Dizi Özet

Sev Yeter 119. Bölüm Özeti 29 Kasım Perşembe Vandu Doğum Yapıyor

Sev Yeter Vandu doğum yapıyor. Bu bölümde şok eden olay ise Vandu’nun beklenmedik doğumu. İşte Sev Yeter 29 Kasım özeti.

Sev Yeter 29 Kasım Perşembe Özeti

Raman Adi ile konuştuğunda Adi’nin İşita tarafından arkadaşları önünde uyarılmasından rahatsız olduğunu anlar. Babası gittiğinde Adi, Vinni’ye özür mektubu yazar. Vandu gelince Adi mektubu kitabın arasına koyar. Abhi ve Mihika ise bu bölümde de yakınlaşmaya devam ederler. Vandu ise onlara bakıp gülümser.

Adi okula giderken Abhi ile çarpışır ve kitabın arasındaki mektup yerine başka bir kağıdı alıp okula gider. Okulda öğretmen grup ödevi verdiğinde Vinni Adi’yle yapmak ister. Adi ise İşita’nın tepkisinden çekinse de kabul eder. Adi’nin düşürdüğü kağıdı bulan Mihika, kağıdı Abhi yazdı zannedip sevinir. Rumi ise Sarika’yı bulmak için çabalamaya devam etmektedir. Birinin de onu aradığını duyunca şaşırır ve merak eder. 

Raman Adi için İşita’yı evden uzaklaştırmak için spadan randevu ayarlar. İşita gidince Vinni gelir ve Adi ile proje ödevlerini yaparlar. İşita evi aradığında Vinni’nin sesini duyunca hemen eve dönme kararı alır. Ve beklenen olur. Vinni ile karşılaşır.

İşin aslını öğrenen İşita Raman’a kızar. Gençlerin kız-erkek arkadaş nedeniyle depresyona girip intihar ettiklerini okuyan İşita Adi için telaşlanır. İçeri girdiğinde atıştırmalık verince Vinni bu davranış değişikliğini tuhaf olduğunu söyleyip kamera var mı diye odayı arar ve bulur da. Adi şok olurken Vinni hangi anne kamerayla oğlunun odasını takip eder deyip sinirle çıkar. Adi de sinirle İşita’nın yanına gider. sev yeter 119. bölüm özeti resmiRumi ise Abhi’ye aşk dersleri verirken bazı insanların kıymeti gidince anlaşılıyor der. Abhi kim olduğunu merak edince Rumi bu gün onun doğum günü der. Abhi şaşkınlıkla benim de beş yıldır görüşmediğim kız kardeşimin doğum günü bu gün der ve umarım o kıza bir gün kavuşursun der. Abhi daha sonra Appa’dan Mihika’nın doğum gününü öğrenir ve evraklar için gerekli diye bahane eder. Appa’ya onun neyden hoşlandığını falan sorunca Appa da anlar ki bu oğlan Mihika’ya abayı çoktan yakmıştır. 

İşita ise Adi’nin odasına kamera yerleştirirken Raman gelir ve kızar. Sinirden gözü dönen Raman, sen onun anası mısın der. İşita üzülür ve gitmeye kalkar. Raman gidersen git her kavgada aynı şey der ve bana çocuk nasıl yetiştirilir ders verme Ruhi’yi ben yalnız büyüttüm der. Bayan Bhalla da İşita ile aynı fikirdedir ve çocuklarına göz kulak olman gerek der ve o da kızıp evden çıkar.

Raman kadınlar olmayınca hayat daha rahat deyip erkekleri gaza getirir. Bayanlar da spa merkezine giderler. Vandu ise Raman’a hesap sormaya gittiğinde doğum başlar. Bayanlar telefonu açmaz. Erkekler ise doğum yaptırma konusunda panik haldedir. Hemen doktoru ararlar ama doktor da tatildedir ama hemen hastaneye götürün asistanı orada der. Vandu’yu doğum için götürmeleri gerekir.

Sev Yeter 119. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu