Oyuncu Kadrosu

Servet Dizisi Yener Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler

Servet dizisi 12 Nisan Perşembe seyirciyle buluşacak. Servet dizisi Yener kim diye merak eden seyircilerimiz için bu yazımızda Servet Yener kim, Servet dizi Yener’in gerçek adı ne, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylı bilgiler sizlerle.

Servet Dizisi Yener Kimdir?

Zengin bir aile olan Fettah Ailesinden olan Yener Fettah, Kudret Fettah’ın iki oğlundan büyük olanıdır. Hırslı bir karaktere sahip olan Yener,  babasından kalan tüm mal varlığının da sahibi olmak arzusu içindedir. Kaybetmek kelimesi lügatında olmayan Yener, babasının vefatından sonra kalan varlığın sahibi olmayı beklerken babasının mal varlığını Bahar adında bir kıza bırakması ile neye döndüğünü şaşırır. Karakter olarak annesine benzeyen Yener, Bahar’ı öldürmeye kadar yeltenir ki böylece her şey ona kalabilsin düşüncesindedir. 

servet kanbolat görkem arslan resmi 1

Abisinin hırsının boyutunu çok iyi bilen Can ise vasiyette belirtildiği üzere Ferah’ı bulmak üzere yola çıkar. Ferah ile hiç beklemediği bir anda karşılaşan Can’ı sürpriz bir aşk da beklemektedir. Ancak Yaman Fettah, Ferah’ı ortadan kaldırmak için türlü oyunlara başvuracaktır. Bu süreç içerisinde de her defasında Can ile karşı karşıya kalacaktır. Gelin bir de kendini nasıl tanıtmış bir bakalım: “Ben Peder Bey de dahil herkesi çok seviyorum ama karşılığını bulamıyorum. Zaman zaman birileri kendinize olan saygınızı kaybetmenize neden olur. Siz de buna karşılık her şeyi yapmayı kendinize hak görürsünüz. Sonra bir bakmışsınız kötülüğü yol tutmuşsunuz, etrafınız kötü insanlarla dolmuş. Saygı kazanmaya çalışırken adım adım kaybediyorum. Sonra kötülüğün ardı arkası kesilmiyor. Trajik bir karakterim, komik yanlarım da var, kendi kusurlarıma gülebiliyorum ya belki de en iyi özelliğim bu. “

Servet Dizisi Yener’in Gerçek Adı

Yener’in gerçek adı Kanbolat Görkem Arslan’dır. Kasım 1980, Düzce doğumlu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Arzu Gamze Menajerlik ve Cast Ajansına bağlı olarak çalışan oyuncu 2004 yılında Çemberimde Gül Oya adlı dizi ile kamera karşısına çıkmıştır. Hatırla Sevgili adlı dizide iki sezon Mahir Çayan karakterine hayat veren oyuncu Asi adlı dizide de iki sezon Ali Uygur karakterine can vermiştir.

Ayak Altında, Ayrılık, Ezel, Hayatın Tuzu, Teslimiyet, Yurt, Daire, Tatar Ramazan, Yuva adlı yapımlarda rol alan oyuncu Yer Gök Aşk adlı dizide Mehmet karakterine hayat vermiştir. Sevilen dizi Poyraz Karayel adlı dizide Sefer karakteri ile de seyirciden tam not almayı başaran oyuncu son olarak Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide Hayat öğretmenin gönlünü kaptırdığı Cerrah Bey ile beğeni almayı başarmıştır. Oyuncu sosyal projelerde adını sıkça duyduğumuz oyunculardan. Sesini de merak eden takipçilerimiz için işte sizler için de bir video:

Kanbolat Görkem Aslan Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

38 yaşında olan oyuncu 1, 80 boyunda ve 77 kilo. Oyuncunun sevgilisi yok.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu