Dizi Özet

Sev Yeter 140. Bölüm Özeti 28 Aralık Rinki Mihir’i Aldatıyor Mu?

28 Aralıkta ekranlara gelecek olan Sev Yeter 140. bölümde neler olacak gelin hep birlikte yazımızdan bakalım. İşte merakla beklenen Sev Yeter 28 Aralık özeti.

Sev Yeter 28 Aralık Cuma Özeti

Raman bulduğu kanlı şalın İşita’ya ait olduğunu düşünüp meraklı gözlerle onu bekler. Aarti töreni esnasında herkes törene katılırken Raman sürekli gözü kapıda İşita’yı bekler. İşita geldiğinde derin bir oh çeken Raman kanlı şalı olayını sorar. İşita şalın Simmi’ye ait olduğunu söyleyince Raman bu defa Simmi’nin başına bir şey geldiğinden şüphelenir. Ailedeki herkes Simmi’nin gelmemesi üzerine telaşa kapılır. Üstelik kanlı bir şal olması acaba başına bir şey mi geldi diye herkesi şüphelendirir.

Simmi’yi aramaya başlarlar. Polis de bir taraftan arar. O gün Simmi aynı İşita gibi giyinmiştir, törene gecikeceğini söyleyen İşita ona arabasını kullanıp gitmesini söylemiştir. Ve beklenen an gelir. Araba bulunur. Simmi ise hastanede yoğun bakımdadır. Ashok İşita’yı sonunda öldürdüm diye sevinmektedir. Bütün bu olayların dışında şok edici bir gerçek daha bizi Sev Yeter 140 bölümde bekliyor. Rinki başka bir adamla görüşmekte. İşita bunu öğrenince şok olup bahsi geçen adamla görüşmek ister. Rinki kısaca Mihir’i aldatmakta. 

Parmeet Bhallaların evine geldiğinde Bayan Bhalla Simmi’nin başına gelenlerin arkasında senin olduğun ortaya çıkarsa sana yapacağı bilirim diye tokat atar. Parmeet daha yeni geldiğini ve hiçbir şeyden haberi olmadığını söyler. Parmeet hemen Ashokların yanına gider. Ashok sonunda İşita’yı öldürttüm diye haber verir. Parmeet kiralık katilin ödürdüğü kişinin İşita değil Simmi olduğunu söyleyip senin yaptığın iş ancak bu kadar olur diye dalga geçer.

Ashok ve Suraj ülkeyi terk etmeye karar verir. Simmi ise hastanede gözlerini açar. İşita’nın arabasını kullanırken bir anda lastiğin patladığını, değiştirmek için indiğinde birinin onun başına vurduğunu, yüzünü gördüğünde durduğunu ve bu sırada kendisinin de fenalaştığını anlatır. Raman gelen kişilerin aslında İşita’yı öldürmeye geldiğini dile getirir. Abhi de buna katılır. İşita bunu duyunca şaşırır. Raman ise sakın dışarı çıkma diye uyarır. Abhi de koruma gönderir.sev yeter 140. bölüm özeti resmiRinki ise eve gelmeyince Bayan Bhalla ona da bir şey oldu diye korku içindedir. Raman İşita’nın iş yerine de gizli kamera yerleştirilmesini sağlar. Manoj adında bir doktor Laxmi adlı bir kadının  taşıyıcı anne olmayı kabul ettiğini söyler, kadın kabul etmiştir etmesine ama Raman nasıl edip de İşita’nın imzasını alacağını düşünmektedir. Yazıyı gizleyen Raman senin için büyük bir sürpriz imzala sonra öğrenirsin deyince İşita evrağı imzalar. Mihika ise ortalarda olmayan Rink’nin evine gittiğinde evin dağınık olduğunu, yatak odasında da mini elbiselerin olduğunu görüp şaşırır. Bir de 55 Binlik bir alışverişin Bay Kumar tarafından ödendiğine dair bir fişin olduğunu görüp şaşırır. Hemen bu durumu Abhi’ye anlatmaya karar verir.

Raman Laxmi adındaki kadınla görüşüp bazı sorular sorar. Herhangi bir sağlık sıkıntısı olup olmadığını, genetiksel rahatsızlık olup olmadığını sorar. Kadın da Manoj’un her testi yaptığını söyleyip hemen para kısmını sorar. Raman için bu konuda rahat olmasını söyler. Biraz para veren Raman kadına ihtiyaç duyduğunda ya doktoru ya da onu aramasını söyler. Kadın Shagun’un onlar hakkında iyi şeyler söylediğini anlatıp mutluluklarını vesile olmaktan gurur duyduğunu söyler.

Kadın gittikten sonra Raman, Shagun ve Manoj’a teşekkür eder. Mihika ise Abhi ile buluşur ve Rinki’nin telefonunun kapalı olduğunu ve kimseyle görüşmediğini anlatır. Abhi kamera kayıtlarına baktığında İşita’nın Rinki ile görüştüğünü görüp şaşırır. Ve neden İşita’nın bu görüşmeden kimseye bahsetmediğinden şüphelenir. Mihika ise kayıp bildirisinde bulunmuştur. Abhi hemen İşita’ya Rinki’yi sorar. İşita özel mevzulardan bahsettiğini söyleyip yanına gittiği arkadaşı arayıp Rinki’yi sorar. Ama Rinki oraya gitmemiştir.

İşita şaşkın halde duyduğunu Abhiyle paylaşır. Abhi onu gören en son kişi sensin o yüzden karakola gelip ifade vermen gerekli der. İşita kabul eder ama kimseye bu durumdan bahsedip üzme der. Abhi de kabul eder. İşita şüpheli durumuna düşünce Abhi ifadede detay vermesi gerektiğini söyler. İşita kabul etmez ve Raman’ı aramasını söyler. Abji Raman’ı arayıp Rinki’nin kayıp olduğunu haber verir. İşita özel olrak konuşmak isteyince Abhi kabul eder. İşita’nın anlattıklarını duyan Raman şok olur. Ashok ise Abhi’yi arayaıp Rinki hakkında bilgi için Raman’a söylemeden yanına gelmesini ister. Abhi kabul eder.

İşita Raman’a olanı biteni anlatır: Rinki’nin görüştüğü adamla buluşmaya gittiğinde adamın tam tersini anlatıp evli olmasına rağmen onu Rinki’nin tehdit ettiğini anlatır. İşita duydukları karşısında şok olur ve Rinki’ye bana yalan söyledin, bu yalanın sonu hiç iyi olmayacak diye mesaj atar. Kumar’a Rinki bir daha sizinle görüşmeyecek emin ol der.

Raman neden anlatmadın diye İşita’ya kızar. İşita ise kendini suçlar. Ashok ise Abhi’ye Raman’ın daha önce Rinki’yi tehdit ettiğini ve dün de Rinki ile birlikte olduğunu anlatır. Abhi hemen Raman’ın yanına gidip saat 5te kiminleydin diye sorar. Raman söylemek istemez, ifade vermek üzere giderken İşita’ya bir paket gelir. Paketin içinden çıkan dvdyi izleyen İşita Raman ve Shagun’un birlikte olduğunu izler. Beni aldatamaz diye ağlarken hemen kendini toplar ve karakola gider. Raman saat 5te Rinki ile değil başka birinin yanındaydı der. 

Sev Yeter 140. Bölüm Fragmanı

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

9 Yorum

 1. MERHABALAR BEN GELDIM
  2.BEN OLAYIM?
  OOOO KRALICEM ICEMIM❄❄❄ilk olmus oyyyyyy ne guzel o zaman Benden Kraliceme???hediyye olsum gule gule kullan canim benim.ee nasilsin seni cok oedim nerlerdesin yoksun ozledim baya seni.opuyorum seni???

 2. BENZERIM???
  Nasilsin?yazmissin bem yokdum kusura bakma canim benim tamam her kesin isi var ama boylede olmaz tum yuk sana kaldi birtanem olmaz boyle daha kucuksun sen.uzuluyorum buna cok.evet canim uzak kiz evimizden otobus duragima kadar 20-25 dakikalik yok otobyslede 10-15 dakikaya gidiyorum anca oluyor 1 saet canim yzak iste malasef?neyse olsun ne yapalim.sende severmissin ne guzel cok sevindim aslimda tatili bende severim.?canim opuyorum insallah denk gelince konusuruz???

 3. AILEM MALASEF HEPINIZ YOKSUNUZ OZLEDIM SIZI???SIZI COOOK SEVIYORUM GELIN ARTIK NE OLUR.OPDUM HEPIZI.SIMDI CIKIYORUM INSALLAH DONDUGUMDE OLURSUNUZ INSALLAH??????

 4. ARAKDASLAR YENI BOLUM HIZLI GELIYOR MASALLAH FILIZIM HER KES 141.BOLUME??????
  Ha YEGANE gelmissin merhaba evet yeni bolumdeyim ordayim?niye sordunki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu