunu para ile satın alırlar. Ancak Pervati Rudra’nın odasında kalığı için doktor cesaret edemez. Pervati’nin başka odada kalması yönünde baskı yapıp işini kolaylaştırmaya çalışır. Bu sırada hastaneye getiren asker Rudra’nın odasına gelir. Gelen asker tanıdık Rudra’nın amcasıdır. Rudra amcasını kendisi ve Pervati den uzak durması gerektiğini sert bir dille uyarır. Amca Danaveer Ranawat eve gelir eşi Muhini’ye yeğeni Rudra’nın burada olduğunu ve yaralı olduğunu söyler.

Muhini Rudro’nun adını duyar duymaz irkilir. Rudra aynı zaman da Muhini’nin kardeşinin kızıdır. ama kardeşinden nefret etmektedir. Bu sebeple Rudra ve babasından da nefret etmiştir. Doktor BSD asker kılığına girip Pervati’nin serumuna zehir ekler. Rudra yatağından kalkıp Pervati’ye bakmaya geldiğinde doktor zehiri enjekte etmiştir. Yaşanan kargaşadan  Doktor Rudra’yı belinden bıçaklayıp kaçar. Pervati’nin vücuduna zehir fazlaca etki etmesin diye serumu hemen çıkardılar. Rudra Pervati’nin hayatını bir kez daha kurtarmıştır. Raca Takur dan Pervati’yi kurtarmak için güvenli bir yere götürmek için yola koyulurlar.

Yolda Pervati tuvalet bahanesi ile BSD askerlerinden kaçmaya çalışsa da başarılı olamaz. Güvenli yere götürmek için askerler karşı gelir. Gelen askerlere Rudra talimat verip güvenli yere kendi aracı ile götürmek istediğini söyler. Bu sırada Rudra’nın aracı patlar içerisindeki Tanık Pervati kalmış gibi gösteren Rudra aslında Pervati’yi yolda giderken ağaca kelepçelemiştir. Bu sarada kızın öldüğü haberi Raca Takur’a ulaşır ve çok sevinir. Raca halkına Pervati’yi BSD öldürdüğünü söyleyip BSD’ye karşı her geçen gün daha da doldurmaya devam etmektedir. Rudra, Raca Takur’dan kurtardığı Pervati’yi Amcasının evine getirir.

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 22 Eylül 5. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 22 Eylül 5. Bölüm Resimleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın