Dizi Özet

Sev Yeter 17. Bölüm Özeti #Babalık Sınavı (10 Temmuz Sev Yeter Özeti)

Sev Yeter dizisi 17. bölüm özeti ile karşınızdayız. Raman’ın zorlu babalık sınavını izleyeceğimiz bu bölümün detayları Sev Yeter 10 Temmuz özeti başlığı altında sizlerle.

Sev Yeter Dizisi 17. Bölüm Özeti #Raman DNA Testi Yaptırmaktan Vazgeçer

Sev Yeter dizisi 17. bölüm özet sizlerle. Bayan Bhalla Mihir’den birinin Raman’a evden yemek gönderdiğini öğrenince ilk aklına İşita gelir. İşitaya bak sen kurnaz kız ben yemek yapmayacağım o yapacak iyi olan o olacak diye düşünür. İşitaya durumu sorar ama İşita tüm gün ofiste olduğunu Bay Bhallaya karşı çıkmayacağını söyler. Bu defa ikisi de bu yemekleri kim gönderiyor diye merak ederken İşita Raman’ın Ammaların evinde sıcak yemek yediğini görür. Mihika ofise yemekleri gönderen, Appa ütüsünü yapan kişidir. Raman İşita’yı fark edince dalga geçercesine Appa diye seslenir. Appa elinde gömlekle gelir, raman ise kıkır kıkır güler.

sev yeter 16. bölüm özeti resmi 2

Amma her şeyden haberimiz var ama o bizim damadımız, sen de kocanla ne olursa olsun bir ol der. İşita sinir olur. Bayan Bhalla da gelir. Oğlundan özür dileyip onu eve götürür. Raman teşekkür edip evine geçer. İşita benim derdim Ruhi, sen Ruhi’ye öyle davranmasan şu an ne oluyorsa olmayacaktı der. Raman sinirlenince İşita damarına basar ve Ruhi gibi tatlı bir kız nasıl olur da senin kızın olur deyince Raman iyice sinir olur. Eğer gerçekleri duysa kimse bu evde konuşmaz, bir daha bana karşı çıkarsan seni kovarım der. Ardından da Ruhi benim kızım diyerek elindeki bardağı kırar. İşita odasına geçtiğinde bir kağıt görür. Üzerinde Bhalla ailesinin her şeyi Ruhi’ye aittir yazıyordur. Raman şok olur. Yerleri temizleyen annesine durumu sorduğunda Ruhi büyüdüğünde kimse beni düşünmedi demesin diye böyle bir karar aldıklarını söyler.

sev yeter 7. bölüm resmi

Raman artık içindeki bu fırtınaya bir son vermek için sabah DNA testi yapmaya karar verir. Ruhi’nin saç telini verir. Sev Yeter dizisi 17. bölüm özet içerisinde belki de en önemli noktalardan birisi bu DNA testi. Bakalım Raman ne yapacak? Sev Yeter dizisi 17. bölüm özet e kaldığımız yerden devam edelim. Raman, kendisi de kan verecektir ki o benim kızım, herkesin aklındaki o güzel düşüncelere dur diyemem diye düşünüp testi yaptırmaktan vazgeçer. akşam olduğunda Raman eve gelmez. Ruhi ise babasını çok özlediği için İşita onu arar ama ulaşamaz. Raman ise içkili halde Shagunların evindedir. Shaguna Ruhi’nin kimden olduğunu söylemezse öldüreceğini söyler. Shagun korku içinde kaçar ve Ashok’a haber verir. Ashok da gelir. Shagun nerdeyse polisi çağıracaktır ki Raman içkili halde yatağa yığılır kalır. Yeni bir planla Shagun İşita’yı arar ve Raman’ın orada olduğunu kapısına dayanıp onu sevdiğini, seni sevmediğini söylediğini ardından da kendisine kötü davrandığını anlatır. Polisi de İşita’nın hatrı için aramadığını söyler.

Sev Yeter 10 Temmuz Özeti #Ramanın Oğlu Aditya

Sev Yeter 10 Temmuz özeti ile devam edelim. İşita koşarak Shagunun evine gelir ve Raman’ı alıp eve getirir. Ramanın elindeki zarftan da Shagun ve Ramanın fotoğrafı çıkınca İşita sen hiç aileni ve Ruhi’yi düşünümoyrsun, hala Shagun’u seviyorsun diye kızarak odasına geçer. Sabah olduğunda Bayan Bhalla Ruhi’nin okula gitmek istememesi üzerine İşita hayır dese de bugünlük evde kalmasına müsade eder. Ruhi köpeği ile dışarda oynarken başka köpekler havlar. Ruhi de korkuyla kaçarken yere düşer. Raman koşarak onu kucağına aldığı gibi hastaneye götürür. Bayan Bhalla da koşarken ayağını burktuğundan hastaneye tekerlekli sandalyede gelir. Doktor kan verilmesi gerek deyince Raman kanımız uyuşmazsa herkes gerçeği öğrenecek diye korktuğundan kan vermek istemez.

sev yeter 17. bölüm özeti resmi 3

Bayan Bhalla oğlum sana ne oluyor deyip kanı kendisinin vereceğini söyler. Raman ise Shagun’u çağırın der. İşita Shagun’u arar. shagun yanında Ashok ile gelir ve Ashok’un kan grubu da B rh(+) olunca mutluluğu gözlerinden okunuyordur.Ancak kan bankasından uygun kan bulunduğu için gerek kalmaz. Ruhi tehlikeyi atlatmıştır ve İşita ile görüşmesi sağlanır. Ruhi eve getirilir. Köpeği evine bırakalım dediklerinde Ruhi üzülünce Amma sen canını sıkma benim yanımda kalır dilediğinde gelip görürsün der. Herkes mutlu olur. Raman Ruhi’ye süt içirince babasına demek ki bana kızgın değilsin her şey için teşekkürler baba der.

sev yeter gautam ahuja resmi

Raman salona çıktığında duygulanır. Gelelim Sev Yeter 10 Temmuz özeti en önemli anlarından birine. Aditya babasını arar ve kaba bir konuşmanın ardından evde buluşalım diye shagun’un evinde buluşmayı teklif eder. Bu konu hakkında Bhalla ailesi konuşurken İşita da Adityanın geçmişinde ne var diye merak eder. Aditya babasının kendisine şiddet uyguladığını söyleyip babaı hakkında olumsuz ifade verince mahkeme Raman’ın onun yanına yaklaşmasını engellemiştir. Eve gittiğinde Ashok onun yanına yaklaşamayacağını hatırlatıp Aditya’nın kendisine imzalaması için evrak verdiğini söyler. Raman tam gidecektir ki biz senin gibi baba ile evladı ayırmayız git oğlunun yanına der. Raman oğlunun yanına gittiğinde en büyük şoku yaşar. Oğlu pasaport çıkaracağını ama baba ismini değiştirmek için onun onayına ihtiyacı olduğunu söyler. Raman çocukluğunda sana yeni oyuncak almadım diye benden intikam mı alıyorsun derken Aditya zaman geçiyor acele et der. Raman ağlar. Sev Yeter 10 Temmuz özeti burada sona erdi. Siz Ramanın yerinde olsanız ne yapardınız? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Bu shaguna çok sinir oldum ne biçim anne bu çocukları yanına al götür yatılı okula ver nerde kaldı senin anneliğin Allah böyle anneler varsa Allah belalarını versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu