Dizi Özet

Sev Yeter 118. Bölüm Özeti 28 Kasım Çarşamba Mihika Abhi’ye Aşık

Sev Yeter’in yeni bir aşkı bu bölümde daha da belli olacak: Abhishek ve Mihika aşkı. Abhi hakkında daha fazla bilgileri bulabileceğiniz Sev Yeter 28 Kasım özeti sizlerle.

Sev Yeter 28 Kasım Özeti #Adi Ve Vinni

Bayan Bhalla ve İşita, Subbu’nun yanına gelir ve özür diler. Subbu eşinin katili olarak gördüğü Bayan Bhalla’yı affetmek istemez hatta onları sinirle kovar. Sujata onu sakinleştirirken dışarda bekleyen Raman da gelir. Subbu sinirle bir anda bayılıp yere düşer. Bayılmadan evvel ölen eşinin beni mutlu etmek istersen sinirli olma, sana yakışmıyor dediğini hatırlayan Subbu kendine geldiğinde Bayan Bhalla’dan özür diler. Herkes bu duruma sevinse de Sujata başta tepki gösterse de sonradan o da özür diler. Daha sonra da Raman hakkındaki şikayetin geri alır. 

Subbu özür dilemek için eve gelir. Simmi’den de özür diler. Simmi ondan nefret etmediğini ama artık babasız da olsa evladını tek başına büyütebileceğine inandığını söyler. Subbu özür dileyip ayrılır. 

İşita hastaneye gittiğinde Abhi’nin kuzeni hakkında bilgi almak için çabaladığını görür. Kuzeninin daha önce burada çalıştığını ve kötü olaylar sonrası kayıplara karıştığını söyleyen Abhi ona bu kötülüğü yapana da cezasını vereceğim der. İşita daha sonra kan arayan birhasta için kan testi verir. Akşamsa kan testi sonuçları için çağrılınca Raman bir şey mi var diye korkar. Abhi’nin elindeki resimde Sarika’dan başkası yoktur. Bakalım neler olacak? 

Adi ise arkadaşının gece düzenleyeceği partiye gitmek isteyince raman izin verse de İşita karşı çıkar ama sonunda erken gelme kaydıyla gönderir. Bir sonraki gün hastaneye giden çiftimiz İşita’nın sadece kan değerlerinin düşük olduğunu öğrenirler. Raman onları telaşlandırdıkları için hastane personeline kızar.sev yeter 118. bölüm özeti resmi Adi ise partiye gider gitmesine ama gürültü çıkarmaları nedeniyle polis partiyi durdurur. Abhi de Adi’yi alıp Ramanların evine getirir. İşita Raman’la bu konuda tartışınca Adi kendini suçlar. Adi daha sonra arkadaşları konusunda kendisini uyaran İşita’ya söz verir. Fen projesini evde unutan Adi’ye İşita projeyi götürdüğünde Vinni de Adi’ye kendisiyle barışmak isteyen arkadaşlarını affetmesini söylemektedir. İşita Vinni’ye Adi’nin yanında kızan İşita’ya Adi tepki gösterip hayatıma karışma hakkın yok der. İşita’nın gözleri dolar. 

Abhi ise Mihika’ya yalan söyleyip yanından oturan arkadaşını kız arkadaşı olarak tanıtır. Mihika kıskanır. Vandu’nun başına esrar satıcıları silah dayayınca onu kurtaran Abhi olur. Mihika teşekkür eder. Abhi ise teşekküre lüzum yok görevim der. mihika yine sinir olur. Vandu Mihika’nın Abhi’ye bir şeyler hissettiğini Bala ile paylaşır. 

Sev Yeter 118. bölüm içerisinde en önemli olay ise Raman’ın iş arkadaşı Adi hakkında onunla konuşur ve oğlunuza yalan söylemeyi mi öğretiyorsunuz der. Raman şok olurken adam kızı Vinni’yi çağırır. Vinni Adi’nin annesini arayıp Raman Bhalla olarak kendini tanıttığını ve annesinden izin aldığını söyler. İşita ve Raman şok olur. Raman oğluyla tek başına konuşmak ister

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

  1. Bence bu Abhi denen adamda var bir şeyler. Bu kesin biliyor Sarikanin Bhallalar yüzünden kayip olduğunu ve intikam istiyor. Valla gina geldi bu Hintlilerin intikamindan . Bu adam gibi kardeşine abilik yapsaydi kiz annesine tek başina bakiyordu o zaman nerdeydi bu Abhi. Anca mi aklina geldi evlat abi olduğunu. Ama bayaği yakişikliymiş ? Monika Mihiri sevmiyormu artik ?? ? hayret ya bunlarin kimi sevip kimi kiskandiği kimden nefret etdiği belli değil ya ?
    Ama bu Abhinin o kadar iyi olduğunu düşünmiyorum..

    1. CANIM BİR KAÇ GÜN ARA VERDİM HAFTA İÇİ TEKRAR BAŞLARIM YAKLAŞIK 2 YILDIR DURMADAN HİNT DİZİSİ YAZMAKTAN GINA GELDİ BİR NEVİ TATİL GİBİ DÜŞÜNÜN HAFTA İÇİ TEKRAR BAŞLARIM CANIM

  2. Ben geldim.Ya ne oluyor arakdaslar Yalnizca abim yaziyor ve Kralicem yani Icem ve ben nerdesiniz yaaaaa.Hadi canlansin burasi Ben sakinligi sevmem hemde hiiiic.gelin artik ne olur???????

  3. Kimse yok.kendi kendime konuşuyorum o zaman kendime iyi geceler çünkü ben varım kimse yok

  4. Mihir ve minika beraber olacak sanmıştım çok saçma yapmışlar illa gerçek aşk olmasi için baş rol mu olmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu