Sev Yeter 25. Bölüm Özeti Raman’dan Aşk İtirafı 20 Temmuz Sev Yeter Özeti

25. bölümü ile 20 Temmuz Cuma günü ekranlara gelecek olan Sev Yeter dizisinde Raman, İşita’ya aşkını itiraf edecek. Hadi başlayalım Sev Yeter 20 Temmuz özeti mize.

Sev Yeter 20 Temmuz Özeti #Seni Seviyorum İşita

Ruhi babası hakkında konuşmasını yaparken Raman gözyaşlarına boğulur. Herkes Ruhi alkışar, İşita ise onu kucaklar. Ruhi ise babasını göremediği için üzgün olunca İşita baban geldi ama arka sıralarda oturdu ve senin en iyisi olduğunu söyleyip eve bırakmamı söyledi der. Raman ise Ruhi’ye sürpriz yapmak için uğraşırken Ruhiler çoktan gider. Shagun ise İşita ve Raman arasında ne olup bitiyor diye merak eder ve eline bir evrak alıp Ramanların evine gitmek için iyi fırsat der.

Ashok ise Mihika’nın çalıştığı şirketin başına geçince Mihika çalışmak istemediğini belirtir. Bunun üzerine Ashok da korkuyorsun galiba diye Mihika içinden sana neler yapabileceğimi göstereceğim diye düşünür. Raman ise İşita’ya oraya geleceğimi söylediğim halde Ruhi için hazırladığım sürprizi beklemeden her şeyi mahvedip gitti diye sinirlenir. İşita ise Raman konusunda Ruhi’ye yalan söylemek zorunda kaldığı için Raman’a sinirlenir.

Ruhi eve geçerken İşita da arabayı park etmeyle meşguldür. Mihika gelir ve Raman’ın Trisha’yı evlerinde kalması konusunda herkesi ikna ettiğini anlatır. İşita bunu bilerek yaptı bunu yanına bırakmayacağım diye düşünür. Raman eve geldiğinde ikisi de birbirine bağırır çağırır. Raman bir anda İşita’ya sarılıp seni seviyorum İşita der. İşita şok olur. İşita da duygularını ifade edemez ve anın tadını çıkarır. Shagun ise onların sarıldıklarını görüp hem şaşırır hem de çok kıskanır.

sev yeter 25. bölüm özeti resmi


Ruhi bize bakıyor deyince İşita neden böyle davrandığını anlar. Ruhi ise onları öyle görünce çok mutlu olur ve huzurla odasına gider. Yağmur altında ıslanmış olan Raman ve İşita eve girer. Raman kapıyı İşita’nın yüzüne kapatır. Parmeet ise ıslanmış halde olan İşita’ya pis pis bakıp ne hoş olmuş diye düşünür. Trisha ve Mihir ise yağmur altında ıslanırlar. Trisha eve döndüğünde Amma bu evin kuralları var lütfen geç kalma diye kızar. Ardından da Mihir’i kötüler.

Shagun ise Raman’dan DVD almaya geldim diye bahane edip olanı biteni anlamaya çalışır. Bhallalar ise karı koca ıslandılar pek de müsait değiller diye onu bir kat daha meraklandırırlar. Raman ve İşita ise odada Mihir, Mihika ve Trisha hakkında konuşuyordur. Shagun onların üstlerini değiştirme hakkında konuşmalarını duyar. Rumi ise eline geçen bir DVD’yi verip onu gönderir. Bayan Bhalla olanlara çok sevinir. Shagun eve geldiğinde Ashok evi dekore ederek ona sürpriz yapmıştır. Sev Yeter 20 Temmuz özeti bir sonraki yazımızda devam edecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 25. Bölüm Özeti Raman’dan Aşk İtirafı 20 Temmuz Sev Yeter Özeti (2 Yorum)