Sev Yeter 116. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazartesi Subbu’nun Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar

Sev Yeter’de sonunda Subbu’nun gerçek yüzü Sev Yeter 116 bölümde ortaya çıkacak. İşita sayesinde Subbu’nun intikam için bu evliliği yaptığı ortaya çıkınca Simmi’yi çok üzgün halde göreceğiz. İşte Sev Yeter 26 Kasım Pazartesi özeti.

Sev Yeter 26 Kasım Özeti #İşita’nın Çabası Sonuç Verir

İşita Raman ile uçak kazası hakkında araştırmaya başlarlar. Zira Manav da aynı uçak kazasından bahsetmiş zaman olarak farklı tarihlerden bahsedilmektedir. Bu araştırmanın sonunda Subbu’nun yalanı ortaya çıktı diye düşünen Raman ve İşita Simmi’yle Subbu hakkında konuşmak istediğini söyler.

Ama beklenen olmaz Simmi yanında Subbu ile gelip ben gerçeği öğrendim Subbu anlattı der. subbu’nun eski eşinin uçak kazasında değil onuncu katta atlayarak intihar sonucu öldüğünü anlatır. İşita buna pek inanamaz çünkü çocukluktan beri Subbu yalan söylemeyi seven biridir. Raman bir nebze rahatlasa da İşita bu işin ardını bırakmaz.

Adi ise ailesinden ayrı kaldığını düşünüp gitar kursuna gitme konusunda isteksiz davransa da Vinni adındaki kızı gören Adi kursa gideceğini söyler. Raman da şaşırır. Adi Vinni’den gözlerini alamamaktadır. İşita ise Mihika ile Subbu hakkındaki şüphelerini paylaşır. Subbu’nun eski eşinin neden intihar ettiğini bulmaya karar verir.

Mihika ile Abhi ile buluşup bu konuda destek isterler. Abhi araştırması sonucunda Subbu’nun eşini aldattığını Subbu evdeyken eşinin oğluyla intihar ettiğini söyler. İşita eve gittiğinde Simmi sadece resmi nikah yapacaklarını haber verir. Üstelik nikah yarın der. İşita hem şok olur hem de bu iş için acele etmesi gerektiğini düşünür. Subbu Bala’yı ikna eder hatta Bala nikah şahidi olmayı kabul eder. İşita şüphelerini Vandu ile paylaşırken körü körüne inanmış olan Bala Subbu’yu savunur. sev yeter 116 bölüm özeti resmi

Nikah günü gelir. İşita Subbu’nun annesinin yanına gider. Subbu’nun annesi oğlunun tedavi aldığını, eşinin depresyonda olduğunu anlatır. Neden gelini vefat etti bu evlilik konusunda neden istekli bilmiyorum ama sen bulabilirsin deyip bir bayanın yanına gitmesini bilgi almasını ister. Ama yanına geldiğinden bahsetmemesini ister.

Subbu nikah öncesinde Ananya’yı evlatlık aldığına dair evrakları da Simmi’ye imzalatır güya ben artık onun babasıyım modundadır. İşita’nın konuştuğu kadın Londra olduğunu söyler ve acilen oraya geleceğim bu evliliği durdurun o adam çok tehlikeli deyip kapatır. İşita nikahı durdursun diye Raman’a haber verir ama Raman ortada kanıt yok nasıl derim der. Sujata telefon konuşmasından haberi olur ve acele etmesi için Subbu’yu arar. Onlar acele etmek istese de Raman İşita olmadan bu nikah olmamalı bekleyelim der. İşita ise trafikte sıkışıp kalmıştır.

İşita son anda nikahı durdurur ve duyduklarını anlatır. Subbu sinirlenir. Hatta herkesin gözü önünde İşita’nın boğazını sıkar. Subbu’nun bu yönünü gören herkes şok olur. Raman Subbu’ya ona dokunmaya bir daha cür’et etme der. Artık sıra gelir Shalia adlı kadının gelmesine. Sujata ise bir taraftan Subbu’yu sakinleştirirken diğer taraftan da Shalia’yı durdurmamız lazım der. Ve bunu başarırlar da.

İngiltere Büyükelçiliğine haber gider ve Shalia’nın Hindistan’a gelmesine izin verilmemesini ister. Shalia gelemeyince Bhalla ailesi merak içindedir. Subbu karım onlar yüzünden öldü sabredip onların da hayatını ben cehenneme çevireceğim diye düşünür. İşita ise raman ile Subbu’nun tedavisi hakkında bilgi almaya karar verirler. Mihika ise olanları Abhi ile paylaşıp ondan yardım ister. 

Sev Yeter 116. Bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 116. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazartesi Subbu’nun Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar (4 Yorum)

  1. FİLİZJİM ELİNW SAGLİK JANİM

    HER KESE MERABA NASİLSİNİZ SEW YETER AİLESİ

    NURANAY JANİM SANA SNİCKERS Janim

  2. Merheba herkese SEV YETER ailemiz nasil iymisiniz hepinizi cok sevyorum …
    Filizim ellerine saglik tesekkurlar cnm