Oyuncu Kadrosu

Şeref Sözü Sefer Kimdir? Yasemin’in Babası

Şeref Sözü Sefer kimdir, Yasemin ve Metin’in babası olan Sefer rolüyle izleyeceğimiz başarılı oyuncu kim, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Tolgahan Sayışman’ın Cihan rolüyle ekranlara geldiği Şeref Sözü dizisinde Sefer, Mustafa Adabeyli’nin üvey kardeşidir. Mustafa Adabeyli adayı oğlu Cihan’a emanet edince beklediğini bulamamıştır.

Adabeyli ailesinden olsa da kimse ona bir Adabeyli gibi davranmamıştır. Bu durum en çok Sefer’in eşi Şükran’ı rahatsız etmiş ve yeri geldikçe doldurmuştur.seref sozu seref resmi

Cesur biri olmayan Sefer, oğlu Metin ile Cavidan’ın evlenmesinden sonra güce sahip olacağını hayal etse de bu sadece hayal olarak kalmıştır. Yasemin ile Cihan evlendiğinde bu güce sahip olurum diye düşünmüş ama İsra’nın gelmesiyle bu planı da suya düşmüştür.

Şeref Sözü Sefer Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Bülent Düzgünoğlu Şeref Sözü Sefer rolüyle Show Tv ekranlarındadır. 27 Mart 1973 tarihinde dünyaya gelen oyuncu “Halef”, “Unutursam Fısılda”, “Murtaza” gibi yapımlarda rol almıştır. bulent duzgunoglu resmi

Son olarak “Her Yerde Sen” dizisinde Semih rolüyle dikkat çeken oyuncu “Vatanım Sensin” dizisinde Fevzi Paşa karakterine hayat vermiştir.

“Kırgın Çiçekler” dizisinde Yavuz rolüyle büyük beğeni alan oyuncu “Adı Efsane” dizisinde Seyfi rolünü canlandırmıştır. Şeref Sözü dizisinde Sefer karakteriyle ekranlara gelecek olan oyuncu adından söz ettirecek bir oyuncu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu