Dizi Özet

Sev Yeter 21. Bölüm Özeti #Adi’nin Doğumgünü (Sev Yeter 16 Temmuz Özeti)

Sev Yeter dizisi özetlerini sizlerle buluşturmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yazımızda Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti sizlerle olacak.

Sev Yeter Dizisi 21. Bölüm Özeti #Ashok’un Yeni Piyonu Adi

Bayan Bhalla’yı kontrol eden doktor yataktan kalkmadan dinlenmesi gerektiğini söyler. Ardından Mihir gelir. Raman ona neden bu notları yazdın diye sorar. İşita ise bu notları yazdığına göre Mihika’yı seviyorsun ama neden Trisha ile görüşmeyi kabul ediyorsun der. Raman bu sözü duyunca senin hayatını ben mi kontrol ediyorum gerçeği söyle Mihir der. Mihir bana buluşmamı söylediğin için kabul etmek zorunda kaldım der. Raman ise gördüğün gibi bana saygı duyuyor ve Mihika’nın kendine göre bir kız olmadığını anlıyor deyip oradan ayrılır.

Mihir İşitadan özür dileyip aramızdaki bağı sana açıklayamıyorum ama o ne derse onu yapmak zorundayım der ve gider. Bunun üzerine Mihika’ya üzülen İşita ne iş yerine ne de eve gider. Üstelik kimsenin telefonunu da açmıyordur. Tam polise gideceklerdir ki İşita gelir, Raman nerdeydin diye cevap vermesini ister. İşita ise canın sıkıldığında sen de ortadan kayboldun, içkili halde eve geldin, ben sana sordum mu ya da biri sana hesap sordu mu diye kızıp o zaman sen neden bana bu soruyu soruyorsun diye kızar. (Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti)

Raman Ruhi’nin ağladığını söyleyip eğer bir daha kızımı ağlatırsan defolup gidersin diye tehdit eder. Appa da kızına kızar ama İşita o kadar üzgündür ki kimseye tek kelime etmeden Ruhinin odasına gider. Uyandığında kendisini görmesi için onu yanına alır ve seni ağlattığım için özür dilerim der. Ruhi uyandığında herkes gibi sen de gittin zannettim der. İşita baban gibi benim de işim vardı ve geciktim bu seni bırakacağımız anlamına gelmez, baban da ben de seni asla bırakmayacağız der. (Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti)

Mihika işe başladığını İşita’ya söyler. Raman ise Mihir konusunda ne yaparsa yapsın Mihir’in kendisine karşı gelmeyeceğini söyler. İşita bir şey söylemeden çıkar. Shagun ve Ashok ise Adi’ye iyi ki doğdun diyerek onu mutlu ederler ve 11 yaş partisi için hazırlık yapmaya başlarlar. Raman ise oğluna iyi ki doğdun bile diyemediği için çok üzgündür.

Mihika telefonda telaşlı telaşlı konuşunca onu gören Rumi yeni işe girdiğini ve holi için iş telaşı içinde olduğunu öğrenir ve ona yardım sözü verir. Birlikte bisiklete binip giderler. İşita ise veden çıkarken yanında epeyce yiyecek almıştır. Bayan Bhalla bu duruma çok şaşırır. Adi ise Raman’ı arayınca Raman iyi ki doğdun dileklerini iletme şansı elde eder. Adi ise onu doğum günü partisine davet eder. Hatta yeni eşini de yanında getir der. Raman mutluluktan ağlayarak kabul eder. Ancak Bayan Bhalla bacağından dolayı gelemeyeceğini söylerken İşita işim var gecikebilirim diyerek beklememesini söyler. (Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti)

İşita daha sonra Bayan Bhalla’yı arayıp ameliyatta olacağı için Ruhi’yi Rumi’nin almasını rica eder. Telefonu kapattıktan sonra ise ikinci defa sana yalan söylediğim için beni affet Ruhi diye düşünür. Bankadan kredi talebinin hemen gerçekleşmesini rica eden İşita’nın gecikmesi üzerine Raman onu aslında klinikte olmadığını ve yalan söylediğini anlayıp kızar. Ammalar da bankadan kendilerini arayınca İşita’nın kredi olayından haberleri olur. Banka görevlilerine kızıp telefonu kapatır. (Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti)

İşita ise adamın birine yiyecekleri verir ve buradan bir an önce çıkmalıyız der. Ardından eve geldiklerinde Raman nerdeydin diye bir kez daha sorunca İşita klinikteydim der. Raman bunun üstüne nerde olduğun önemli değil, rol yapmayı bırak ve Ruhi de sen de hazırlan gidiyoruz der. Bu sırada gelen Amma kızına kredi olayını sorunca İşita onu dışarı alır ama Raman çoktan duymuştur. İşita Ramandan para istemediğini söyleyip krediyi de onlardan habersiz çektiğini söyler. Daha sonra bankadan gelen telefonda kredi başvurusunun ailesi tarafından onlara hakaret edilmesinden dolayı reddedildiğini öğrenen İşita çok üzülür.

İşita başım ağrıyor diyerek partiye gitmez ve para işini ben nasıl çözeceğim diye düşünür. Raman, Bay Bhalla ve Ruhi partiye gelir. Ruhi abisine hediyesini verip mutlu yıllar der. Ashok ise Raman’a laf atmaya devam eder. Bay Bhalla ve Raman daha sonra hediyelerini Adi’ye verirler. Ruhi’nin yanına gelen Shagun onu öper. Ashok ise annen seni özlediği için ağlıyor deyince küçük ama kalbi büyük Ruhi ağlasa gözleri kızarırdı Ashok amca yine yalan söylüyorsun der. Ruhi ayrılınca Shagun, Ashok’a senin yalanların yüzünden kızım benden uzaklaşıyor diye kızar. Ashok ise Adi bizimle der. (Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti)

sev yeter 21. bölüm özeti resmi 1
Adi kendisine dedesi ve babası tarafından verilen hediyeleri başkalarına hediye edince ikisi de şok olur. Ashok bana zaten hediyemi verdi bunlara gerek yok deyince Raman kırılır. Adi kırıcı sözlerine devam eder ve annemi sevdiğin halde neden başka bir kadınla evlendin diye sorar. Raman ise Ruhi için diye cevap verince Shagun gülümser.

sev yeter 21. bölüm özeti resmi 2
Pastasını kesen Adi annesine pasta verdikten sonra bu da babam için deyip pastayı Ashok’a yedirir. Ruhi ise babasına pastayı yedirip abim arkadaşlarıyla meşgul babacığım seni çok seviyorum der. Raman ise duygusal bir halde ona bakıp ben de seni kızım der ve sarılır. Ruhi pasta kesilirken Adi’nin evimize dönmesini diledim deyince Raman ağlar. Ashok, Adi’ye hediye olarak Raman’ın arabasının aynısından almış ve bir de şoför ayarlamıştır. Adi çok sevinir. Raman ise bakakalır.

Sivil kıyafet içinde gelen görevli polisler Adi çağırsa bile ona yaklaşmamasını hatırlatır ve tutuklanabileceğini söyler. Raman Adi’ye bakıp sen ne yaptın Adi der. Ruhi ise verdiği hediyenin Adi tarafından yere atıldığını görünce çok üzülür. Bay Bhalla, Raman ve Ruhi birlikte eve dönerken Ashok oğlun benimle diye nispet yapar. Sev Yeter dizisi 21. bölüm özeti burada sona eriyor. Bakalım Sev Yeter 22. bölüm özetinde bizleri neler bekliyor? Peki sizce İşita ne için para bulmaya çalışıyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu