Dizi Özet

Sev Yeter 11. Bölüm Özeti 2 Temmuz Sev Yeter Özeti #Raman Ve İşita Evlenecek Mi?

Sev Yeter tüm heyecanıyla devam ediyor. Sev Yeter 11. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan evvel bu bölümün en heyecanlı sorusuna geçelim: Raman ve İşita evlenecek mi? Merakla beklenen bu sorunun cevabı için işte sizlere özel 2 Temmuz Sev Yeter özeti.

Sev Yeter 11. bölüm Özeti #Raman Ve İşita Şok Olur

Bala, Mihir ile ilgili şikayeti çekelim diye mi bunları yapıyorsunuz diye Bhalla ailesine kızar. Bhalla ailesinden Rumi ise sinirle Amma’nın Bayan Bhalla’yı kilitlediğini söyler. Amma doğru ama özür dilemek için geldiğimde beni Rumi durdurdu der. İki aile de birbirlerine atar tutar. Anneler karşı çıkar ama Bay Bhalla senin fikrin ne Raman diye sorar. Raman İşita’ya yaklaşıp ben bu altın avcısıyla evlenmem der. İşita ise ben de onunla evlenmem yüzünü bile görmek istemiyorum der. Herkes dağılır ama babalar ailelerle konuşmaya niyetlidir. 

sev yeter 11. bölüm özeti resmi

İki baba da evlatlarını ikna etmek için Ruhi’yi düşünmelerini ister. İşita ikna olmayınca babası sen evet diyene kadar hiçbir şey yemeyeceğim der. Mihir de Mihika ile konuşup evlenme konusunda İşita’yı ikna etmesini bunun Ruhi’nin velayeti için önemli olduğunu söyler ama Mihika ona kızar. Ardından da İşita’ya sakın o adamla evlenme der. Bay Bhalla gelir ve Raman’ın evlenmeyi kabul ettiğini söyler. İşita ise ben de kabul ederim ama Mihir’i polise teslim edin der. Eğer teslim etmezlerse evlenmeyeceğini söyler. Mihir bunları duyar. 

Mihir gidip kendi teslim olur. Ve Mihika’ya telefon açıp teslim olduğunu artık İşita’nın olumlu cevap verebileceğini söyler. Mihika telefonu kapatıp ağlar. İşita da bunu duyunca evlilik olayına yeşil ışık yakar. Raman ve İşita başbaşa kaldıklarında bu evliliğin sadece Ruhi için olduğunu söylerler. Damt evi de gelin evi de o gelsin deyip karşı tarafı bekler. Vaazda bu duruma benzer bir şey anlatılınca Bayan Bhalla Amma’ya siz geliyoruz der. Geldiklerinde ise düğün yapma konusunda da düğün yeri konusunda da bir türlü orta yolu bulamazlar. Raman ve İşita ise bir an önce işleri halledelim diye hareket geçseler de avukat bir ay sonrasına gün verir. Shagun ise onları görünce bunlar ne yapıyor, yoksa Raman İşita’yı kendi tarafına çekmek mi istiyor diye kuşkulanır ve İşita2yı arayıp Ruhi’nin özlediğini bahane eder. İşita Ruhi’nin yanına gider. 

2 Temmuz Sev Yeter Özeti

Raman ve İşita’nın sözü bir sonraki gün olarak aileler tarafından kararlaştırılmıştır. Önce mabette sonra da düğün salonunda yapılacaktır. Akrabalar da gelir, ortam iyice kalabalıklaşır. Herkes dans eder. Ashok ise İşita’nın iki tarafa da oynadığını söyleyince Shagun da aynı fikirde olduğunu paylaşır. İşita içinde sevgi olmayan bir evliliğe evet dediği için içi hiç rahat değildir. Raman ise içkili halde Mihir’in yanına gider ve polislere beni de içeri atın da söze gidemeyim der. Sonunda oradan çıkar, eve gider. Bu defa da Ruhi arayıp onu çok özlediğini söyleyince Raman duygulanır ve geliyorum yanına diyerek Ashokların evine gider. Kızımı görmek istiyorum derken ayakta zor duruyordur. Ashok da durumu fark edip seni hangi kız bu hale getirdi der, ardından da hala Shagun’u mu seviyorsun diye sorar. Raman hala Shagun’u sevdiğini söyler. 

İçkili haldeki Raman, İşita ile evleneceğini söylemeden evleneceğim kız senden iyi anne olacak kızıma diye İşita’yı över. Davetiyeyi de ilk onlara vereceğini söyleyip Ashok ve Shagun’u merak içinde bırakıp oradan ayrılır. Sabah olduğunda mabette tören başlar. Raman söylenen tüm rituelleri gerçekleştirir. Onun bu hali İşita’yı da güldürür. Ne gülüyorsun diye de İşita’ya kızıp gününü görürsün der. İşita görüşürüz diye dalga geçer. İşita’nın babası yıldönümünde kendisine alınan hediye yüzüğü Raman’a hediye etmek ister ama İşita kabul etmek istemez. Ancak Bay Iyer kararlıdır ve kızına da bu evlilik Ruhi ile güçlenecek eminim, senin sevgin Raman’a da iyi gelecek der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu