Oyuncu Kadrosu

Şeref Sözü İsra Kimdir? Cihan’ın Eşi

Şeref Sözü İsra Kimdir? Show Tv ekranlarında başlayacak olan Tims&B Yapım imzalı Şeref Sözü dizisinde adını sıkça duyacağımız ve hikayesiyle bizleri duygulandıran İsra rolüne kim hayat veriyor? İşte yanıtları!

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Şeref Sözü’nde İsra, Cihan’ın eşim diye tanıttığı kişidir.

seref sozu isra resmiLübnan’da savaşın ortasında yapayalnız kalan İsra’nın yardımına koşan sözünü tutan Cihan onu oradan kurtarır. Ardından ailesine onu eşim diye tanıtınca herkes şok olur.

Şeref Sözü İsra Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Yeni sezonda Show Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Şeref Sözü kadın başrol oyuncusu için uzun arayış sonrasında İsra rolü için Sude Zülal Güler seçildi.

sude zulal guler seref sozu resmi

Sude Zülal Güler, 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Köken olarak Makedonyalıdır.

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde Ayşe Sultan rolüne hayat vermiş olan Sude Zülal Güler, “Mayıs Kraliçesi” adlı yapımda da rol almıştır. Bu dizide de Pınar rolüne hayat vermiş olan oyuncu, Icon Talent oyuncularından biridir.sude zulal guler resmi

Güzel oyuncunun ilk rol aldığı yapım “Çınar” adlı 2013 yılında yayınlanmış dizidir. “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “Mayıs Kraliçesi” dizilerinde rol alan oyuncu daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İsimsizler” dizisinde de rol almıştır. Bu dizide Biruske karakterine hayat vermiştir.

Özden Cengiz Anadolu Lisesi mezunu olan genç oyuncu 2018 yılında “Keşif” adlı sinema filmiyle de ilk kez filmde yer alma şansı elde etmiştir. Bu filmde başrolde oynayan oyuncu, Esma rolüyle büyük beğeni almıştır.

Dizi ve film oyunculuğu dışında pek çok reklam filminde de rol alan oyuncunun yer ladığı bazı reklam filmleri şunlar: “Lezita”, “Cheetos”, “Microsoft”, “Tamek”, “Darüşşafaka Okulları”, “Maret”, “Teknosa”, “Anadolu Sigorta”.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu