Oyuncu Kadrosu

Servet Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Servet dizisi hangi kanalda? Servet dizisinin konusu ne? Servet dizisi oyuncuları kimler? Servet dizisi kim kimdir? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

servet dizi resmi 3

Servet Dizisi Konusu Ne?

12 Nisan Show Tv ekranlarında başlayacak olan Servet dizisi başrollerinde Sebahat Kumaş, Can Yaman ve Baran Bölükbaşı gibi isimler yer almakta. Yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın’ın oturacağı Servet dizisinin senaristliğini ise  yaptığı dizinin konusu ise şu şekilde; Ferah yurtta büyüyen bir kızdır. Ancak henüz varlığını dahi bilmediği bir servetin de mirasçılarından biridir.

servet dizi resmi 1

Seneler evvel Ferah‘ın annesi başka bir adama kaçmaya karar verince Kudret Bey, Ferah’ın annesinin öldürülmesini emretmiştir. Ancak Ferah’ın annesi kaçmayı başarmıştır. Kudret’in düşmanına kaçması Kudret’i çılgına çevirmiştir. Kudret artık ölüm döşeğindedir ve oğlu gibi büyüttüğü Kerem‘e bu durumdan bahseder ve Ferah’ı bulmasını ister.

servet dizi resmi 2

Büyük bir mirasın sahiplerinden biri olan Ferah’ı bulmak için yola çıkan Kerem’i Adana’da büyük bir aşk beklemektedir. Büyük servetin bölüneceğini öğrenen Kudret’in oğlu Yener Fettah ise bu durumdan rahatsızdır ve Ferah’ın öldürülmesi için çalışacaktır. 

Servet Dizisi Oyuncuları Kimler?

1.Can Yaman (Kerem)

can yaman resmi 1

Can Yaman son olarak Star Tv ekranlarının 26 bölüm süren sevilen dizisi Dolunay’da Ferit rolü ile seyirci karşısına çıkmıştı. 1989 doğumlu olan oyuncu İstanbul Suadiye’de dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Yugoslav olan Can Yaman, Bilfen Kolejinden mezun olduktan sonra İtalyan Lisesine gitmiştir. Liseyi birincilikle bitiren Can Yaman öğrenci değişim programı ile Amerika’ya gitmiş ve eğitimini burada devam ettirmiştir. 1,83 boyunda ve 70 kilo olan oyuncu ayrıca lisanslı bir basketbolcudur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünü burslu olarak kazanmış olan oyuncu bu bölümden 2012 senesinde mezun olmuştur. Altı ay avukatlık da yapmış olan oyuncu daha sonra oyunculuk konusunda eğitim almaya karar vermiştir. Masa tenisi, bateri, basketbol, rafting, badmintona oldukça ilgilidir. Cüneyt Sayıl’da oyunculuk üzerine eğitim alan Can Yaman’ın ilk kamera karşısına çıktığı dizi Gönül İşleri olmuştur. Bu dizide Bedir karakterine hayat vermiştir. 

2. Sebahat Kumaş (Ferah)

sebahat kumaş resmi 3

Sebahat Kumaş 1989 Aydın doğumludur. Aydınında geçen çocukluk yıllarının ardından İzmir’e taşındıkları için burada ikokul ve ortaokul eğitimlerini tamamlamıştır. Ardından İstanbul’a taşınan güzel oyuncu, fotoğraf konusuna olan ilgisi nedeniyle fotoğrafçılık üzerine eğitim almaya karar vermiştir. Açık Öğretim Fakültesinde Fotoğrafçılık Bölümü üzerine eğitim almıştır. Oyunculuk konusunda eğitim aldığı yer ise Ekol Drama olmuştur. İlk kez kamera karşısına çıktığı dizi bir gençlik dizisi olan Arka Sıradakiler olmuştur. Bu dizide bir hemşireye hayat veren oyuncu daha sonra Adanalı adlı dizide rol almaya başlamıştır. Karagül dizisiyle adından sıkça söz ettiren oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakterine hayat vermiştir. 

3. Baran Bölükbaşı (Yener)

baran bölükbaşı resmi 1

Baran Bölükbaşı 1994, İstanbul doğumlu. 1,75 boyunda ve 71 kilo olan oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önce ekranlarda olduğu dizi Adı Efsane dizisi olmuştur. Bu dizide Fiko karakterine hayat vermiştir. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Sevda’nın Bahçesi adlı dizide rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu