Dizi Özet

Sev Yeter 110. Bölüm Özeti 16 Kasım Cuma Subbu Ve Simmi Evlenecek Mi?

16 Kasım cuma günü ekranlara gelecek olan Sev Yeter 11 bölümde Simmi ve Subbu’nun evlenmesi gündeme bomba gibi düşecek. İşte Sev Yeter 110 bölüm özeti.

Sev Yeter 16 Kasım Özeti #Subbu ve Simmi 

Shagun tam çıkacaktır ki Ruhi çantasında bir şey sakladığını hisseder ve çantanda bir şey var mı diye sorar. Shagun yalan söyler ama Ruhi anlar. Shagun bakar ki olacağı yok hemen pasaportları yerine koyup evden hızlıca çıkar. İşita ise Subbu’ya Parmeet’in yaptıklarını hatta Simmi ve onun fotoğrafını çekip sıkıntı çıkardığını anlatır.

Subbu gelmeyeceğini söyler. Sujata Subbu’nun Ananya’ya karşı ilgisini fark eder ve onlar gidince çocuğun ölmeseydi Ananya yaşlarında olacaktı değil mi diye sorar. Evet der. Mihir ise Rinki kıskansın diye yanında masaj için randevu ayarlanmasını ister. Rinki konuşmak için gelse de sinirle çıkar. Simmi eve geldiğinde evlenip yeniden yuva kurmasını tavsiye eden annesine Subbu da yalnız ama çok mutlu bu gün Sujata’nın yanından karşılaştık der. Bayan Bhalla bu durumdan belli ki rahatsız olur. Bu rahatsızlığını da İşita ile yeniden paylaşır.

Parmeet Sujata ve Subbu’nun yanına gelir ve ağzına geleni söyledikten sonra Simmi’nin yanına gider. Simmi’ye tam tokat atacaktır ki Subbu onu durdurur. İkisi kavga ederken onları ayıran Rumi olur. Simmi ise ateşler içindedir. Parmeet’i dışarı atarlar. Subbu doktor arkadaşını arar. Bayan Bhalla Subbu’nun Ananya için nasıl tedirgin olduğunu ve ne kadar ilgili görüp duygulanır.

Bayan Bhalla daha sonra hakkında kötü düşündüğü Subbu’dan özür dileyip ilgisi için teşekkür eder. Simmi de aynı şekilde teşekkür eder. Shagun ise bakar ki pasaportlarını alamıyor gider ve Ashok ile ikinci bir plan yaparlar. Ashok okulun yaz değişim programı varmış ve Adi ile Ruhi seçilmiş gibi çocukların pasaportlarını istetir.sev yeter 110. bölüm özeti resmiİşita ise çocukların daha bu tarz programlar için uygun olmadığını söyler ve öğretmeni ile konuşmaya karar verir. shagun bu fikrini öğrendiğinde onu engellemeye çalışır ama İşita kararlıdır. Shagun hemen ashok’u arar ama Ashok merak edilecek bir durum yok öğretmene de rüşvet verip bu işi hallettik der. 

Bala ise Simmi ve Subbu’yu yakışırtır ve ilk iş Subbu’nun fikrini öğrenmek olur. Subbu İşita ile bir geçmişimiz olduğunu biliyorsun İşita kabul edecek mi der. Vandu da bu konuşmaya şahit olup Bala’ya yalnız kaldıklarında kızar. Subbu ise Simmi’ye karşı duygularımdan emin değilim biraz vakit geçirmekte fayda var der.

Vandu sinirle hemen İşita’ya okula gider. İşita ise pasaportları vermeyle uğraşmıştır. Vandu telaşla gelirken düşer. Herkes başına toplanır. Sujata ise Bhalla ailesine gelmiş ve artık Parmeet’in eve yaklaşamayacağını haber vermiştir. Bu sırada da imayla da olsa Subbu ve Simmi2nin evlenmesine de yeşil ışık yaktığını belirtmiştir ki Vandu’nun düştüğü haberi bomba gibi düşer. Vandu’yu eve getirirler ve şükür ki bebek de anne de iyidir. Rinki ise Mihir’in kızlarla görüşmesiyle daha da çılgına döner. Bakalım kıskandırarak Rinki’yi boşanmaktan vazgeçirebilecek mi?

Bayan Bhalla Subbu ve Simmi hakkında İşita ile konuştuğunda İşita Raman olmadan karar vermenin doğru olmadığını ifade eder. Simmi ise Subbu kızımı seviyor ama sadece kızımı sevdiği için evlenirse bu evliliğin bir anlamı olmaz ben ona kendimi yük gibi hissederim der. Subbu ise eşi ve bebeğinin ölümü ile ilgili bir gerçeği saklamakatadır ama ilerleyen bölümlerde netleşecek.

Sev Yeter 110. Bölüm Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

73 Yorum

 1. BE GELDIM.
  NURANNAY ABLAM
  tebrik bu seferde ilk sen oldun ablam benden sana ???gul hediyye hemde kirmizi.Ee ablam nasilsin neler yapiyorsun kuzular nasil dersleri nasil?bu arada ben Kainatim ikimizin yerinde sayfasindaki Kainat???

  1. Haaa mereba cnn Kainatjim senmiyidin cnm cok tesekkurlar sana hediyen ucin cnm cok sevindim evet cocuklarimda iyi cnm sen nasilsin iymi hersey cnm neler yapyorsun …

 2. VE GÛNAYDIN CANIM AÎLEM.ONELÎKLE
  FÎLÎZÎM
  ELÎNE EMEGÎNE SAGLIK YÎNE ÔZET SÛPER OLMUS HARÎKASIN.ÔZET ÎÇÎN TESEKKÛLER ÎYÎ KÎ VARSIN.ÔPDÛM?
  ❤❤❤
  ABÎM
  gûnaydîn nasılsîn.benî sorarsan çok kızgınım sana???hemde çok.Kûsûm sana yîne benî dinlemedin??☹?aşk olsun.
  ???
  RUH ÎKÎZÎM
  nerdesîn îkîzî ya ben senî çok ôzledîm ama yaaa.Îkîzîn burda ağlîyor ama sen hala yoksun???Senî çok ôzledim ya ne olur gel artık.Senî çok sevîyorum.?
  ???
  ÎCEMÎM
  canım benîm kusura bakma ya ben çıkmışdım ya canįm.nasılsın bakıyım bîratnem.evet canim o bendîm sîz bîrsînîz zaten.??
  ❄❄❄
  MAYDEM
  nasılsın tatlı pudîgîm benim.bu gûnde okulun îlk gûnû bende canim.sana îyî dersler canım?
  BENZERÎM
  nasılsın cnm.Deden nasıl oldu inşallah îyîleşmîşdîr.inşallah.?
  ???
  HASRE ABLAM
  gelmîş hoş gelmîş ablam ben îyîm asıl sen nasılsın?ya ay şu tele bak neden gîrmîyorsun ya lafasıni kırıcam vallah.Ay ablam ya bîr bîlsen ne ladar ôzledîm senî.Benîm dersler îyî ablam çok şûkûr.sen neler yaıyorsun ablam.kuzular nasıllar derslerî nasıl.opdum ablam.?
  ???
  GUNCANIM
  sana da gûnaydîn cnm nasılsın dûn yokdun bekledîk.her kesde yazmaya başlamışdı.ee neler yapıyorsun cnm.???
  ⚘⚘⚘

 3. Ay delîrîcem ya bak gôr en son saet kacda yazmış 2de ya o saete kadar uyumamış eee sabah erkende evde olucak tabı olmassa yengemde aynı benîm tepkîmi verîcek.eee uyumıyıcak demek.o saetde avmi olur yaaa???????????Konusdurma beni??????
  Dur sen ben YENGEMLE konuşurum.

 4. Yuh ya Işitanin eski aşki nişanlisi Subbu Işitanin baldizi ile evlenecek yok artik ama Subbunun karisina ve çocuğuna yazik olmuş ya üzüldim karisi güzel birisiydi ismi neydi ya ha Raginiydi ismi ☺
  Krystle

 5. GÜNAYDIN GÜZEL SABAHLAR HERKES UYUYOR VE UYANDI AYNEN PLANIM ISLEDİ SORUN YOK.GUNAY 4 TE GELDİM AMA CANIM GİTTİ ELEKTRİK YOK.ŞİMDİ BANA KİZMİS SİN NEDEN ACABA BULDUM AV DEDİM ONDAN DEĞİLMİ. TÜRLÜ TÜRLÜ AV VAR 2 AYAKLI 4 AYAKLİ BENİMKİSİ 2 AYAKLİ YANİ İNSAN AVI.BENİM BULUNDUĞUM ARAZİ 46.000.METRE KARE BUNUN YARIDAN FAZLASI KAPALI ALAN VE ETRAFI TEL ÖRGÜ İLE KAPLI DÜN GEZERKEN BİRİLERİNİN İÇERİ TELİ KESİP GİRDİĞİNİ FARKETTİM BAZI EŞYALARINA DA DOKUNMAMİSLAR YANİ YİNE GELECEKLER BİZDE OPERASYON PLANI YAPTIK BEN ICERDEN BEKLEDİM HABERİMİZ YOKMUŞ GİBİ YENGENİZE O YÜZDEN HABER VERMEDİM İZİN VERMEZDİ GELİR MELİR BERBAT EDER İŞİ. BENİM İŞİMİ BİLİYORSUN VE AYNEN SALAKLAR GELDİ VE ARKADAŞLARIMI ARADIM JAND.KENDİ ARKADAŞLARIM VE ETRAFI DIŞARDAN ÇEVRİLDİ BİR İKİ EL HAVAYA ATEŞ AÇTIK KIS KIVRAK YAKALANDILAR YENGEN VE ÇOCUKLAR GÜVENDE ARTIK TEL CIT BİRAZDAN TAMİR OLUR SAAT 03.50 DE İŞ BİTTİ EVDEYİM. BANA KİZGİNMİSİN HALA GÜVENLİK İÇİN YAPMAK ZORUNDAYDIM KUSURA BAKMA GİREN SALAKLAR YANLIŞ ADAM SEÇMİŞLER DEĞİLMİ. AH GUNAY UYANIK KIZISIN CIN GİBİSİN BENİ GÜLDÜRDÜN GECE AVMI OLUR DEMİŞSİN BİR TEK SEN FARKINA VARDIN EEE KİMİN ABLASI.KUSURA BAKMAYIN OYLE Bİ İZLENİM VERDİYSEM AV GIBI HİÇ BİR HAYVANI GECE UYURKEN ÖLDÜRMEK GİBİ BİR ADETİM YOKTUR TABİ SİNEKLER HARİÇ ÖZELLİKLE BAY OLANLARINI DEĞİLMİ GUNAY.ŞİMDİ BİRAZ BİR SAAT KADAR UYUMUŞTUM BU YETER BANA AÇILAN ÇITI KAPATACAĞIZ GÖRÜŞÜRÜZ.

 6. BU GÜN 29 EKİM TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURULUŞUNUN 95 NCİ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN HERKESE İYİ BAYRAMLAR

 7. CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN BU EN BÜYÜK BAYRAMDA BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ HİÇ BOZULMASIN .GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE TEKRAR İYİ BAYRAMLAR. dedi ki:

  GÜNAYDIN FİLİZ HANİM.

 8. UⓂUT ????ARKADAŞLAR BU BAYRAM HEPİMİZİN BAYRAMIDIR ADETE TÜRKİYE DE OLANLAR İÇİN DEĞİL SİZLERİNDE BAYRAMI .GUNAY.....İCE. ...MAYDE......ECEM.....HASRET.....GULALEK.....GUNCA....ZEYNEP VE GIZEM dedi ki:

  KUTLU OLSUN

 9. Meraba arkadaslar Gunayfin herkese… Tesekurler abi bayramimizi kutladin icin abi bu bayramin anlami ne???

 10. Ice Türkiyenin kuruluş tarihi bu gün anlamı bu dini bayramlar hariç bizim en büyük bayramımız bu gün teşekkürler.

 11. Arkadaslar dedem icin dua etdiyseniz tesekkur ederim ama dedem oldu cok uzgunum
  Dedem benim herseyimdi ben bu aralar burda olmiycam kendinize iyi bakin

 12. TÜM TÜRKİYENİN JÜMHURİYET BAYRAMİ BLN KUTLUYORUM
  ARKADAŞLAR HEPİNİZİ YENEKİ YİLLARADA BAYRAM KUTLAMALARA ALLAH YETİRSİN ……

 13. Ecem kardeşim çok üzüldüm janim başiniz sagolsun ALLAH yüreginize ferahlik bersin

 14. Meraba arkaddaslar.ben geldim. Dun cok youndum,kusuruma bakmayin. Ee nasilsiniz. Bayramlarynz kuly olsun turkiyeli arkadaslarym.

 15. Meraba arkaddaslar.ben geldim. Dun cok youndum,kusuruma bakmayin. Ee nasilsiniz. Bayramlarynz kutly olsun turkiyeli arkadaslarym.bende buaralar burda olmiycam.kendinize iyi bakin canlarim. Bi akrabalarmz mekan degistirdi, onyara yardim ediyorum bu aralar. Tesekkur ederim beni hatrlayan arkadaslaryma.sizleri cok seviyorum. Gule gule.

 16. Bayramımızı kutlayan tüm arkadaşlara ice mahri gulalek gunca krystle sonsuz teşekkürler.

 17. oncelikle Cumhuriyet bayrami olanlarin Bayrami kutlu olsun.
  Kardeshim chok uzuldum Canim benim Allah rahmet etsin mekani cennet olsun uzulme diyicem ama uzulmesende olmazki kendine iyi bak.
  Ben iyim ICem Gunayim sanada iyi dersler. Gunca kendine iyi bak

 18. Umut abi
  Mayde
  Hasret abla
  Suna abla
  Gunay
  Ecem
  Gunca
  Gulalek abla
  FILIZ ABLA
  iy geceler tatli ruyalar…

 19. İce janim ben geldim ama işlem bar yarin çojuklarin okulu başlijak ya o yüzden hazirliklar yapmam gerek o yüzden çikiyorum sanada iyi gejeler sana okulda başarilar janim…

 20. ICEM Canim Merjanim sanada iyi Geceler Chok tatlish Maydeli Ruyalar kendine iyi Bak *_*
  Gerchekten neden kimse yok Kardeshimin dedesi oldu tmm bashi sagolsun Gunca olmiyicagini soyledi tmm Gulalekablam meshkul tmm Peki Gunayim Nerde? Dersin mi Var?

 21. Hasretablam’da Fazla giremiyor
  Zeynep Chingum’da giremiyor
  Gizem’de artik gelmiyor
  AyGunabla’da pek girmiyor zaten bikez onunla konushmushtum
  diyerleride ortalikta yok.

 22. Mayde cok sakacisin ya her kesin adini soyliyerek nedeni bile soyledin ya ama suan cok boxuk moralim var elimi birisi duserse var oldurene kadar vurmak isteyorum o yuzden iy geceler tatli ruyalar arkadadlar
  Mayde sanada IcE QuEeN Buzkralicesinden guzle bi ruyalar…

 23. Evet ya Gulalek abla yarin okul gitmek isteyorum ama uyamakda isteyorum sabah kalkip okula gitmek istemiyorum… keske 2 nji smen olsaydi… Cocuklarada okulda basarilar…

 24. ICEM Neden moralin bozuk ha? Bende uyiyicam shimdi uykum var Yuppii~ yarin erbein oldugu ichin tatil ve evdeyim okul yok ayni anda halovin Gecesi. Neyse Ice Chingum Hadi Hayaller otobusuyle Gum alemine gidelim iyi Geceler Buzlu Chingum.

 25. GÜNAY??CANIM AİLEM?B??Y??R??A??M??N??I??Z?K??U??T??L??U?O??L??S??U??N?? dedi ki:

  GUNAYDIN CANIMNAILEM BEN GELDIM.
  ONCELIKLE TUM AILEMI BURDA OLAN TURKMENISTANLI??KARDESLERIMI(RUH ÎKÎZÎMÎ?,ÎCEMÎMÎ❄,GÛLALEK ABLAMI?,GUNCAMI⚘MAHRINI?)IRANLI??KARDESIM(MAYDEMI?)AZERI KARDESIM??(BENZERIMI?)VE TURK KAEDESIM??(ABIMI?YENGEMI?HASRET ABLAMI?)CUMHURIYYET BAYRAMINI KUTLUYORUM.BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.HEP BOYLE BIR OLALIM.
  ????????????????????????????????
  ABIM
  nasilsin neler yapiyorsun bakiyim evet okudum anladim tekrar ozur daha acik orda.bu arada tesekkur ederim seninde bayramin kutlu olsun.?
  ?????
  YENGEM
  nasilsin yoksun neden ozledim ya seni cabuk gel.Seni bekliyoruz.
  ?????
  RUH IKIZIM
  nerdesin IKIZIM tatil bitdi ama sen hala yoksun gel artik seni cok ozledim ya.Opdum.Seni cok ozledim?
  ?????
  MAYDEM
  nasilain birtanem evet ben musait diyildum gelemdim ozur sen nasilsin canim neler yapiyorsun bakiyim.?
  ?????
  ICEMIM
  nasilsin canim senin morelin niye yokmus bakiyim ben sana kiyamam ya.ah sendemi sabahlari uyumak istiyorsun canim ya ama 1.smen guzel kafana her sey giriyor.opdum?
  ??❄??
  BENZERIM
  nasilsin canim cok ama cok uzuldum ben.Allah rahmet eylesin.Mekani cennet olsun.Basiniz sag olsun canim.?
  ?????
  HASRET ABLAM
  nerdesin yine yoksun ay su rel yinemi girmiyor ya tel beni sinir etme gir artik ya ben ablami cok ozluyorum ama.?
  ?????
  GUNCAM
  canim benim sag ol seninda bayramin kutlu olsun bu aralar yokmussun mmm ozliyicez cabuk gel tamami?
  ??⚘??
  HEPINI OPUYORUM SIZI COK SEVIYORUM?❤?❤?❤?❤

 26. Gunaydin arkadaslar…Yok ya Mayde dun dayimin kizi aradi neymis rusdan turkmene cevirmem gereken bi tekst varmis bende aneme soyledim onunkini olursemde yapmam dedim ama anem yapdirdi elime dusse vay be olene kadar vurarak oldurmek isteyorum ya ya olurda insanolsan yardim ederdi bi tesekurde esmiyo ya yapdin demiyo ha sadece bisey lazim oldunda arayo basga zaman yokmususuz gibi davranyo… sen olsan yardim edermiydi???… Gunaydin ufaklik Gunay bu gun iy moralim okuldaki cadilari gorucem malum bu gun haloween de cadilar nasil geyimmisdir merak edyorum cadi lar didimse (ogretmenler)…Abi Gunaydin…

 27. ICEM
  gunaydin canim ay morelinin iyi olmasina cok sevdim ama analdim neden morelin bozukmus bos ver oyle seyleri kafana takma birtanem.ecet ya bu gun ???Haloween???hiii.evet cadilar olucak bu gun.bizde okulda bazi arakadaslar diyeyim ayyyyy.ama em sevdigim ozeligi bu bayramin sekeler???????????mmmmmmmm.????opdum sana iyi dersler cnm???

 28. Gunaydin canlar nasilsiniz.
  Gunayim bak telefonun kafasini kirdim biraz gireyim bari dedi souzunu dinledi.Nasilsin bakalim..
  Mayde İcem Ecem Suna Umut Gunca Gulalek K cumleten hayirli gunler.Rabbim ayaginiza tas degdirmesin.Kaza.ve belalardan muhafaza eylesin.Gunumuz hayirli gecsin.

 29. Hasretablam Nasilsin? Ben iyim bugun resmi tatil burda buyuzden evdeyim
  Gunayim iyim peki Sen? shuan tv’ye bakiyorum akshama ders okiyicam
  ICEM ay anliyorum seni. oyle adamlarda var maalesef kendini hastaliga vurmaliydin. halovini kutluyormusunuz?

 30. Salam arkadaslarym. Iyimisinz. Herkese meraba. Ben bu aralar syky gelemeyecegim,olsun ondada szi unutmayagim canlarim,szlerle tanisdigima cok mutlu oldum. Kendinize iyi bakin. Beni hatirlayan arkadaslaryma canim aileme cok cok tesekkur ediyorum?????

 31. Gunca’m korkma seni asla unutmicaz sende bizi unutma ve vakit buldukcha gel olurmu kendine iyi Bak.

 32. Nasilsin mayde napyosin tatilde…Hayyr mayde cadilar bayramimoz yok ama seker bayramimiz var…

 33. iyim Sen Nasilsin? hiich oturuyorum gelinim mutfaktaya bakiyorum akshamda ders chalishicam. oylemi? o zaman sheker bayraminiz kutlu olsun.

 34. Ben geldim AILEM.Nasilsiniz bakiyim???
  ABIM
  nerdesin yoksun sabhdan buraya yazmamissin ABLALARIN seni ozledi gel artik
  ???
  YENGEM
  sende yoksun ozletdin kendini yengem.nese kariyorsun buraya gel artik.
  ???
  MAYDEM
  cnm benim bende iyim birtanem sende hep iyi ol canim benim.canim ALLAH zihin acikligi versin birtanem.
  ???
  HASRET ABLAM
  gelmis hos gelmis afferim tel bak lafimi boyle dinlersin gek dinoeme o zaman gor gununu.Ah ablam ne kadar ozledim seni nasilsin neler tapuyorsun biz iyiz ablam sag ol kuzilar nasillar.dersleri.opuyorum hepinizi???
  ???
  GUNCAM
  nasilsin biz iyiz canim benim.olmiyicaksin uzuldum cabuk gek tamami bizde sebi cok ozliyicez o ne laf otle biz seni unuturnuyuz burda Ailede her kes benim canim biri 1 gun olmassa vaeya o kadar uzuluyorumki anlatamam o kadara ozluyorumki anlatamam.canim benim opuyorum???
  ???
  ICEMIM
  ❄❄❄
  RUH IKIZIM
  ???
  BENZERIM
  ???
  GULALEK ABLAM
  ???
  NURAYNAAY ABLAM
  ???
  MAHRI
  ???
  sizler nasilsiniz canlarim olmayanlar car cok ozluyorum uzuluyorum olmadiklarinia ve sesleniyorum CABUUUUUUUUK GELIN LUTFEEEEEEN.opuyorum hepinizi??
  JENNET
  hos geldin aramiza yenisin galiba nasilsin neler yapiyorsun.sakincasi yoksa kendini tanitirsan cok sevinirim tabi istersen.?
  ☺☺☺
  IYI GECLER HER KESE.??????

 35. Meraba arkadaslar.iyimisinz?
  GUNAYCIM
  nasilsin canimin ici,seni cok ama cok seviyorum kuzum ya, bukadardami sevimlisin sen ya. Aslnda cok istirorum senin kendi adyny bilmeyi. Soylarsen cok sevinirim.seninle iyi kanka oluruz Inshallah
  UMUT abim
  Nasilsin abim. Aslnda seni pek tanimiyorum yeni geldigim icin, tanitirsan cok sevinirim.aslnda ilk geldigimdede siz beni karsilamisdininz Aideyle. Nardensiniz yasiniz kac asl adiniz ne hepsile gyzykiyorum abim ya kusuruma bakmayin. Hepinizi ii taniyip ailenize cok katilmak istiroyum.zaten aileniz oldum ama tanimiyorumda hani o manada.
  Gulalek ablam
  Sen nasilsin ablam.cocuklar nasil.hepsini benim admdan op olurmu.
  HEDEAMCIM sen nasilsin? Senide cok sevdim ama. Pek tanimiyorum. Sende yasini nerdenligini adyny soylarsen cok ama cok sevinirim canim.kusuruma bakma ama hepinizi iyi tanimak istirum kuzum.
  Aidecim sen bu aralar yokmusun veya adinimi degistirdin.sana 1 uzur borcum vardi. Cahilligimden sart sey soyledim. Cok uzgunum.

 36. İyi akşamlar ben geldiiim biraz geç oldu işletim vardı.gunca en sonunda yazmışsın teşekkürler TABİKİ de tanışırız adını sen koy yorumcularini taniyalim sayfasını ziyaret ederek beni ve tüm arkadaşlari tanırsın üstelik benim resmim orada bakarsan herkesi tanırsın.

 37. UMUT abim. Iyyim tesekkur ederim. Abi oraya nasil varaabilirim. Ben buraya zor geliyorum ama yol gosterirsen varabilirim. Bi tarif etsene abim ya. Nasil varabilirim???

 38. Gunca yukarıda dizicenter yazan yere var kırmızı en üstte onun altında arama yazan yer var oraya ADINI SEN KOY YORUMCULARİ TANIYALIM SAYFASI yaz çıkar en üstte beni görebilirsin. Geri dön ama bulursanız bulamasanda

 39. Abim cok tesekkur ederim. Buldum. Tanidim sizleri. Abim kusura bakma babamla annem cagirmisdi, ondan cevap yazamdim. Aslnda ben googledan giriyorum buraya

 40. Gunca benim adim Mayde, bana boyle seslene bilirsin; bizde seni Seviyoruz.
  Umutabim Sunayengem
  Hasretablam
  Gunayim Icem Kardeshim ZeynepChingum Gizemim Guncam Elaablam Aygunablam Mahri Manya Gulalekablam Krystle ve Herkes iyi Akshamlar Canlar.

 41. Arkadaslar sizden cok sey isdedim ama dedem icin dua edin öldü biliyorsunuz gitdiyi yerde rahat olsun isdiyorum cunki dedem benim babam herseyimdi yeni ya ölüme dua edersek cennete gider lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu