Oyuncu Kadrosu

Servet Dizisi Ferah Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Servet dizisi Ferah kimdir? Gerçek adı nedir? Boyu-kilosu kaçtır? Daha önce hangi yapımlarda yer almıştır?Bütün bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Servet Ferah Kimdir?

Şubat veya Mart ayı itibariyle Show Tv ekranlarında başlayacak olan Servet dizisi başrollerinde Bahar Şahin, Yusuf Çim ve Baran Bölükbaşı gibi isimler yer almakta. Yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın’ın oturacağı Servet dizisinin senaristliğini ise  yaptığı dizide Kerem karakteri Kudret’in oğlu gibi sevdiği ve büyüttüğü kişidir. Kudret ölüm döşeğindeyken Kerem’e Ferah’ın annesinin kaçtığını anlatır ve Ferah’ı bulmasını ister.

Çok sevdiği Kudret’in son dileği olan Ferah’ı bulma görevini yerine getirmek üzere Adana’ya giden Kerem, üniversiteli olan kimsesizler yurdunda büyümüş olan Ferah’ı bulur. Ferah’a aşık olan Kerem bir taraftan yüreğinde aşk diğer taraftan Ferah’ı öldürmek için çabalayan Yener ile uğraşmak zorunda kalır. Ferah ise kendisine kalan servetten habersiz yıllar önce kimsesizler yurduna terk edilmiş hayatın pek çok zorluğunu görmüş şimdi ise üniversitede okuyan genç bir kızdır. Ferah’ın gerçek adı ise Bahar Şahin kimdir?Boyu-kilosu kaçtır? Daha önce hangi yapımlarda yer almıştır? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

servet dizisi bahar şahin resmi

Bahar Şahin Mayıs 1997 doğumludur. Artvin’de dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu ikizler burcudur.  1, 65 boyunda 48 kilo olan oyuncu son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Kayıtdışı adlı dizide İnci karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk konusunda eğitim alan oyuncu ilk olarak Fox Tv’nin sevilen dizisi O Hayat Benim dizisinde rol almış ardından Lise Devriyesi adlı dizide de yine adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu dizide de Işıl karakterine hayat vermiştir. 

Servet dizisi kadın başrolde daha önce adını duyurduğumuz Sebahat Kumaş ile anlaşmaya varılamayınca teklif Bahar Şahin’e götürülmüştür. Dizide bir diğer değişiklik ise erkek başrol oyuncusunda gerçekleşmiştir. Dizinin başrolünde Yusuf Çim rol alacaktır. Biz sizler için daha önce teklif götürülen Sebahat Kumaş’ı tanıttık.

sebahat kumaş resmi 2

Sebahat Kumaş 1989 Aydın doğumludur. Aydınında geçen çocukluk yıllarının ardından İzmir’e taşındıkları için burada ikokul ve ortaokul eğitimlerini tamamlamıştır. Ardından İstanbul’a taşınan güzel oyuncu, fotoğraf konusuna olan ilgisi nedeniyle fotoğrafçılık üzerine eğitim almaya karar vermiştir. Açık Öğretim Fakültesinde Fotoğrafçılık Bölümü üzerine eğitim almıştır.

Oyunculuk konusunda eğitim aldığı yer ise Ekol Drama olmuştur. İlk kez kamera karşısına çıktığı dizi bir gençlik dizisi olan Arka Sıradakiler olmuştur. Bu dizide bir hemşireye hayat veren oyuncu daha sonra Adanalı adlı dizide rol almaya başlamıştır. Karagül dizisiyle adından sıkça söz ettiren oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakterine hayat vermiştir. 

Servet Dizisinin konusunu hatırlayacak olursak; Ferah yurtta büyüyen bir kızdır. Ancak henüz varlığını dahi bilmediği bir servetin de mirasçılarından biridir. Seneler evvel Ferah‘ın annesi başka bir adama kaçmaya karar verince Kudret Bey, Ferah’ın annesinin öldürülmesini emretmiştir. Ancak Ferah’ın annesi kaçmayı başarmıştır. Kudret’in düşmanına kaçması Kudret’i çılgına çevirmiştir. Kudret artık ölüm döşeğindedir ve oğlu gibi büyüttüğü Kerem‘e bu durumdan bahseder ve Ferah’ı bulmasını ister.

servet dizi resmi 2

Büyük bir mirasın sahiplerinden biri olan Ferah’ı bulmak için yola çıkan Kerem’i Adana’da büyük bir aşk beklemektedir. Büyük servetin bölüneceğini öğrenen Kudret’in oğlu Yener Fettah ise bu durumdan rahatsızdır ve Ferah’ın öldürülmesi için çalışacaktır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu