Dizi Özet

Sev Yeter 179. Bölüm Özeti 21 Şubat Ruhi Raman’ı Babalıktan Reddeder

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Sev Yeter 179. bölüm özeti içinde sizleri bekleyenler;

 • Sev Yeter 21 Şubat özeti
 • Sev yeter Raman Nidi ile evlenecek mi?
 • Sev yeter Ruhi neden Raman’ı babalıktan reddetmek istiyor sorularının yanıtları sizleri bekliyor.

Sev Yeter 21 Şubat özeti başlıyor: Rumi iş yerine gider ve onu çalışırken bulur. İşleri ben hallederim, çocukların sana ihtiyacı var der. Raman kızarak işim her şeyden önemli, benim yerine şirketin başına geçmek mi istiyorsun diye azarlayıp ardı sıra da sen kendi hayatına bak benim işime burnunu sokma der. Rumi şok olur ve bu tavırlarını anlamlandıramaz.

Shagun bu durumdan Abhi’ye bahseder. Pathak’ı kovduğunu, Rumi’yi suçladığını anlatır. Bu işin ardında bir şey var deyip araştırmasını ister.  Bir sonraki gün İşita’nın resminin etrafında çiçekler vardır. Evde yas havası devam ederken Raman, eve gelen Abhi’nin sorduğu sorulara yanıt vermez. tam da bu sırada Niddhi gelir ve cevap vermek zorunda değilsin der. Raman Abhi’ye bana sadece resmi yollardan soru sorabilirsin ki şu an buna hakkın yok deyip gönderir.

Asıl büyük şok Raman Niddhi birkaç gün bizim evimizde kalacak der ve Simmi ile kalmasını söyler. Evde herkes uyuduğunda Niddhi Raman’ın yanına gidip ona sarılır, seninle aynı evde olmak sana sarılmak hayallerim gerçek oldu der. İkili konuşurken çocukları kontrol etmeye kalkan bayan Bhalla onları görüp şok olur.sev yeter 179. bölüm özeti resmiRaman’a İşita hala bulunmadı, evde yas havası varken sen nasıl olur da bu kadınla burada içki içip eğlenirsin der. Raman ise İşita beni dinlemedi, kafasına göre herkese yardım etti, kim ona yardım etti peki, kurtardığı Pallavi gelip onu kurtardı mı hayır, şükür ki Niddhi geldi de toplumdaki gururumun yerlere serilmesini engelleyip şirketi kurtardı der. Bayan Bhalla bu vakitte bu kadın ne arıyor odanda diye de kızınca Raman sert bir dille benim özel odam beni ilgilendirir der ve ağlayan Bayan bhallayı kovup yüzüne kapıyı kapatır.

Niddhi bakakalır. Ben de İşita gibi çocuklarla ilgilenip onun yerini alırsam ailen de beni daha çabuk kabul eder diyen Niddhi’ye Raman hak verir. Sabah kalktığında da çocukların kahvaltısıyla ilgilenir, İşita’nın kıyafetlerini giyer. Çocuklar bu durumdan hiç memnun olmaz. Sonunda Niddhi çileden çıkar ve sinirle sofradan kalkar. Niddhi çocuklara beslenme de hazırlamaz onun yerine Neelu’ye para verir ve çocukların kantinden bir şeyler almasını söyler. Neelu İşita öyle yapmazdı deyince o da tepki alır.

Vandu hala içip rahatlamaya çalışmaktadır. Bayan Bhalla bu evde İşita’nın yeri nasıl dolacak diye ağlarken Sarika dalga geçip Niddhi çoktan onun yerini aldı der. Rumi kızsa da onlar da bu işin bir an önce bitmesi için çabalamaları gerektiğinin farkındadır. Adi ise okulda beslenme çantasında para bulunca şok olur ve bir arkadaşının çantaları değiştirdiğini düşünüp kavga eder. öğretmen Raman’ı arar ama Niddhi telefonu meşgule atar. Öğretmen durumu Shagun’a haber verir.

Shagun yanında Simmi ile yaralanan Adi ve Ruhi’yi alıp eve getirir. Shagun raman’a kızınca onu koruyan Niddhi olur. Yaralanmış da nolmuş diye kızar. Raman üstüne gidilince ben Niddhi ile evleneceğim der. Herkes şok olurken Amma gözyaşlarına boğulur. Shagun Raman’a tokat atar. Shagun çocukları da alıp giderim deyince Raman Manoj üç çocukla kabul eder mi seni diye dalga geçer. Ruhi ve Adi ağlar. Raman herkesi odasından kovar. Shagun durumu Manoj ile paylaştığında Manoj bu durumu ailem nasıl açıklarım zaten zor ikna ettim deyince Shagun’un da canı sıkılır. Raman ise Niddhi’ye en kısa sürede evlenelim der.

Niddhi sevinçle Raman’a sarılır. Ruhi ise Raman’ı babalıktan reddetmek için Pathak tarafından düzenlenen evrakları imzalar. Shagun Ruhi’yi vazgeçirmek için konuşacaktır ama bakalım Ruhi ne cevap verecek? Sev Yeter 179. bölüm özetimize devam edelim. Ashok ve Suraj’ın da işleri berbat durumdadır. Bay Raichand ben ortak olurum ama tek şartım kızımla evlenmeniz der. Ashok hemen razı olur. Ruhi Shagun ile konuştuğunda ne kadar kararlı olduğunu gösterir. Shagun evrakları Raman’a vermesi için Niddhi’ye verir. raman sinirle ofisten gelir ve evrakları görünce bakakalır. Sizce nasıl bir tepki verecek? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sev yeter 179. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

104 Yorum

 1. ilk yorum benden kimse yazmamış ecem seni kırmak istemezdim yeni yılı kutlamak yanlış hrıstiyanların bayramı diye ama evde arkadaşlarınızla oturup eğlenebilirsiniz tabi noel kelimesi hoşuma gitmedi oyüzden

 2. Bende geldiiiiim)))
  Hepinize diyer sayfada yor yazmisdim ama spama takildi??InsAllah cikar her kese yazmisdim yaaa???
  ?B.F?
  Nasilsin canim bende burdayim konusalimmi.

 3. Eveeeeeet ??TURKMENLERDE??2019.YIL GELDI.YENI YILINIZ KUTLU OLSUN.GULSURINIM.RUH IKIZIM.ICEMIM NICE SENELER.???❤❤❤

 4. Yusra ablam olyorsun sanirim yeni yyl sadece hristeanlarin olmaz muslimanlarinda evet eskiden martda kutlanirdi ama simdi musliman hristian budlar farki yoki yeni yyl 1 ocak oldu…yeni yylynyz kutlu olsun kusura bakmayin ama boyle rica ederim konusmayin…

 5. Icecim
  ZEYNEPCIM
  sizede iyi yyl olsun canlarim.

  Gunayciğim canim
  ECEMCIM CANIM
  Gizemcim canim
  UMUT ABIM
  SIZLERLEDE YANINIZDA OLMAK ISTERDIM AMA BIRAZDAN WIFI KAPANCAK
  EN IYI DILEKLER SIZIN OLSUN 2019 HEPINIZE MUTLULUKLAR GETIRSIN.

  SIZLERI COK COK COK SEVIYORUM ANLATAMAM .
  BIDE 1 SENE GERIDESINIZ YA …

 6. GÜNAY???‍?‍?‍?CANIM AILEME?‍?‍?‍????YENI YILINIZ???KUTLU OLSUN? dedi ki:

  HOS GELDIM 2019.ARTIK BIZLERDE AZERILERDEDE YENI YIL GELDI.CANIM ARAKDASLARIM YENI YILINIZ KUTLU OLSUN.HEP BIRLIKDE NICE SENELER❤❤❤?????

 7. GİZEM MERHABA BİZ DAHA YENİ GİRDİK OYLE DEĞİLMİ.GUNAY ICE ECEM GÜLSEN ZEYNEP BİR SAAT ÖNCE GİRDİLER KUTLARIM ONLARI VE SU ANDA SENI

 8. Gülşen kusura bakma tek olunca uyumuşum biraz ????? günaydın bana

 9. Teşekkürler gizem yeni yılda tüm ailenle mutlu bir yıl dilerim sana ablam

 10. İyiyim ablam seni sormalı bende tek başımayım yengen yok bilerek gitmedim bilirsin kalabalığa gelemem kendi kendime evdeyim anlayacağın kendi kendimin patronuyum az önce yengen aradı yy kutladi

 11. AMA SİZLER VARSINIZ ÇOK TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE YALNIZ BIRAKMADINIZ EN GÜZEL BİR YILBAŞI OLDU BANA ÇOK SAĞOLUN

 12. Abim bende iyiyim hiiii abim yaa biliyorum kalabalığı sevmediğini ama bugün gitseydin yeni yıla tek girdin olsun yaaa burda biz varız tek değilsin ?

 13. Sağol gizem sizlerle olmak istedim orada olsam buraya giremem imkanı yok 50 kişinin arasında zor çok iyi oldu benim için eksik olmayın.

 14. Günaydın herkese nasılsınız herkes uyuyor mu gülsen günaydın erkencisin bu gün.

 15. evet abi sen nasilsin.Ay shu an bukashiklari yikadim mutfakda
  Biraz oturucağim shimdi

 16. wi fi kapanacak sandim ama hala calishiyor neyse kapansa yarin yazicağim haberiniz olsun

  gelen yokmu..
  Konushalim mesela yeni yyldan beklentilerniz nedir …

 17. Gülşen yeni yılda beklenti ne maddi ne manevi bunlar umrumda değil sadece Allah sağlık ve mutluluk ve tüm sevenlerim yanımda olsun yeter.benim dileğim bu.her şeyden önce saglik

 18. benimkide ayni Anneciğim ve sevdiklerim hep yanimda olsun yeter ana maddy ve manevide lazim cunki insanlar parasizda yashaya bilmezler allahim versin hersheyi yeter bide evimize gelin abime esh ablamada erkek cocuk bashgada kardeshim sag salim okusun Buyuk abiminde ailesi hep saglikli huzur icinde olsunlar nide dedemin anneanemin cani sag olsun hep yanimizda olsun bukadar .

 19. CANIM AILEM GUNAYDIN HER KESE.Yeni yilda yeni bir gun.Guzel bir YIL guzel bir GUN dilerim hepinize.Nasilsiniz bakiyim?
  ?B.F?
  kusuruma bakma canparem cikmisdim yaaa ozur dilerim simdo geciyorum sayfamiza.tekraren ozur istemezdim biyle olsun.??

 20. GÜLALEK ☆☆YENİ YİLİNİZ KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR DÜŞÜMLÜ YİİL OLSUN ☆☆☆ dedi ki:

  HEPİNİZİN YENİ YİLİNİZİ KUTLAYORUM

  YENİ YİLDA YENİ BAŞARİLAR
  BOL BOL SAGLİK
  HİÇ SONLANMAJAK MUTLULUKLAR
  AYİLELERİNİZLE BİRLİK
  TÜM ARZULARİNİZİ HAYATA GEÇİREBİLMEK
  WE BAŞGADA TÜM İYİ DİLEKLERİMİMLE SİZE MUTLU YİLLAR DİLERİM ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

 21. GULALEKCIM CANIM Nasilsiniz TESHEKKURLER IYI DILEKLER ICIN
  ICECIĞIM canim nasilsin eee NASIL GECDI YILBASHI BAYRAMI BALKANDA.

 22. Günaydın herkese hosgelmis nasılsınız. Gunay ice gulsirin gulalek teşekkürler güzel dileklerin icin

 23. Merjen nasilsin kardeşim yeni yilin düşümli olsun janim.Okullarda 14 ne çenli kapanmiş çojuklardan duydum ne güzel olmuş bi gün daha artmiş tatillerinize sanada iyi tatiller janim!!!

  Geçen özeti okumak ün bakdihimda ordaki Şeymanur isimli kişinin yazdiklarini okudum gerçekden yakişiksiz olmuş yeni gelnizde sayfa biraz dikkat etmeniz gerekiyo insanlara bilip bilmeden laf etmek iyi dil.Umut beg tek erkek burda o dogru ama her zaman saygili olan biridir we kizlarda onu abileri yerinde koyuyolar o yüzden yeni gelenlere diyiyorum biraz dikkat kelimelerinize lütfeeennnn !!!

  We Yusra hanim (size hanim diyijem çünkü daha tanişmadik olsakda anladigim kaderiyle kadinsiniz sanirim janim ben sizin düşünjenizede saygi duyyorum ama yeni yil bayrami tüm yer yüzünin bayrami o gün bizim hepimizin yaşafigimiz hesapladigimiz yillarin çalişdigi gün o gün eski bir yili arka atip yeni yili karşi alyorus ulu umutlarla bende musulmanim hepimizde ama yil çalişmasi htistiyan ün de musulman ün de bir günde olup geçiyor o yüzden de o gün biz yeni yilin gelmesi diye kutluyorus biz.Hem ayrija bizin millerler eski sowet milletlerinin hepisini en naybaşi kutlanan bayramlarinin biri hesaplanyo ayni kurban bayrami we roza bayrami we diger bayramlar gibi yeni yil bayramida hep kutlanan bayramdir bizde

 24. Merhaba Gülşirin we Umut beg

  Gülşirin nasil geçdi kutlamalarini kiz iyi eglendinizmi akşam biz iyi çok şükür iyi karşi aldik yeni yili hemde bilyomusyn janim donuz yili bolçulugun bereketin yili hesaplanyo ALLAHİM yeni yili bixlere hayirli kilsinda herne janim…

  Umut beg çojuklar nasil Suna gelin nadil selam söyle yeni yilini kutla benim adimdan Sunaninda.

 25. Gulalek çok teşekkürler ruhunuz gibi kalbinizde güzel. Eşime söylerim mesajınızı yanımda değil şu an annesi ile yeni yılı kutladı ben git dedim sorun olmaz dedim ben tekim evde tekrar tesekjurler

 26. GULALEK MERAK ETTİM DÜŞÜMLU NE DEMEK İLK DEFA DUYDUM ÖZÜR YANLIŞ ANLAMA

 27. Abi bende anlatiyim düshumli /kutlanan yylin icerisinde saglik mutluluk her iyi shey getirmeğil yani o yylin ./

 28. GULALEKJAN TAZE YYLY GATY GOWY EDIP BELLEDIK GOWY GECDI HEZIL BOLDY .AY EJEMJAN BUTUN MASGALAMYZ BOLUP OTURDUK SAGAT 12 DEÑEC GARYNDASHLARIMIZ JORALARIM GELDI HEZIL BOLDY. KAROCY
  JIGIMJAN BN WIDEO ZWANOKDA GURLESHDIK ay hezila gecdi shu yyl .

 29. Merhabalar canalr ben geldim.Kim var kim yok?
  ABICIM??
  Nasilsin bakiyim ne demek rica ederiz eee neler yapiyorsun bakiyim?Abicim gecen sayfaya yazmisdim spama takilmisdi yengemle konusdugunda benden selam soyle cocuklarida opuyorum tesekkurlerimi ilet bayarmini tebrik ediyorum yengemin???
  GULSIRINIM⚘⚘
  hos bulduk nasilsin canim neler yapiyorsun????
  GULALEK ABLAM??
  Hos geldin ablam.nasilsin?Ozledim seni ablam nerelerdesin?ve tesekkurler ablam seninle birlikde insAllah cocuklarida opuyorum kuzulari onlarinda Yeni yillarini kutluyorum.opuyorum ablam seni??
  ICEM❄❄
  Hos geldin Kralicem tesekkurler insAllah canim ee neler yapiyorsun peki???

 30. Abi nasilsin
  bende kizlarla kutlama yapdik geldim az once geldim eve .
  Eeee kizlar nasilsin siz napiyorsunuz?

  Gunayciğim bir arkadashim senin ismini cok seviyormush
  bende nerden bilyorsun o ismi dedim orada seni hatirladim sanki ben seni onden beri tanayormishim gibi sen aklima geldin canim benim .

 31. Abi anlata bildimmi/Düshümli/sozinin anlamini. Bizler turk dilini biliyoruz sizde oğrenseniz turkmen dilini ay ne guzel olurdu değilmi.
  Bide bir soru?
  Buradaki hangi turkmenin turkcesi en iyi hangisi ?
  Yani yazi tipi anlami konushma arasinda anlashi hangimizinki en iyi .

 32. Dusumluyu anladım gulsirin teşekkürler. Türkçe ice ile senin idare eder ama günayin TÜRK cesi berbattı ilk tanıştığımızda şimdi harika benden iyi ama o berbat liga bayılıyorum şimdi neden o olmasaydı böyle bir ablam olmazdı abisinin cani

 33. Iy aksamlar hanimlar ve abicim…abi ya idare eder ne ya ben harika konusurum turkce ama ruscam ana dilim gibi konusurum…
  Gulsencim dun harika gecdi ucurtma ucurdugum zaman gorseydin beni babamla sanki ucurtmayla bizde ucyomus gibiydik harikaydi ama 2 lere falan uyudum yeni yyl filim bitigi zaman uyumaya gidim gecen yilarda oyle dildim sabah 6 ya kadar otururdum ama bu sene cok calisdim heralde erken uyudum… Balkanda bayram cok guzel gecer cunki tum komsular 00:00 toplanir ucurtma ucururlar ve bir birilerine bayram kutlak icin eve gelirler sizde nasil olyo yani Marida…
  Gunaycim nepiyim canim babam mangal yakyo onun yaninda oturyorum sen napyosin…
  Tesekurler Gulalek ablacim evet ya 14 ne okul basliycam ama ben Ashgabatda gecirecem tatilimi bi tarahdan sevinyorum bi tarahdanda uzgunum ya hastanede olucam ya ama aksamlari anemle Ashgabadi gezicem ablam…

 34. Gulalek abla seninde yilin dusumli olsun yeni yylyn kutly olsun… ya benim son kis tatilim ya bu yil son okul yilim biticek sonra… Cocuklarinda vayramlari kutly olsun…tatilerinde nereye gidecekler ablam cocuklar…

 35. Gulsencim yeni yyl beklentiniz ne demissin benim bi dilegim var ama onu siylemiycem deger dileyimse tip universitesini kazanmak isteyorum insalla basarirsam tabi Turkmenistanda olmasa anemler Rusyaya yada Tyrkiyeye gondermek istiyo insalla basaririm nerese olsa fark edmez tip olsin yeter…beklentim dilde dilegim… sakincasi yoksa bisey sorycam sende…

 36. ICECIĞIM RUSCAYY BILIYORSUN YANI BU HARIKA YA .SHIMDI ANNEMDE BANA RUSCAYY OGREN DIYO BILMEM BAZI SOZLERI SHIMDIDE COK IYI OGRENMEGIM LAZIM BEN SHIMDI OKUL HAZIRLIGINA BASHLIYCAĞIM CUNKI ENSHALLAH AGUSTOSDA GIDICEĞIM SHIMDI ISH MISH YOK OKULA ODAKLANCAĞIM BIZDE BIDE ESKI RUS KITAPI VAR O COK IYI OĞRENMEK ICIN.
  MARYDA COK IYI GECDI YILBASHIBAYRAMI AY COK KOMIKSHEYLER OLUYORKOMSHULARDA YA GULMEKRIZINE GIRICEĞIM TEKRARHATIRLASAM COK IYI GECDIDAHA DOGRUSY NEYSE

  GUNAYCIĞIM CANIM SENDEN BIRSHEY SORUcağim senin giyim tarzin nasil yani uzun etekmi? Kisami? Pantanon tishortmi? Yani merak ediyom azerlileride gunlik hayatda dugunlerde nasil yani?

 37. Gulsencim sorucam cevabi ben sormadan sen cevaplamissin canim… ben rus okulda okurum birinji sinifdan rus okuldayim inlgliscemde iydir ama turkce rusca gibi dil rus konusmak okadar harika olyorki ben evde turkmenice konusyorum ama anemlede rusca konusurum babamda rusca bilyo ama o sevmiyo yabanci dilde konusdugum zaman ama arkadaslarimla sadece rusca konusurum ya kendi ana dilim gibi hisedyorum ya rusu tavsiye sen ovren en cok zor dil rus dili…zor oldu banada ilk onceler ama simdi alisdim…

 38. canim russiyada kardeshim var okulda canim bizde gidelimmi.beraber kardeshim her sheyi hazirlicak o zaman agustosda .

 39. Bilmiyorum hangi universiteye gidiceksin sen once kendi ulkemde Turkmenistanda bas yuracam olmazsa Rusya yada Turkiyeye gidicem ama cokda Turkiyeye gidmek isteyorum orda da benim abim var…goruces neresi kadere yaziliysa orayada gideces…

 40. Ice Türkiye’ye gel yeterki sen nerede olursan ben yanına gelirim yengenle buna gunay da dahil hepinizde yeterki gelin

 41. Ice en iyi konuşan sensin tabiki gulsirin idare eder dedim bazı eksikleri var düzelir ilerde

 42. GULSİRİN gunay in giyim tarzını sormuşsun günayin izniyle ben cevaplayım.kısa etek asla giymez ?çok uzun etekte giymez kapalı değil modern bi kız giyimine hayranım Kendisine de tabii o benim en küçük ablam nede olsa kot pantolon tişört bu gibi şeyler benim giyim tarzıyla aynı abisine çekmiş bu kadar.

 43. Medinstituda bolsa Gulsenjan bolmasada gorerisda…Sen nma sinasak bolyan belarusya yada rosiya gidjek bolsan ola kyn turkmenistamdan…

 44. kimse yok sanirim.
  Allahim hepimize rahatlik versin.
  YARIN gorusheriz inshallah.

 45. MERJENJAN MEN BARIÑKE SYNANSHJAK DAL JIGIM RUSSIYADA OKAYAR SHOÑ YANYNA GITJEK PEDOGOGIK UNUWERSTETDE MUGALLYMCULUK .

 46. Slmmm ben geldim arkadaşlar nasılsınız?
  Bugün giremdim yaa sınavım vardı ona çalışıyordum ?

 47. Abicim bende Turkiyede okumak isteyorum ama kader nereye gonderse orayada biz gideris… ama bilmiyorum Turkmenistanda olmazsa son carem Turkiye ve Rusya onuda anem karar verir… Evet benim turkcem iy…

 48. Pedagagiciskimi oda gowy men bir tansim okaya o yone minskda okaya yagny Belarusyada oda gowy diya pedagagiciski kyn dal yone medinkini okamak kyn bolya… Gorerisda nesibimde nm ba bolsa so bolorda…

  1. ashayda harflari tiklayip da bize anlaticaksin yani bunlari anlarmisiniz gibisinden oyle değilmi . turkmen yazmak hoshuma gidiyor daha dogrusy

 49. AY Abi biliyormusun bizim dilimiz guzel .istermisin sende oğrenmek ………..hahaha

 50. Bu dili 5 dakika önce ben icat ettim ismi umutca benden başka bilen yok.isterim TABİKİ de ömrüm yetmez galiba

 51. Türkçe konusunda abinizde anlasin diyor birde son cümle iyi geceler diyor

 52. Iym Gizemcim sen nasilsin… sizde tatil ne zaman… abi turkmemce konusmak kolay cunki sizinkiye benziyo bizim dilimiz… abicim ican edin dili bizahmet bize cevirsen olmaz mi ne dedin anlasam kotu biseymi ya iymi umarim kotu dildir…

 53. Umutca diyorkı sizler gibi ablalarım olduğu için çok mutluyum ortak olduğumuz bi dil var hepimizin oda kalp dili teşekkürler ve iyi geceler herkese.

 54. iyi tamam.
  GUNAYCIĞIM
  UMUT ABI
  ICECIĞIM
  GIZEMCIM
  GULALEKCIM
  ECEMCIM CANIM Arkadashlarim IYI GECELER

 55. selam arkadashlar nasilsiniz herkese guzel bir gun dilerim.
  UMUT AĞABEY sizede.

 56. Hayirli sabahlar

  Her kese selam sew yeter ayilesi nasilsiniz.

  Gülşirin sana iyi günler kardeşim

  Umut beg düşümli nin manasi ayni Gülşenin söyledigi gibi en iyi yil olmasi we has dogrusu ugurlu yil olsun manasinda . Kusura bakmayin dün tl anidan birakmak zorunda kaldim we jewap wemedim sorunuza ewe misafir gelmişdide..

  Günayjim janim ben seni öxledim janim nasilsin kuzum okullar nasil yeni yilin kutlu oldun janim benim…

  Ice janim çojuklar tatilini tabi ewde yapijak bu sogukda nereye götüreyin ınlari ama bi gün parka yada berkararin oyun alanina götürmeyi düşünyorum.Eltimin çojugu rahatdiz biraz benimde küçük oglan biraz grip kapmişmi neymi biraz ösküryo şonlar iyileşse götürüris artik. Sana ne oldu her şey iyimi hastana Aşgabada gidijem demişdin yoksa annenmi hastalandi janim kötü bişey yokdur herna. Tabi gez Aşgabadi janim bide mutlaka Berkarar sewda merkezine de war olurmu orasi çok eglenjeli çok güzel

 57. Lan adamı çıldırtmayın raman nidhiyi napıyon işitayı bulmaya çalış allah akıl fikir versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu