Sev Yeter 20. Bölüm Özeti Sev Yeter 13 Temmuz Özeti #Aşk Notları

Sev Yeter dizisi 20. bölüm özeti ile özetlerimize devam ediyoruz. Bu bölümde İşita’nın elinde peçeteye yazılmış aşk notlarını göreceğiz. Heyecanla beklediğinizi biliyorum. İşte Sev Yeter dizisi 20. bölüm özeti.

Sev Yeter Dizisi 20. Bölüm Özeti #İşita ve Ramanın Romantik Anları

Ruhi’nin sorusu karşısında şok olan Raman cevap vermez. İşita araya girip en çok seni seviyor deyince Ruhi babacığım diye Ramanı öper. Ardından ikisine de sarılır. Ruhi arkadaşlarının yanına gittiğinde Raman İşita’ya yalan söylemeye utanmıyor musun der. İşita ise ne yapsaydım yani ruhi için yaptım ayrıca bu sadece bir oyun der. Raman ellerini birleştirip nolur bir sonraki oyunda yer almayalım der. Öğretmen yeni oyunu duyurur: babalar anneleri on dakika içinde hazırlamalı. Raman hadi bakalım bu da sadece bir oyun değil mi der. Anneler sandalyeye oturur. Rama İşita’ya küpelerini ardından da kolyesini takar. İşita saçlarını ona yardım olsun diye toplar. Ardından saçlarını yapar ve son olarak saresini düzenler. Her şey tamamdır. İlk bitiren Raman olur. Herkes Raman ve İşita’yı alkışlar. Ruhi mutluluktan kanat takıp uçmak üzeredir.

sev yeter 20. bölüm özeti resmi 1
Eve gitmek için arabaya yöneldiklerinde Raman yerde yatan bir adamı fark edip ona yaklaşır ki adamlar ona saldırır. Raman onları alt eder. İşita ise polislere haber verir. Raman adamları dövüp polislere teslim eder. İşita döndüğünde Raman’a adamlara göre kısa boylu olmana rağmen onları alt ettin der. Raman bu lafı kafaya takar ve Mihir’e de bu durumdan bahseder. Mihir ona orta boylu olduğunu söyler ve sen iyisin hoşsun diye biraz pohpohlar.

sev yeter 20. bölüm özeti resmi 2


Mihir bakar ki planlar işe yarıyor, İşita ve Raman yakınlaşıyor. Bu defa da okul arkadaşlarından yardım ister ve Mihika’ya dadanan adamlar gibi davranmasını kendisinin gelip onu kurtaracağını söyler. Arkadaşları başta kabul etmese de Mihir onları tehditle ikna eder. Raman ise boyunu uzun göstermek için kendine ayakkabı bakar. (Sev Yeter dizisi 20. bölüm özeti)

Mihikaya saldırması gerekn adamlar laf atıp Mihika’yı çileden çıkarır. Mihika adamları bir güzel dövünce adamlar özür diler. Mihir de gelip dayak yemiş arkadaşlarından özür diler ve işin aslını Mihika’ya anlatır. Mihika gülerek Mihir’e sarılır. Her şeye baştan başlayalım diyerek sanki ilk defa karşılaşırcasına yeniden tanışırlar. Mihir ofise gitmek üzere yola düşer, Mihika ise olanları İşita’ya anlatır. Rumi ise sınavları geçtiği için abisi Raman’a bisiklet alma sözünü hatırlatır. Rumi bir de arkadaşlarına parti düzenlemek için abisinden para alınca keyfine diyecek yoktur.

İşita saati alamayınca Raman’ı çağırır. Raman saati alıp ben kısa boylu değilim gördüğün gibi der. İşita ama ben seninle aynı boydayım noldu sana diye düşünse de Raman aldığı ayakkabı ile gerçekten de daha uzun boylu görünüyordur. Mihir ve Trisha adındaki bir kızı görüştürmeyi düşünen Raman’a İşita onun Mihika’yı sevdiğini bile bile neden başkasıyla görüştürüyorsun der. Raman ise Mihir ile konuşurken bilerek İşita’yı arar ve konuşmalarını duymasını ister. Mihir’e kararı kendisinin vereceğini söyleyince İşita iyice sinir olur ve Mihika2nın duygularıyla oynama izin vermeyeceğim der. Durumu Mihika’ya anlatır.

İşita daha sonra telefonunu tamir için götürdüğünde Dubaide eşinin yanında olması gereken Simmi’nin telefonunun da orada olduğunu görüp kafası karışır. Durumdan Bayan Bhalla’ya bahsedince Bayan Bhalla saçmalama deyip uğraşma mesajı verir. Mihika ise Mihir ile buluşup Raman her şeye karar mı verecek deyip git ve o kızla buluş, ardından da onunla evlen deyip kızar. Mihir ise onunla sadece Raman istediği için buluşacağım benim gönlümün sahibi sensin der.

Sev Yeter dizisi 20. bölüm özeti devam ediyor. Ashok ise Shagun’a sürpriz yapıp Adi’yi getirir. Ashok, Raman’ın annesiyle gelip Shagun’a hakaret ettiğini hatta herkesin önünde ona tokat atmaya kalktığını anlatıp onu provoke eder. Adi kızgınlaştıkça Ashok zehrimi akıttım şimdi sen görürsün Raman diye sevinir. Mihir ise Mihika’nın ona kızgın olduğunu düşünüp ona not bırakır ancak notu Rama alır. Raman notu okumadan oraya bırakır. Bu defa notu bulan İşita okur. Olanları unutup yeniden başlayalım yazna notu Raman’ın elinde gördüğü için onu Raman kendisine yazdı zanneder. Mihir notları yazdıkça her defasında İşita bulur. Odasında notları okuyup neler oluyor sana Raman diye düşünür. Notları cüzdanına koyup Raman’ın yanına gider.

İşita’nın dudağına bir şeyler bulaşmıştır. Raman onu siler ve yemekten sonra ağzını yıka der. İşita ise gülümser. Odaya üzerini değiştirmeye giden İşita, Raman ile karşılaşır. Raman ne yapmamız gerekiyorsa bu gece yapmalıyız diye telefonda konuşuyordur ama İşita bunları kendisine bakarak söylediği için durumu yanlış anlar. Üzerini değiştirmeye gittiğinde ise Raman ıslık çalıyordur. Ruhi oraya gelip burda yatacağım deyince İşita derin bir oh çekse de Bayan Bhalla Ruhi’yi odasına götürür. Raman da kapıyı kapatır.

İşita Raman’a bakakalır ve bir anda yere düşer. Raman onun elinden tutar ve bu gece yatakta yatacaksın deyip yatağın üzerindeki dosyalarını alır. İşita ise yastığı alıp ben dışarıda uyurum der. Raman gelecek diye battaniyenin altına gizlenir ama Raman gelip orada unuttuğu dosyayı alır. İşita iş yerine gittiğinde Raman’ın geleceğini duyar. Kendisine yakınlaşmak istediğini düşünüp asistanına Raman ile ilgilenmesini söyler. Raman sinirle İşita’nın yanına gidip kızınca İşita notları neden yazdın der. Raman notlara bakınca onların Mihir’e ait olduğunu anlar ve derhal seninle görüşmem lazım Mihir diye Mihir’i arar. Sev Yeter dizisi 20. bölüm özeti sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 20. Bölüm Özeti Sev Yeter 13 Temmuz Özeti #Aşk Notları (7 Yorum)

  1. Arkadaşlar bu diziyi izleyen az kişimiyiz nerelerdesiniz çok güzel bir dizi alt yazılı yokmu lütfen yardımcı olun

    • tatilde olduğu için az kişi yorum yazıyor normalde 300- 400 yorum gelirdi sezon başladığında arkadaşlarımız burada olacaktır.

      • FİLİZ ABLA MERHABA BEN TURKMENİSTANDAN GULZADA SENDEN BİR RİCADA BULUNUCAM SİMDİ HZ YUSUF DİZİSİ BİTMEK UZERE DİZİNİN YERİNE LUTFEN HZ OMER DİZİSİNİ TEKRARLAYABİLİRMİ ACEBA LUTFEN TURKMENİSTAN HALKİ ADİNA RİCA EDERİM HZ OMERİ TEKRARLAYİN BU ARADA BİZ KANAL7DEN COK MEMNUNUZ DİNİ DİZİLERİ YAYİNLADİGİNİİZ İCİNDE AYRİ SEVİYORUZ SİZİ RİCAMİ KABUL EDİN LUTFEN