Dizi Özet

Sev Yeter 20 Temmuz Özeti Mutlu Aile Tablosu 25. Bölüm

Ruhi için evlenen Raman ve İşita arasında yakınlaşmaların olduğu Sev Yeter 25. bölüm özetinde neler yok ki. Hadi hep birlikte Sev Yeter 25. bölüm özetine geçelim.

Sev Yeter 25. Bölüm Özeti #Shagun Kıskançlık Krizinde

Ruhi televizyonda gördüğü gibi anne ve babasıyla uyumak istediğini söyler. Önce uyurken tepik atan Raman’ın ayağını bağlarlar ardından da birbirlerine bakarak uyurlar. Ruhi ikisinin ellerini tutuşturur. Bu şekilde herkes uyuyakalır. Ashok ise Shagun’un yalan söyleyip Ramanların evine gitmesine kızar. Shagunun getirdiği DVD ise Raman ve İşita’nın düğün dvdsidir.

sev yeter 20 temmuz özeti resmi
Yalnız başına uyuyamayan Trisha gelip Mihika’ya Mihir’i över hatta onun da kendine aşık olabileceğini söyler. Mihika gözünden yaşların akmasına engel olamaz. Shagun ise rüyasında Raman ve İşita’nın yakınlaştıklarını görür. Rumi Bala’nın yanına gitmeyi planlarken İşita da sigorta işlerinde yardımcı olmasını istediği Bala’nın yanındadır.

Bala okulun kötü çocuklarına ders vermesi gerektiğini ve onlar gelene kadar beklemesini rica eder. Rumi İşita’yı Bala’nın yanında görünce şok olur. Ramanın ise üşüttüğü için sesi tamamen gitmiş ve el kol hareketleriyle durumunu anlatmaya çalışıyordur. İşita daha önce kada içirmeyi denemiş ama inatçı Raman kabul etmemiş, gece boyu öksürüp bu hale gelmiştir. 

Raman doktora gittiğinde şurup verirler ve iki gün veya bir haftada iyileşeceğini dinlenmesi gerektiğini söylerler. Ramanın halini gören Mihir açık artırmada konuşmasına ihtiyacımız var ne yapacağız der. İşita ise geldiğinde önce Raman’a güler ardından da Ramanın dudaklarını okur.

Bunu gören Raman işi için açık artırmada konuşması gerektiğini ve kendi yerine İşita’nın konuşması için rica eder. İşita Raman’ın dudaklarını okuyup her şeyi anladığı için herkesten avantajlıdır. Ve toplantıya hep birlikte giderler.

Ashok da onları görünce Shagun’u çağırır. İşita, Trisha’nın Mihir’e sarılmasına kızar. Mihir bunu anlayınca konuşur ama İşita sen geri durabilirdin ne istiyorsan onu yap, bana açıklama yapmak zorunda değilsin der. Ardından açık artırma başlar ve Ashok kazanan olunca Raman İşita’ya kızar. Ashok da gelip benim ardımda Shagun gibi biri var diye dalga geçince Raman daha da sinirlenip ayrılır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Mihika Mihir ile değil Ashok ile evlenecek . Ashok kiza tecavüz edecek . Shagun ikisini yatakta yakaliyor gidip Ishitaya bağirip çağirir Raman onu kovar . Ishita yine Ashoklara gider ve ne görsün . Mihika perişan sonra Ashok ve Mihika evlenecek . Mihika pek memnun görüniyordu evlilikten . Shagun çildiricak Mihikaya tokar atmak üzereydi ama Ashok elini havada yakaladi ve o benim karim filanindan saçmaladi . Shagun öfkeli Mihikaya ama bir süre sonra Mihika boşanacak ve Mihir ile evlenecek ikilinin evlilik törenleri gerçekleşiyor ve kina töreninde Shagun Mihikaya kina sürüyor ikiside mutlu abla kardeş gibilerdi . Sonra Shagun Ashok ile olan ilişkisini kesiyor . Deliriyordu sanirim Shagun ve gidecek yeri olmadiğini için Ramanlarda kalmaya başliyor hatda Ishita başina masaj yapiyordu . Sonra bir nedenden dolayi Raman Ishitayi suçlayip duruyordu ve yeniden Shagun ile evlenmeyemi ne karar vermişler . Ama düğün son anda duruyor sanirim . Kizlari Ruhi ve Adityada büyüyor ve Adityanin velayeti Raman ve Ishitaya veriliyor . Shagun ikilinin mutlu olmasini bir birlerini sevmesini kiskanip başliyor ve tekrardan Ramana dönmek istiyor bunun içinde tabiki planlar planlar …
  Gerçi ben Shagunun iyi biri olduğunu düşüniyorum . Bazen kötü olabiliyor ama Ashokun aklina uyarak bunu yapiyor . Onu seven kocasini para uğruna terk etdi oysa ki Ashok onu sevmiyor bile sadece Ramanin canini yakmak için kullaniyor . Gözü daha genç kizlarda gözü onun mesela Mihika sonradan Ishitayada göz koyuyor onada tecavüz etmeye çalişicak ama Ishita buna izin vermeyecek sarhoş haliyle bile Ashoku tekme tokat kovacak . Dizinin Australia çekimlerinde Ashok ve Ishita el eledi belki Ashok sonradan Ishita ile evlenir . Ama Ishita memnun değildi nede olsa Ramani seviyor .
  Filiz bir sonraki özet ne zamana hazir olur ??

 2. Meraba Manya meraba Zeynepjim
  Manya cok tesekur ederim anlatdiklarin ucin ya dizi izi biraz bulasojak galiba ya tamam Mihika ewlensin o deli Asoklada neden Ishitada onunla ya napyo bunlar ya benim kafam aldak bundak oldu ya nasil bu hindliler ya

 3. Rica ederim Zeynep ve Gulalek .
  Gulalek Raman tekrardan Shagun ile evlenme karari alacak ve bu sirada Ishitada Ashok ile evlenecek sanirim yani ben öyle anladim .
  Başkada bildiğim bölümler var ama müsait olunca anlatirim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu