Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 8. Bölüm 25 Eylül Özeti Ve Fragmanı (Mohini’nin Eziyetleri)

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 8. Bölüm 25 Eylül Özeti

Pervati’nin ev halkına yakalanması ve ev halkının Pervati için kötü kadın muamelesi yapmalarından kurtulması için baba Pervati için oğlu Rudra’nın nişanlısı olduğunu söyleyip dikkatleri üzerinden attı. Ancak Pervati odaya çekildiğinde Rudra’nın babası Dilsher Ranawat’a neden nişanlısı olduğunu söylediğini sorar. Çünkü bu durum Pervati’nin hiç hoşuna gitmez. Dilhser ranawat en uygun cevabın evli olduklarını söylemek olduğunu düşündüğünü söyler. Danveer Ranawat ise gerçeği bilği için abisinin yanına gidip Pervati’yi bir olaydan dolayı tanık olduğunu söyler. Mohini’nin bu olayın peşini bırakmayacağını söyler.

Mohini ve oğlu Sumer Dilsher’in nişanlı yalanına pek inanmazlar. Pervati’yi kolundan tuttuğu gibi dışarı atmak ister Ancak Dilsher Ranawat olaya müdahale etmeye çalışırken Rudra eve girer ve olanları duyar. Hemen olaya müdahale edip Mohini’nin evli olmayanların aynı odada kalmasını istemediğini Pervati’nin aynı odada evli olmadan kalamayacağını söyler. Ancak Rudra Pervati’yi başka odada kalamasına müsade etmez. Mohini aynı odada kalması konusunda ısrarcı olursa BSD’ye gidip şikayet edeceğini söyler. Rudra tek tanığının hayatını kurtarmak için evden ayrılmaya karar verip Pervati’yi de alıp evden çıkar.

Mohini evdeki üstünlük mücadelesini görünüşte kazanmış gibi gözükse de bu pek uzun sürmeyecek. Rudra konaktan ayrılıp gözden uzak bir motele getirir. Mohini ise evde tek yabanacı Dilsher Ranawat kaldığı için terk eden eşinden vurmaya başlar. Onunda evi terk edip tek hakimiyetin kendisinde olmasını ister. Danveer Ranawat ise eşi Mohinin yaptıklarının yanlış olduğunu yüzüne vurur. Dilsher ise evden gitmek ister Danveer ne yaptıysa ikna edemez evin gelini Maithili odaya girip kayınbabasının ne kadar mutlu olduğunu ve evde kalmaya devam etmesi gerektiğini söyler. Bu sıcacık konuşma Dilsher’in sinirini yatıştırır.

Pervati’nin evden çıkarken ayak bileğini burkulduğundan Rudra insafa gelip uyuyan Pervati’nin bileği için mesaj yapar. Pervati uyandığında ayağındaki ağrının geçtiğini ve ayağının yanında sıcak su torbasının olması Pervati’nin Rudra’ya karşı kalbi biraz yumuşar. Bu arada Raca Takur’un adamı Binpur’dan şandangart’a gelip Pervati’yi aradığını Binbaşı Rudra duyar. Amcası çavuş ve en yakın adamı da olanlardan Rudra’ya haber vermek için Rudra’nın yanına gidip bildilendirmek isterler ama rudra olanlardan haberi vardır. Amca Denveer en iyi çözümün Pervati’yi eve geri getirmek olduğunu aksi takdirde Raca Takur Pervati’yi bulup dava da tek tanığı öldürebileceğinden Rudra teklifi mecburen kabul edip konağa geri dönerler.

Rudra geri dönüşün dikkat çekmemesi adına herkesden özür diler. Ama Mohini biraz daha ileri gider ve özür dilemek için ayağına kapanıp ayaklarına dokunmasını ister. Rudra buna da eyvallah deyip Mohini’den özür diler. Mohini ise hala nişanlı muhabbetine inanmaz ve gerçeği araştırmaya başlar.

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 8. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz (Rangrasiya) 8. Bölüm Resimler Galerisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın