Oyuncu Kadrosu

Servet Dizisi Sevim Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler

Servet dizisi Sevim karakteri aslında dizinin kilit karakterlerinden. Neden mi? Gelin hep birlikte Servet dizisi Sevim kimdir? Servet dizisi Sevim’in gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, eşi, daha önce rol aldığı diziler hakkında geniş bilgilerin yer aldığı haberimizin devamına bakalım.

Servet Dizisi Sevim Kimdir?

Servet Dizisi Sevim karakteri  geçmişin sırlarını yıllarca saklamış biri. Kudret Fettah gibi zengin bir ailenin direği olan bir adam yıllar önce yani bundan 21 yıl önce öyle bir günah işlemiştir ki bunun vicdan azabını senelerce yüreğinde taşımıştır. Bu sırrı bilen Sevim, bir bebeğin hayata tutunmasına vesile olmuş ve bir nefesi kurtarmıştır. Kurtardığı bu bebek Ferah’tan başkası değildir. Onun canını her şeyi göze alıp kurtaran Sevim yine zor da kalan Ferah’ı kollayıp gözeten bir anne gibi davranacaktır. Ferah’ın kimliğinin araştırıldığını duyunca her ne kadar paniklese de geçmişin tozlu sayfalarından o sırrı ortaya çıkarmak hiç de öyle kolay olmayacaktır. 

servet tülay günal resmi 1

Sevim kendini tanıtırken şu sözleri ifade ediyor: “Galiba bu hikayede her şeyin başlamasına ben sebep oluyorum. Bundan tam 21 yıl önce hayata gözlerini açmış bir bebeğin hayatta kalmasını sağlayarak büyük bir sınav vermiştim ama henüz o sınav bitmemiş. Çünkü o bebeğin hayatı yine tehlikede ve ben onu yine yaşatmak istiyorum. Çok mu güçlüyüm? Neyime güveniyorum? Karşımda çok garip, çok tehlikeli insanlar var. Hayır hiçbir gücüm yok. O zaman neden yapıyorum bunu? Bu önemli bir soru. Vicdan, ahlak, sevgi elbette bunlar büyük erdemler ama insanın kendini hayata karşı sorumlu hissetmesi çok daha büyük bir erdem. Çünkü kutsal olan hayat. Adına servet denen tek şey de hayatın ta kendisi.”

Servet Dizisi Sevim’in Gerçek Adı

Sevim’in gerçek adı Tülay Günal. Eylül 1970, Kastamonu doğumlu olan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Işın Karaca ile bir süre çalışan oyuncu Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlayan oyuncu Yuvadan Bir Kuş Uçtu adlı dizide rol almıştır.

Asi adlı dizide Süheyla; Umutsuz Ev Kadınları adlı dizide Suzan; Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Vildan; Kördüğüm adlı dizide ise Feyza karakterine hayat vermiştir. Küçük Günahlar, Sis ve Gece adlı sinema filminde rol alan oyuncu pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. 

Tülay Günal Yaşı-Boyu-Kilosu-Eşi

48 yaşında olan oyuncunun boyu 1,62 kilosu ise 61 kgdır. NTV Tarih yayın yönetmeni Gürsel Göncü ile evli olan oyuncu başak burcudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu