Oyuncu Kadrosu

Sesinde Aşk Var Oyuncuları [Konusu & Fragmanı]

Sesinde Aşk Var Oyuncuları oldukça merak edilmeye başlandı. 16 Ağustos 2019 tarihinde beyaz perdede gösterime giren, Osman Taşçı’nın yönettiği Sesinde Aşk var oyuncu kadrosu ve karakterleri hemen alt kısım da sizleri bekliyor.

Bu yazımızda Sesinde Aşk var dizisinde yer alan oyuncuları kısa kısa tanıtacağız. Hem de dizinin konusu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Sesinde Aşk Var Oyuncuları

Dar kadro ile oldukça etkili bir film yapmayı başardığını görebiliyorum. 5 hafta boyunca Beyaz perdede gösterimde olan filmi toplam da 48.000 ziyaretçi izlediğini ve 735.000 TL hasılat yapan, aşk kokan romantik dalında yer alan Sesinde Aşk var Oyuncuları sırası ile alt kısımda açıklanmıştır.

Sesinde Aşk Var Oyuncuları

  1. Burak Tozkoparan
  2. Hayal Köseoğlu
  3. Gizem Güneş
  4. Deniz Barut
  5. Feride Çetin
  6. Mine Çayıroğlu
  7. Mert Denizmen
  8. Cezmi Baskın

Burak Tozkoparan – Rüzgar

Burak Tozkoparan 4 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Akrep burcu olan oyuncu aslen Rizelidir.

Burak Tozkoparan -Sesinde Aşk Var Rüzgar

Hem oyuncu hem de müzisyen olan Burak Tozkoparan, son olarak geçtiğimiz yıl yayınlanan “Sesinde Aşk Var” adlı filmde baş rolde yer almıştır. Filmde hem oynamış hem de sesiyle herkesin beğenisini bir kez daha kazanmıştır.

Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi’nde öğrenci iken katıldığı 14. Liseler Arası Müzik Yarışmasında baterist çalma konusunda birinci olmuştur. Bu yarışma sayesinde Okan Üniversitesinde yüzde yüz burslu olarak eğitim almıştır.

Hayal Köseoğlu – Deniz Demiray

Hayal Köseoğlu; 26 Mayıs 1992 senesinde İstanbul da dünyaya geçmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul da tamamlamıştır.

Hayal Köseoğlu -Sesinde Aşk Var Deniz

Oyuncumuz, henüz daha ilkokula başlamadan 6 yaşında  Türkiye’nin sevilen dizilerinden olan “Ruhsar” dizisinde rol almıştır.

Gizem Güneş – Selin Akdemir

30 Kasım 1995 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Henüz 24 yaşında olan gizem, şu ana kadar toplam da 5 ayrı projeye adını yazdırmayı başarmıştır.

Gizem Güneş - Sesinde Aşk Var Selin

En son Kuzey Yıldızı isimli dizde halen Feride karakterine hayat vermektedir. Gizem, 1.71 cm boyunda ve 52 kilo gram ağırlığında olan güzel oyuncu Fransızca öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.

Deniz Barut – Banu

Mart 1983 tarihinde Denizli’de hayata gözlerini açan Deniz, balık burcudur. Sporcu olmak isteyen bu alanda Eskişehir Üniversitesi Spor akademisini başarı ile tamamladıktan sonra profesyonel Voleybolcu olmuştur.

Deniz Barut - Sesinde Aşk Var Banu

Kariyerini bu alanda ilerletmek isterken talihsiz bir sakatlık yaşaması sonrasında çok sevdiği voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır. En son Avlu dizisinde Psikolog Melis karakterine hayat vermiştir.

Feride Çetin  – Rüzgar’ın annesi

En son Hercai dizisinde Reyyan’ın annesi Zehra karakterine hayat veren başarılı ismin ailesi yıllar evvel Bulgaristan’dan İstanbul’a taşınmış. Feride de İstanbul da dünyaya gelmiştir.

Feride Çetin - Sesinde Aşk Var Rüzgar'ın annesi

1980 doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi TV Sinema Bölümünden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. “2 Genç Kız” adlı yapımdaki başarısı ile ödül sahibi olmuştur.

Mine Çayıroğlu  – Selin’in Annesi

1977 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncunun bir oğlu var ve adı da Deniz. En son Söz dizisinde Nisa Karakterine hayat vermiştir.

Mine Çayıroğlu - Sesinde Aşk var Oyuncusu

İffet dizisinde rol almış olan oyuncu İşler Güçler dizisinde de konuk oyuncu olarak diziye dahil olmuştur. Annesi avukat olan oyuncunun babası belediye başkanı olarak görev yapmıştır.

Mert Denizmen – Atakan (Matematik Öğretmeni)

2 haziran 1986 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan başarılı oyuncu bir çok filmin oyuncu kadrosunda yer almayı başarmıştır.

Mert Denizmen - Sesinde Aşk Var Atakan

İkizler burcu olan Mert 76 kilo ve 1.80 boyundadır. Oyunculuk üzerine Haliç Üniversitesinin tamamlamıştır

Cezmi Baskın –  Şükrü (Deniz’in Dedesi)

11 Mart 1949 senesinde dünyaya gelmiştir. Hali hazırda 70 yaşında olan tecrübeli oyuncu günümüze kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Cezmi Baskın küçükken tiyatroya olan eğilimini fark etmiş bu sektöre ilgi duymaya başlamıştır.

Cezmi Baskın - Sesinde Aşk Var Şükrü

Akasya Durağında “Osman Aga” karakteri ile son zamanlarda dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sesinde Aşk Var Konusu

Lisenin son sınıfında giden deniz bir çok kişinin tabiri ile inek öğrenci tiplerinden. Aslında kendinde olan bu cevheri çevresel etmenlerden dolayı hep baskılamış.Kendisini büyüten dedesi bu konuda onu en çok baskılayanlar arasında.

Hayatı bu yönde giderken yüzünü görmeden aşık olduğu ve bütün dengesinin bir anda allak bullak olduğu bir hayat hikayesi olarka karşımıza gelecek.

Deniz önce kendisini zincirlere vurduğunu düşündüğü kurallarını yıkacak. Ancak kendisini büyüten dedesi ile kopması çok ama çok zor olacak. Zira anne ve babası yokken onu bu hale getiren dedesini bir kenara bırakmak istemeyecek.

Dedesinin ise yıllar sonra hastalığı yeniden nüksedecek. Deniz geleceği ile dedesi arasında, tarifi mümkün olmayan bir zorlukta karar vermek zorunda kalacak. Bu süreç içinde yıllarca saklı kalan anne ve babası ile ilgili bir sırrı da öğrenecek.

Sesinde Aşk Var Tanıtım Fragmanı

16 Ağustos 2019 tarihinde beyaz perde de gösterime giren Sesinde Aşk var fragmanı ile sizler baş başa bırakıyorum. Oldukça etkileyici bu filmi sakın kaçırmayın.

Sesinde Aşk Var Künye

Yapım: Limon Film

Yönetmen: Osman Taşçı

Senaryo: Hasan Başoğlu ve Tufan Bora

İlk Yayın Tarihi: 16 Ağustos 2019

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu