Sensiz Olmaz (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 23 Eylül 6. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Sensiz Olmaz 23 Eylül özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizler bekliyor. Zira Rudra ile Pervati arasında yaşanan olayları 6. bölüm özeti yazımızın devamında sizleri bekliyor.

 

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 23 Eylül 6. Bölüm Özeti

Rudra Pervati’yi öldü göstererek elindeki tek tanığı kurtarmak için amcası Danveer Ranawat’ın evine getirmiştir. Amcası Danveer evde yoktur. Karşısında hem teyzesi hemde amcasının hanımı olan Mahini bulur. Mahini ile çocukluğundan beri bir türlü yıldızları barışmamıştır. Konakta hakkı olduğu için evin belli bölümünü iple ayırarak burdan bir adım dahi atılmayacak diyerek Pervati’yi görmelerini engellemiştir. Rudra, Pervati’nin yaşaması için tüm yaşam malzemesini yayına koyar Eğer kendine zarar vermek isterse Birpur’daki herkesi öldürmekle tehdit edip kapıyı arkadan üzerine kilitler.

Sensiz Olmaz 6. Bölüm Resmi

Babasının yanıan gider ve amcasının konağına getirir. Bu sırada konakta Rudra’nın hakimiyetini amcasının hanımı Mahini istemez ve oğlu sümer’in Rudra’ya gereken dersi vereceğini düşünüp kendi kendini doldurur. Sümer olanları duymuştur. Konağa bir hışımla gelir. Rudra’nın evde olmadığını anlasada öfkesi geçmez. Rudra’nın çizdiği sınırı geçip kapının kilidini kırmaya çalışırken Rudra yetişir ve yumruk yumruğa kavga etmeye başlarlar. Sumer Rudra’nın annesinden bahsedip aşağılamak isterken amca araya girip oğlu Sumer’e okkalı bir tokat atıp kavgayı ayırır. Rudra eve babası ile geldiğini söyleyince amcası koşup arabaya gidip abisine yalvarır eve dönmesi için.

Sensiz Olmaz 6. Bölüm Resmi 7

İki kardeş bir birlerine kavuşurlar. Bu sırada oğullarını yanına alan Mahini oğullarına akıl verip doldurmaya devam eder. Mahini eve gelen kaynını yıllar önce evden ayrılan eşini hatırlatıp gitmesi için lafları bir bir arkasına saysa da Rudra babasının kolundan tuttuğu gibi Pervati’nin yanına getirir. Dilsher Ranavat yani Rudra’nın babası odaya girince Pervati’nin karısı olduğunu düşünse de tanık olduğunu söyler ve babasını başına asker gibi diker.Rudra Pervati’nin güvenini kazanabilmesi için eve yani birpura gidebileceğini söyleyip arkasından takip etmeye başlar.

Sensiz Olmaz 6. Bölüm Resmi 10

Rudra’nın aslı planı ise köyde kimse tanımadığını söyledikleri için Pervati ile Raca Takur’un bağlantısını sağlayamadıkları için dosya kapanmıştı. Şimdi Pervati serbest kalır kalmaz teyzesinin evine gitmesi köydeki kimsenin tanımadığı söylemleri boşa çıkacak ve dosya tekrardan açılacaktı ama bütün planını Pervati’nin dikkati sayesinde takip edildiğini öğrenir ve teyzesinin evine girmekten vazgeçer. Bir yolunu bulur Rudra’nın kaldığı konağa gizlice girer.

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 23 Eylül 6. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu