Magazin

Serel Yereli’den Olay Açıklama: “Çocuk Yapmayı Düşünen Arsızdır”

Magazin gündeminde bu sıra adını sıkça duyduğumuz Serel Yereli açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü. İngiltere’ye yerleşmiş olan güzel oyuncu sözleriyle hem kendine güvendiğini hem de çocuk yapanları eleştirdiğini dile getirdi.

“Bodrum Masalı” dizisiyle fenomen olan Serel Yereli, dizinin ardından herkes tarafından tanınmıştı. Diziden sonra oyunculuğu bırakan Yereli, soluğu şarkıcılıkta almıştı.

Türkçe seslendirdiği şarkılar kadar İngilizce şarkılarla dikkat çeken güzel oyuncu sosyal medyada yaptığı şu paylaşımla herkesin dikkatini yeniden çekti.

Kim çeker beni? Ben bile çekemiyorum. Standartlarım bu kadar yüksek geliyor diye zor hayat. Hâlâ gelecekte çocuk yapmayı düşünen varsa arsızdır arsız. Bu genetikle ben çocuk düşünmüyorsam bazıları hiç düşünmesin.

Bu sözleriyle kendi fiziğine güvenini belirtirken çocuk yapanları da topa tuttu adeta.

serel yereli resmi

Geçtiğimiz günlerde de karantina altında olan Londra’daki evinin penceresine çıkıp verdiği pozla herkesin dikkatini çeken Yereli, yeniden magazin gündeminde!

Serel Yereli Kimdir? Kaç Yaşında?

Asıl adı Buse Serel Yereli. 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelen Yereli, dört yaşında iken şarkı söylemeye başlamıştır. İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu, 2012 yılında “O Ses Türkiye” yarışmasına katılmıştır.

İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca bilen Yereli, Craft Atölye’de de oyunculuk eğitimi aldı. 2016 yılında ilk kez kamera karşısına geçmiş ve “Bodrum Masalı” dizisinde rol almıştır. Dizide zengin ama mutsuz bir genç kız olan Alara karakterine hayat vermişti. 180 cm boyunda 59 kg ağırlığında olan Yereli, sosyal medyada verdiği pozlarla sık sık gündeme gelmekte.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu