Sev Yeter 141. Bölüm Özeti 31 Aralık Shagun Raman ve İşita’nın Bebeğine Hamile( Sev Yeter Rinki Öldü)

Sev Yeter 141 bölümde Rinki ölüyor, Mihir gözaltında, Shagun ise Raman ve İşita’nın bebeğine hamile. İşte kaçırılmaması gereken Sev Yeter 31 Aralık özeti.

Sev Yeter 31 Aralık Pazartesi Özeti

İşita dvdyi Abhi’ye verir. Raman video oynatılırken tek kelime edemez. İşita ağlayarak çıkar. Shagun ise taşıyıcı anne olacak kadının adının Laxmi değil Parul olduğunu ve şeker hastası olduğunu öğrenip büyük bir şok yaşar. Shagun Ashok’un fabrikasına ona karşı kanıt bulmak için gittiğinde ona destek olmak için gittiğini ve orada kilitli kaldıklarında Shagun soğuktan bayılınca da ona mecburen suni tenefüs yapmak zorunda kaldığını anlatır.

İşita bunları neden sakladın diye kızar. Tam da bu sırada Shagun arar ve problemden bahsedip hemen hastaneye gelmesini ister. Raman iş için çıkması gerektiği yalanını söyleyip çıkar. İşita güvenini kaybeder. Shagun ise kadınla konuştuğunda daha önce de taşıyıcı anne olduğunu anlatır ve şikayet edecekseniz hastaneyi edin der.

Raman ve Shagun çaresiz Manoj’un yanına gelirler. Manoj embriyonun daha fazla dayanamayacağını acilen bir anne bulunması gerektiğini söyler. O kadının kabul edilmesi için evraklarda oynayan kişiyi de bulacağına dair söz verir. Shagun ise bebeği taşımaya karar verir. Mihir ise yurt dışında gelip Rinki’yi bulamayınca herkesi sorgular. Bir şeylerin yolunda gitmediğinin farkındadır. Abhi ise gelip kara haberi verir: Rinki öldü. Herkes gözyaşlarına boğulur.

Shagun’un taşıyıcı anne olması için gerekli olan prosedür uygulanır. Raman çok mutludur ama Rinki’nin öldüğü haberi gelince koşarak oradan ayrılır. Rinki cinayete kurban gitmiştir ve kimin bunu yapmış olabileceğini araştırılar. Abhi Mihika’ya böyle durumlarda ilk şüphelnilen kocası olur deyip Mihir hakkında bilgi almak ister ama Mihika bu mümkün değil deyip kestirip atar.sev yeter 141. bölüm özeti resmi

Cenaze için erkekler gittiğinde İşita Mihir yalnız kalırsa kötü olur deyip eşyalarını almak üzere onun evine gider. Eşyaları hazırlarken pasaportta Mihir’in aslında o gün değiliki gün önce geldiği yazılıdır. İşita şok olur ve acaba Rinki”nin ölümüyle bir ilgisi var mı diye düşünür ama Raman olmadığı için de kimseyle paylaşmaz. İşita eşyaları alıp geldiğinde Mihir’in çok üzgün olduğunu uzaktan izler.

Mihir’in iki gün önce geldiğini Pathaktan öğrenen Raman Mihir’i döver. Mihir ise neden yalan söylediğine dair tek kelam etmez. Onu karakola götürürler. Abhi Mihir’i sorgularken Raman ve İşita dışarda beklemektedir. Mihir Rinki’nin Kumar ile fotoğrafı kendisine gönderilince geldiğini ve ona baskın yapmayı düşündüğünü anlatır ama bunu da başaramadığı söyşer. Rinki’yi öldürmedim dese de kanıtı yoktur. Raman ondan şüphelendiği için sorguya devam edilmesini ister.

İşita ise olanlara inanamaz. Mihika Mihir ile Abhi sayesinde görüşür. Mihir beni sorgulamaya mı geldin diye bağırır. Abhi onu durdurunca Mihika aramıza girme diye Abhi’ye kızar. Ne olursa olsun ben sana inanıyorum ve gerçek ortaya çıkana kadar yanında olduğumu unutma deyip çıkar. Abhi ise onların aralarında arkadaşlık dışında bir şeylerin olduğunu düşünür.

Shagun ise bu süreç içerisinde hamile olduğunu öğrenmiştir. Raman’ın isteği üzerine stres olmasın diye ne Rinki ne de Mihir olayı hakkında bilgi verilmez. Ancak Shagun’un yanına gelen Ashok pat diye her şeyi anlatır. Shagun gözyaşlarına boğulur ve Mihir’i görmek ister. Karakolda Abhiden hesap sormaya geldiğinde İşita da ziyarete gelmiştir. Shagun stres nedeniyle bayılır. Onun ardından gelen Manoj hemen onu kendine getirir ve hamile olduğunu unutma der. İşita uzaktan bunları duyunca şok olur. Shagun kimden hamile diye düşünür.

Sev Yeter 141. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 141. Bölüm Özeti 31 Aralık Shagun Raman ve İşita’nın Bebeğine Hamile( Sev Yeter Rinki Öldü) (22 Yorum)

 1. GULSEN⚘⚘⚘bende menun oldum ben kendimi tanitmayi unutdum 16 yasimdayim azeriliyim Bana Gunay diye bilirsin.Bu arada Burasi aielmiz Sev Yeter ailesi suan her kes 142.bolme yazicak sende oraya gel istersen bekliyorum.tekrar hos geldin😊

 2. Merhabalar her kese.
  GULSEN hos geldin aramiza Sev yeter ailesine isim bana yabanci diyil severim bu ismi annemin ismi bu.Gulsirinde guzel.tanisdigima memnun oldum.biz 142.bolumdeyiz oraya yaz
  Gunay ben☺

 3. Her kese iyi akşamlar
  ben her gün buraya özetleri okumaya gelyorum ama çok yazamiyorum çünki int çok az kaldi daha 5 we ya 6 günüm kaldi yeni paketin açilmasina o yüzden hoşja kalin…..

  BU ÖZETLERİ KİM YAZYORSA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM FİLİZİMMİ YADA CİHAN BEGMİ AMA LÜTFEN BİRAZ DAHA ÇAWUK YAZİN NE OLUR BEN SONUNU MERAK EDİYORUM
  RİNKİ GERÇEKDEN ÖLDÜMÜ NASİL ÖLDÜ BUNU BİLEN WARMİ KİZLAR ARANİZDA….

 4. SANKI BIR GULUM🌷AMA YALANIZIM.BILIYORMUSUNUZ BIR GUL YALNIZ KALIRSA KURUR CURUR.ISTEMIYORSUNUZSA BENDE KURUYUB GIDIYIM GELIN LUTFEN.BU GUL COK MUTSUZ CUNKI YANINDA KIMSE YOK.HEPINIZ GELMESSENIZ ONCE YAPRAKLARI DOKULUR SONRA LECEKLERI SONRA KURU VE ÖLUR GELIN O GULE CAN VERIN SU VERIN CANLANSIN.SIMDI O KENDINI COOOK CANSIZ HISS EDIYOR😔😔😔😢😢😢

 5. MERHABALR HER KESE.😔😔😔
  KIMSE YOK😔😔😔
  BANA CEVAP VERENDE YOK😔😔😔
  GELENDE YOK😔😔😔
  SOHBETDE YOK😔😔😔
  O ZAMAN BENDE YOKUM😔😔😔
  GORUSURUZ😢😢😢