Oyuncu Kadrosu

Şeref Sözü Şükran Kimdir? Yasemin’in Annesi

Şeref Sözü Şükran kimdir? Yasemin Adabeyli’nin annesi olan Şükran karakterine hayat veren oyuncu bakın kim, hangi dizide oynamış!

Tims&B Yapım şirketinin yeni dizisi Şeref Sözü dizisinde Şükran, Yasemin’in annesidir. Kızı Yasemin varlık içinde olmasından mutlu olan bu nedenle de kızının kırıcı sözlerini sineye çeken bir anne olan Şükran, kızı Yasemin’e akıl verme konusunda da izleyicinin dikkatinden kaçmayan bir karakterdir. seref sozu sukran resmi

Sefer ile evli olan Şükran’ın oğlu Metin de Adabeyli ailesinin kızı olan Cavidan ile evlidir. Güçlerine güç katmak isteyen Yasemin’in annesi Şükran rolüyle izleyeceğimiz oyuncu bakın kim!

Şeref Sözü Şükran Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Hülya Şen Şeref Sözü Şükran rolüne hayat vermektedir. 29 Şubat 1968 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. hulya sen resmi

Son olarak “Aşk Ağlatır” dizisinde rol alan oyuncu, “Avlu” dizisinde canlandırdığı Naciye rolüyle seyirciden tam not almıştır. “Zerda”, “O Hayat Benim”, “Küçük Kadınlar” dizilerinde yer alan oyuncu Şeref Sözü oyuncuları arasına girdi.

  • 2019- Aşk Ağlatır
  • 2018 – Facia Üçlü
  • 2018 – Döndüm Ben
  • 2018 – Avlu
  • 2017 – Atçalı Kel Mehmet
  • 2016 – Kalbimdeki Deniz

Oyuncuun kariyerinde önemli yere sahip dizilerdendir. “Avlu” dizisinde Naciye rolü için saçlarını bile kestirmekten çekinmeyen oyuncu oyunculuk budur dedirten sahneleriyle tam not almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu