Dizi Özet

Sev Yeter 105. Bölüm Özeti 9 Kasım Cuma Subbu İşita’nın Peşinde

Raman ne kadar iyi bir baba olduğunu geçtiğimiz bölümde kanıtlamıştı. Sev Yeter 105 bölüm özetinde ise bizi yeni gelişmeler bekliyor. İşte Sev Yeter 9 Kasım özeti.

Sev Yeter 9 Kasım Özeti #Sujata Subbu’nun Emrinde

Raman süpermen kıyafeti ile gelip Ruhi’nin birinci olmasına destek olunca Ruhi de hemen ona teşekkür için bir kart hazırlamaya gider. Herkesten habersiz gidince herkes onu aramaya başlar. İşita da onu bulmak için harekete geçer. Rumi Bala’yı arar ve Ruhi’yi sorar. Ruhi hemen yanındadır hatta Sujata da oradadır.

Bala bilmiyorum dese de arkadan Ruhi’nin sesini duyan Rumi şüphelenir. İşita ve Raman ise Ruhi’nin ipucu olarak yola koyduğu kalemleri takip eder. Sonunda bir eve gelirler. Ruhi içerdedir ve yanında da Sujata vardır. Sujata İşita ve Ruhi yakınlaşsın diye ona seni ilk kim bulursa o en çok seven kişi dediğini anlatır.

İşita inanıp ona teşekkür eder ama aslında tüm bunlar tamamen göz boyama içindir. Shagun sinirle hadi gidiyoruz der ama Ruhi gitmek istemez. Adi de gitmek istemeyince Shagun çıldırır ve sinirle çıkar. Adi ve Ruhi evde koşturmaya başlar ve babalarıyla eğlenirler. Rumi ise Ramana kuşkularını söyler.

Daha önce de ondan şüphelenmiş olan Raman bunu duyunca ikinci defa kuşkulanır. Bala’nın yanına giderken yanına İşita’yı da alır. Sujata Bala’nın yanındadır ve anlatacağım şeyler var deyip bir adamdan bahseder. Raman ve İşita verilen adresteki adamı bulmaya çalışırlar ama adamın yüzünü göremeden adam gider. yemek yerken diş ağrısından duramaz hale gelen İşita’ya Rumi siteye yeni bir dişçinin geldiğinden bahseder.sev yeter 105. bölüm özeti resmi Birlikte bahsedilen daireye giderler. Bahsedilen dişçi Subbu’dan başkası değildir. Yanında da Sujata olunca büyük bir şaşkınlık içinde olan İşita hadi gidelim der. Sujata Ruhi ile aranın düzelmesini sağlayan kişi Subbuydu der. İşita teşekkür ederken Subbu da affetmesini ister. İşita teşekkür eder ve dışarı çıkar.

Raman Balaya neden bize demedin diye kızınca Bala Subbu ısrar etti der. Bayan Bhalla hala Rinki ve Mihir’in beraber vakit geçirmesini sağlama peşindedir. Subbu konferansta olacak bilgisini alan İşita konferansa da gitmez. Ne kadar Subbudan kaçsa da İşita dişi tekrar ağrıyınca ona gitmek zorunda kalır.

İçeri girdiklerinde Subbunun karısını ve evladının vefat ettiğini öğrendiklerinde herkes şaşırır. İşita onun niyetini anlar. Bala’ya kızarak bu gerçekleri bilmene rağmen neden o adamı benim karşıma çıkartıyorsun der. Raman’ı çok sevdiğini ve geçmişe bir sünger çekip her şeyi unuttuğunu tekrarlar.

Sev Yeter 105. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

13 Yorum

 1. Ozur dilerim aniden cikdim
  iyi geceler herkese
  UMUT ABI?????
  GUNAY BENZERIM???
  KANKAM?‍❤️‍?‍??‍❤️‍????
  ???
  Icem???
  Kardesim?‍❤️‍?
  Filiz ablam?????????
  Umut abi birsey diyil iyi geceler
  Icem imoyu neden acmiyorsun merak ediyorum seni???
  Neyse iyi geceler

 2. Yuh bu Subbu Işitayi kisir diye terk etmedimi şimdi ne diye peşine düştü utanmaz kiz evli ve mutlu kocasi ile kizi bile var yürü git birde kendiside evli karisi hamiledi utanmiyormu ya

 3. Bala sana ne demeli hani seviyordu Işitayi şimdi Sujata ile arkasindan iş çeviriyor zaten giciktim sana

 4. Ha ben özeti okumadan yorum yaptim Subbu karisi ölüncemi hatirlamiş Işitayi hiç hatirlamasaydi Balaya hala giciğim Ramanla mutlu olduğunu bile bile eski nişanlisini kizin karşisina çikartmiş. Subbunun karisi güzel bir kizdi beğenmiştim yazik olmuş dul kalmiş Subbu Işitaya çektirdiğini çeker inşallah fakat nafile olacak Raman & Işita artik bir birlerine aşiklar ne Shagun nede Subbu nede başka birisi bu ikisinin ilişkisini bozamaz ???

 5. Merhabalar k harfdaki arkadaş i söýleýorsuñ bende sev eteri ižleýorum daş görnüşde bala i biri a içi kötü hiç kimse işitani ramandan aýramaz….

 6. Yok anonim bala köti deyil sadeje kardeşine yardam etmek istemiş olabilir özür dilemesi üçün bu arada sen k yorumjumusun

 7. Ben tüm Hint dizilerini seviyorum onlara ait her şeyi seviyorum hepsini taniyorum dizi veya film oyuncusu fark etmez

 8. Hayir aşağidaki Anonim ben değilim ben ya K olarak yada ismimi yani Krystle’i yazarak giriyorum

 9. Ha öylemi Kristle bende hind filmleri sewiyorum dixilerinide ama arasinda sewmediklerimde bar kördügümi hiç sewmedim baş roli içça gibi çok ezik yaparlarsa eglenjesi kalmiyo benim en sewdigim dizi tatli beladi ben o diziye çok tutulmuşdum sew yeteride seeiyorum gerisinde çok saçmalamaz umarim ah kalbimide sewiyodum ama sonra bakmak istemedim çok sikiji olmaya başladi yinede nasil donlandigini öwrenmek istardim aslinda belki Filizjim onun en az finalini bize anlatar önjeler benim tw de zee twi wardi sonra onu yapdirdim çünki ayda internedden tutdugugy ün para ödeyorduk her gün çalişfigim ün ewde oturup izlemeye wagt bulamiyorum o yüzden boş para harjamak diye yapdirdim onu

  1. ben de uzun süredir özetlerini yzmayı bıraktım canım bayağı yazdım ama kanal7 verir mi vermez mi belli olmayınca ben de yazmayı bıraktım canım ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu