Oyuncu Kadrosu

Şeref Sözü Faruk Kimdir? İsra’nın Eski Eşi

Şeref Sözü Faruk kimdir, Şeref Sözü Faruk gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği Show Tv ekranlarında yayınlanan Şeref Sözü dizisinde Faruk Malik diziye damga vuracak bir karakter olacak.

“Benim olanı ve onların olan her şeyi almak için gideceğim!”seref sozu faruk resmi

“Kaybedecek bir şeyi olmayanlar korkusuzdur.”

Bu yönleriyle izleyeceğimiz Faruk Malik İsra’nın en büyük belasıdır. İsra’nın eski eşi olan Faruk, evladını almak ve İsra’ya zarar vermek için gelecek ve dizide çok konuşulacak.

Şeref Sözü Faruk Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Aras Aydın Şeref Sözü Faruk karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncunun tam adı Mehti Aras Aydın. 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.aras aydin resmi

Genç oyuncu 2010 yılında Hamdi Alkan’ın dizisi “Öğretmen Kemal” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. Bu dizinin iki yıl sonrasında ise “Şefkat Tepe” adlı dizide önemli bir karakter olan Teğmen Volkan rolüyle seyirciden tam not almıştır.

2014 yılına geldiğimizde Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu kadrosunda Burak Sergen gibi usta bir oyuncunun rol aldığı “Saklı Kalan” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Ateş karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Kiraz Mevsimi” dizisi ile adından söz ettiren Aydın, bu dizide Mert rolünde yer almıştır.

2015 yılında rol aldığı dizi ise “İnadına Aşk” dizisi olmuştur. Bu dizide Polat Barutçu karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında “Nolur Ayrılalım” dizisinin ardından “Altınsoylar” dizisinde Oğuz Bakır karakteri ile beğeni almıştır.

Aynı yıl “Oğlan Bizim Kız Bizim” adlı filmde rol alan Aydın, geçen yıl Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Masum Değiliz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Emir rolünü canlandırmıştır.

Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Canevim” dizisinde baş rolü Biran Damla Yılmaz ile paylaşmış ve Ömer karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Sefirin Kızı” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almış ve Turgut Komiser karakterine hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu