Dizi Özet

Sev Yeter 10. Bölüm Özeti # Ne Umduk Ne Bulduk 29 Haziran Sev Yeter Özeti

Sev Yeter dizisi konusuyla seyirciden tam not almaya devam ediyor. Bu yazımızda bizler de Sev Yeter 10. bölüm özeti ni paylaşacağız. Sözü uzatmadan sizler için hazırladığımız 29 Haziran Sev Yeter özeti.

29 Haziran Sev Yeter Özeti

Simmi Shagun’u da klinikte görünce İşita ile konuşmasını merak ederler. Bu sırada Bayan Bhalla düşünce foyaları ortaya çıkar. Shagun siz nasıl insanlarsınız diye kızarken Simmi de Raman’a kliniğe gelmesini söyler. Bayan Bhalla yanlışlıkla İşita’nın eline zarar verir. shagun ilk yardım yapmaya gayret eder. İşita sinirle herkesi kovar ama Raman orada kalıp İşita’nın eline pansuman yapar. Daha sonra da eve kadar bırakır. 

sev yeter 10. bölüm resmi 1

Amma ise Mihika’nın video haberi ile yıkılır. Rumi ise evdeki bilgisayara da videonun kopyasını yüklediğini söyler. Eve geldiğinde Mihir bilgisayar başında ve şifresini soruyordur. Rumi bir şey diyemeden polisler Mihir’i götürür. Polisleri gören Raman burada neler oluyor diye panikler. Polisleri ikna edip Mihir’in salınmasını sağlar. İşita ağlar ve bu yaptıklarınız yanınıza kalmaz der. Raman ise kanıt bulabilirsen gel der. İşita’nın babası Appa, Bay Bhalla’ya evlilik olayına sıcak baktığını söyler. İkisi bir araya gelip bu konuda aileleri nasıl ikna ederiz diye düşünmeye başlarlar. 

Seçim zamanı gelip çatmıştır. Kazanan Bay Bhalla olur. Bay Bhalla sahneye çıkıp burayı hak eden Bay Iyer (İşita’nın babası) der. Herkes alkışlar. Bayan Bhalla ise eşine çok kızar ama eve geldiklerinde iki baba da evlatlarına uygun bir eş buldukları müjdesini verince iki aile de mutlu olur. Shagun ise Ruhi’yi kendine çekmek için Ruhi’nin okul arkadaşlarını da çağırıp parti verir. Partide arkadaşları Ashok’u Ruhi’nin babası zannederler. Ruhi ise Raman’ı arayıp  durumu anlatır ve arkadaşlarına merhaba demesini ister. Raman duygulanır ve çocuklara selam verir. 

Sev Yeter 10. Bölüm Özeti #Neye Niyet Neye Kısmet

Shagun’un yalanı nedeniyle babasıyla arası yıllar önce açılmış olan Raman babasıyla konuşur ve evlenmek için buluşmaya sonunda razı olur. İşita da aynı saatte aynı yerde buluşmaya gidecektir. Shagun ise aynı yerin spa merkezinde randevu ayarlar. Raman, İşita’nın kötü biri olduğunu kanıtlarsam bu iş biter diye düşünür. Bala’nın annesi de İşita aleyhine konuşunca hakim İşita’yı çağırır ve seni bu davadan çekmek için geçmişi kullanıyorlar der. İşita sinirle Raman’ın ofisine gider. İkili hararetli bir kavgaya başlar. Raman son olarak sen kimse tarafından kabul edilmeyeceksin diye hakaret edince İşita sinirle babasına evleneceğini ve düğün davetiyesini de ilk kime göndereceğine karar verdiğini söyler. 

sev yeter 10. bölüm resmi 2

Raman’ın buluşmasını haber alan Ashok da oraya damlar. İşita ise gelmeden Ruhi’nin yanına gidip onu da öpüp yola koyulur. Aileler birbirlerini gördüklerinde şok olurlar ama en büyük şoku Raman ve İşita yaşar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. FILIZIM eline sağlik . Bu ne hiz ama devam et böyle . Her girdiğimde yeni bir özet . Maşallah sana . Bravoo ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu